Kalev Lillo (Teet Malsroos)

Parvlaevaärimees Vjatšeslav Leedo teatas laupäevalehes LP, et Tallinna Sadama reformierakondlastest nõukogu liikmed Remo Holsmer ja Kalev Lillo küsisid talt saarte parvlaevalepingu eest mitu miljonit altkäemaksu.

Holsmer on kõik taolised süüdistused tagasi lükanud. Sarnase süüdistuse varem avaldanud Postimehe kaebas Holsmer täna kohtusse.

Leedo sõnul koos Holsmeriga altkäemaksu küsinud Lillo on aga teadmata kadunud.

Sel nädalal proovis Delfi korduvalt ka Lillo kommentaari saada. Kui Lillo kuulis, et temalt küsitakse Leedo väidete kohta, pani ta lihtsalt pikema jututa telefoni ära ja hiljem ei vastanud ei kõnedele, SMSidele ega meilidele. 

Artikli täistekst Delfis.

Jaga artiklit

36 kommentaari

S
Selle...  /   10:28, 21. sept 2015
mehele on otsaette kirjutatud ,,paadunud aferist,, !
M
mees  /   10:06, 21. sept 2015
Nüüd on aeg sellest rahast, mis Euroopa Liidult saadi organiseeritud kuritegevusega võitlemiseks ja kuritegelike ühenduste paljastamiseks, kasutada tõeliste pättide vangipanemiseks. On ju siiligegi selge skeem, kuidas reformierakond ennast rahastab. Kontroll riigifirmade üle võimaldab sealt kilekotiga endiselt raha partei kassasse toimetada, eks Lillo oli üks toimetajatsest. Ja kui sa oled pumba juures, siis pritsib sulle ka midagi.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis