Mäletan kooliajast, et ühel hetkel said väga populaarseks sääresoojendajad. Ehk oli tegemist teleseriaaliga Fame või oli Flashdance just ekraanidele tulnud, igatahes patseerisid kõik neiud ringi nagu eelsoojendatud baleriinid. Kuna minul siis veel välismaal nii häid tuttavaid polnud, kelle käest heleroosasid või helesiniseid sääresoojendajaid välja nuiata, haaras mu nutikas vanaema sukavardad ja kudus ühe päevaga need villased torud valmis. Ja olingi sama popp kui klassiõed.

Lääne poolt tuleb pisikesesse Eestisse ikka aegajalt midagi poppi ja väga vinget, mida kohe kopeerima peab, ükskõik kui naeruväärne see ka ei oleks. Hetkel käib Riigikogus suur tsirkus kooseluseaduse ümber. Arenenud riikides on ju homo olla nii uhke ja hää, miks siis mitte Maarjamaal. Pealegi olla see ju lausa inimõiguste ja isikuvabaduse küsimus, kes kuhu midagi eelistab torgata ning seda peab ilmtingimata ametlike paberitega kinnitama. Niisama omavahel magamistoas vanainimese asju ajada on ju nii mage.

Ootan põnevusega, millal Toompeal moodustatakse kooseluseaduse toetajate aktsioon, näiteks alasti inimeste kett, kes käte asemel hoiavad kinni...

Või siis sihuke pesuehtne daisychain. Nii ei peaks poliitikud ja aktivistid oma nime määrima ebaeetiliste nõksudega, nagu näiteks õiguskomisjoni mitte kuuludes nende koosolekule end nihverdama, või kaaspoliitikuid sodoomiaga ähvardama. Selline patsifistlik demonstratsioon võiks kujuneda lausa moodsa kunsti häppeninguks, mida kajastaks maailma meedia ja Eesti koguks taas paar klikki, kui progressiivne destinatsioon. Milline hea porno, vabandust - promo!

Jaga artiklit

8 kommentaari

P
PAHAPOISS  /   14:35, 27. juuni 2014
USA TELEKANALITEL JOOKSEB SAADE NAKED NEWS!KUI NÜÜD JÕUSTUB EESTIS KOOSELU SEADUS,SIISPEAKS SEADUSESSE TULEMA KA KOHUSTUS,ET SELLE SEADUSE FÄNNID PEAKSID AASTARINGSELT KÄIMA TEISTE INIMESTE SEAS ALASTI !ERINEVUS RIKASTB JU!!JA SIIS OLEKS SEE SEADUSESÄTE KA ERILINE NAGU NENDEKAPISTTULNUTE OLEMUSKI!!!MAAILMA MASTAABIS AINULAADNE EHK EESTI UUS NOKIA!!
A
Aivar Koitla  /   15:21, 11. juuni 2014
See on küll hea idee!
THI-gi on ette heitnud, et rahval pole nagu enam suurt visiooni...
Selline m...i hoidev alasti inimkett oleks kohe nagu eesti nokia :)
Seda juttu lugedes tuli pähe, et edaspidi on hea ka teist inimest hakata perse saatma. See mõjuks ju uue revolutsioonilise ideoloogia paistel kui "Tere päevast!" Sõbrad kohtuvad ja ütlevad teineteisele "Mine perse!" ning patsutavad teineteist kätlemise asemel tuharale :) "Oiii, kui armas!", "So cute!"

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis