6 kommentaari

D
doktor victor  /   16:57, 14. juuli 2016
Npoleks pidanud siis Ronaldot niipalju hakkima, omad vitsad peksavad.
V
vaataja  /   14:26, 12. juuli 2016
Ausalt öeldes ei olnud ma kummagi fänn,ühes liialt palju ,,pigisid,, ja teises ennast nats üles upitanud Ronaldo. See Ronaldole 1:0 ärategemine-vigastamine andis mulle poolehoiu Portugalile ja mõttes ütlesin- nüüd Ronaldot pole,näidake,et suudate ka ilma temata võita ja vähemalt Ronaldo vigastusevalu vähendada! Ja nad suutsidki,tublid poisid!
Ä
äärmiselt ilmselge  /   13:19, 12. juuli 2016
Ronaldoga koos oleks Portugalil rohkem väravaid olnud,sellest said need argpükslikud ahvid ka aru, ega nad ilmaasjata kahe mehega vastaste ohtlikuimat mängijat vigaseks ei läinud tegema.
M
Misasja  /   13:14, 12. juuli 2016
Ronaldo oleks hoopis rohkem värvavaid löönud kui temata oleks löödud, aga mis sellest enam ma ei saa aru, Portugal on võitnud, keegi peab ju ka teisest jääma nagu prantsusmaa, niiet, mina olen ja jään alati Portugali ja Ronaldo fänniks ja tahan, et nad kõik mängud võidaksid!!
V
väga õige jutt  /   11:35, 12. juuli 2016
Oleks Ronaldo olnud mängus, oleks ta kamandanud seda ja teist ja oleks häirinud kõike tugevalt aga ilma Ronaldota saadi löpuks mängima hakata ja prantsusmaa kaotas. Olen väga veendunud, Rondaldoga oleks portugal kindlalt kaotanud.
M
Mõtlesin samamoodi  /   11:30, 12. juuli 2016
prantslased teadsid, et Portugali ründemäng on Ronaldole üles ehitatud ja kui ta välja kukkus oli nende kontsept veidi segamini. Pealegi said portu poisid aru, et kui mäng nüüd luhta läheb, siis ei saa Ronaldo päris õigusega kõigi nimel pisaraid valada, kui ta kaasa ei mänginud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis