Regula sõidab Saaremaale (MATI HIIS)

Ehkki TS Laevad ei tea veel tänaseni, millised praamid neil oktoobrist saarte ja mandri vahet sõitma hakkavad, saab praamipileteid ostma hakata 1. septembrist. Kuna muutub operaator, muutub ka koduleht, kust pileteid osta saab, teatab ERRi uudisteportaal.

Siiani on sõitjad saanud praamipileteid soetada kodulehelt tuulelaevad.ee, kuid 1. septembrist tuleks minna aadressile praamid.ee, kui on soovi pilet oktoobriks-novembriks ette ära osta.

Siiani sai pileteid kuni üks kuu ette osta, uue süsteemi kohaselt aga müüakse pileteid kuni kaks kuud ette. Esialgu säilib piletite ettemüük senises mahus, umbes 70% ulatuses, kuid TS Laevade müügi ja teeninduse valdkonna juht Ele Reiljan ei välista, et tulevikus võib ettemüügi hulk ka kasvada. Seda otsustatakse pärast esimeste kuude möödumist müüginumbreid ja tarbijakäitumist jälgides.

Jaga artiklit

2 kommentaari

M
Max  /   22:45, 26. aug 2016
Karta on, et kaob ära võimalus kuni 48 t peale piletil olevat väljumisaega piletit kasutada — see koos pileti (tasuta) muutmise võimalusega tundus küll kõige kliendisõbralikum piletisüsteem mida olen näinud.
C
ckl  /   07:56, 26. aug 2016
Aga sellest ei kirjutatagi ,et uute laevadega on broneermistasu juures,hindu tõstetakse veelgi, ja sadamas piletite kioske kui selliseid pole. ühesõnaga ,rikutakse töötav süsteem ära

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis