1
foto

5. augustil astub Tallinnas klubis Factory üles Briti üks populaarsemaid noori muusikuid James Arthur, kes külastab Eestist esmakordselt oma esimese soolotuuri raames. 

2012. aasta Briti talendisaade "X Factori" võitjana tuule tiibadesse saanud 26aastane James Arthur pälvis ülemaailmse tuntuse kaveriga Shontelle'i loost "Impossible". Samuti tuntakse teda tema oma hittide "Recovery", "You are nobody 'til somebody loves you", "Get down" ja teiste järgi.

Tema omanimeline album positsineerus Briti albumite topis Eminemi comeback'ialbumi järel teisele kohale. Lugu "Impossible" on aga Briti viimase aja üks enimmüüdumaid ja kuulatumaid lugusid, mis on purustanud mitmeid rekordeid. Kogu müügitulu läks heategevuseks.

"X Factori" konkursi ajal suutis James vaimustada nii žüriid kui ka staaridest külaliskohtunikke, näiteks Rihanna, Rita Ora ja teised. Tema mentor oli samuti "X Factorist" tuule tiibadesse saanud žüriiliige Nicole Scherzinger. Žürii esimees Simon Cowell tunnistas, et James vääris võitu täielikult. Kohe pärast finaali ja võitu kutsus muusik Ed Sheeran Jamesi stuudiosse.

Facebooki ürituse leiad SIIT!

Jaga artiklit

2 kommentaari

G
grete  /   22:44, 14. juuni 2014
Kas seal mingi vanusepiirang?
F
Fänn  /   11:33, 12. juuni 2014
OMGOMG. noor olen :(

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis