10 kommentaari

M
Mati  /   19:45, 5. okt 2013
Kas lapsevanematega oli ka see läbi räägitud, et nende tähelepanu lapselt kõrvale juhitakse? Lugesin algallikat, seal oli kirjas, et "röövimine" toimus ajal, kui emmed ennastunustavalt "kuskil vaiksemas kohas" ringi tatserdasid ja mobiiliga pläkutasid - eksperimentaator oli teinud neile tähtsa kõne. Kurat ja põrgu, ma ütlen, mutid - kui teie ülesanne on oma lapsel silma peal hoida, siis ärge tegelege kõrvaliste asjadega. See oli eksperiment suletud alal, aga te ju olete võimelised tund aega järjest laterdama ka suvalisel mänguväljakul, nii et ehtne kommionu võiks kasvõi sealsamas teie lapsele peeru vahele keerata...
M
moya  /   21:46, 4. sept 2013
Buduaar tegi ju sama testi Eestis mõned aastad tagasi ja tulemus oli sama.
7
7-e lapse ema  /   18:26, 4. sept 2013
Väikestele lastele tuleks selgeks teha ,et võõraga kaasa minna ei tohi ja miks? Oma lastele rääkisime ka et,võõrastega kaasa minna ei tohi ja miks? Tuleb lapsi niimoodi kasvatada,et lapsed vanemaid kuulaks ja ei vinguks kuskil toidupoes et,tahan seda ja toda ja röögivad seal kus juhtub.Mina igatahes oma lastele sellist käitumist ei luba.Täpselt nagu eelmine aasta Pärnus steffanie pizza-s olime perega söömas ja meist paar lauda istus üks teine pere kus istusid ema,isa vanem tütar ja noorem poeg (see oli 5-6 aastane ma arvan)ning poiss läks vetsu seda ma ei tea kas ülesse või alla.Natukese aja pärast vaatame,et poiss tuleb püksid maas(isegi trussikud) vetsust sinna oma vanemate juurde ja lööb si##se tagumikku uppi nii,et teistel sööjatel süda pahaks läks.Nii suur laps ja ei oska ise endal tagumikku pühkida täiesti õudne lihtsalt.Vanemad aga naersid laginal ei teinud teistest väljagi kes seal restos sõid pühkisid aga rahulikult aga pe##e poisil puhtaks ja voila pidu läks aga edasi ei mingit häbitunnet ega midagi.Me jälgisime seda peret tükk aega ja vaatasime,et see poiss oli täiesti ära hellitatud vänts ainult lollitas seal laua ääres ei söönud õieti loopis nuge-kahvleid vanema õe suunas ei kuulanud vanemate sõna,ronis laua alla siis,ajas klaasi ümber ja jõudis veel ühe klaasi ka ära lõhkuda.Ebanormaalsed vanemad kes ei oska oma hüpikust last ümber kasvatada ega ennast kuulama ega maksma panna.
M
Margus  /   17:15, 4. sept 2013
Võtke maha see "uudis". Pole vaja pervertidel elu kergeks teha. Järgmisena tehke palun eksperiment "Kui lihtne on majas/korteris vargil käia" või "Kui lihtne on tappa inimest".
X
xx  /   14:06, 4. sept 2013
loo moraal: hoidke oma lastel silm peal ja õpetage, et võõraga kaasa minna ei tohi!
A
asd  /   13:56, 4. sept 2013
Vot kus leiti meie turvalisuses nõrk koht! Hea ja informeeriv uudis, eelkõige "lastesõpradele". Kas sellest testist ja testijatest oli rohkem kasu või kahju, eriti kui olemas kollane meedia??
M
Ma ei tea tõesti  /   13:54, 4. sept 2013
milles tegelikult küsimus on. Veel mõnikümmend aastat tagasi oli lastel selge, et võõrastega kaasa ei minda ja punkt. Vast on asi selles, et vanemaid ei kuulata ka milleski muus. Väikesed lapsed vinguvad poes ja söögikohtades, suuremad lärmavad trepikodades, lõputu kiunumine ühistranspordis. Vanemad on võimetud ja paremal juhul korrutavad lõputult lapse nime ilma mingi tulemuseta või konkreetse keeluta.
M
MATS  /   13:34, 4. sept 2013
Minule tegid vanemad selle juba päris varakult selgeks, et võõraid ära usalda.
K
karrin  /   12:28, 4. sept 2013
Ega selleks ei pea jah erilisi oskusi omama. Meile hakkas üks kahe aastane tüdruk ise järgi kõndima. Kõndis poest välja meiega, mingi mees kõndis taga, räägib ära mine, tule sisse tagasi, me veel naljatasime, et tahab vist meiega tulla. Tegelikult oli mees täiesti võõras, kes oli lihtsalt kursis, et vanaema tüdrukut poes taga otsib. Kõndisime siis sisse tagasi ja tüdruk meie järgi samuti. Näod olid kõigil sellised peas nagu me olekski selle lapse endaga kaasa meelitanud.
Õ
õuelaps  /   12:13, 4. sept 2013
Lapsed ei ole enam harjunud õues olla, nad on vattis kasvanud. Meie lapsed teadsime täpselt, et võõratega ei ole tegemist.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis