2
fotot
"See ei ole ju lõpuks miski mäng, mis käimas on - valime Eesti riigile jätkuvalt tegelikult ka parimat riigipead," hindab Keit Pentus-Rosimannus. (Arno Saar)

"Peaministri eilne toetus Siim Kallasele ja muu hulgas selgitus, et teiste erakondade hulgas puuduks Marina Kaljurannal valimiskogus toetus, veenis juhatust muus ja erakond asus toetama valimiskogus Siim Kallast," selgitab Marina Kaljuranna toetajate hulka kuuluv Keit Pentus-Rosimannus

Pentus-Rosimannus kirjutab oma Facebooki lehel, et talt on küsitud, kas eilne maratonarutelu muutis kuidagi tema veendumust selles, et Marina Kaljurand oleks Eestile hea president. "Ei muutnud. Arvan endiselt, et Marina Kaljurand oleks Eesti tulevikku silmas pidades parim president ja valimiskogus favoriit ja seda seisukohta erakonna juhatuses ka kaitsesin. Nagu tegi seda ka hulk erakonna juhatusse mitte-kuuluvaid fraktsioonikaaslasi."

Pentus-Rosimannus sõnutsi, et polnud õige jätta kõrvale kandidaat, kellel on särav võime kõnetada, inspireerida ja liita ühiskonna nii erinevaid gruppe, kes on korraga nii karismaatiline Eesti huvide eest seisja väljapool Eestit, kui õiguse ja õigluse eest seisja Eesti oma ühiskonnas. "Aga. Peaministri eilne toetus Siim Kallasele ja muu hulgas selgitus, et teiste erakondade hulgas puuduks Marina Kaljurannal valimiskogus toetus, veenis juhatust muus ja erakond asus toetama valimiskogus Siim Kallast."

Pentus-Rosimannus lisab, et nüüd tuleb otse taga seisjatele ainult jõudu soovida, sest kui ümberringi on keerukad ajad, peab presidendil olema lõpuks usaldus mitte üksnes eestlaste ja mitte üksnes eliidi hulgas. "See ei ole ju lõpuks miski mäng, mis käimas on - valime Eesti riigile jätkuvalt tegelikult ka parimat riigipead."

Lisaks Pentus-Rosimannusele on reformierakondlastest Kaljuranna toetajad näiteks Yoko Alender, Remo Holsmer, Eerik-Niiles Kross ja Liina Kersna.

Jaga artiklit

98 kommentaari

K
Kahjuks  /   16:53, 1. sept 2016
Paraku on nii, et reformarid ei ole teibasse ajanud mitte üksi sotse vaid etendust esitades ka kogu rahva. Kogu see lugu, kuidas vaesele Kaljurannale liiga tehakse on osavalt välja mängitud etendus, mille stsenaristideks on refi see tiib, mis allub Pentus-Rosimannustele. Näitemängu eesmärk ongi see, et tekitada rahvas sügav kaastunne, ja ärgitada kedagi kannatajat esitama valijameeste kogus kandidaadiks, et nii saavutada enda võim nii riigis kui valitsuses sest peale kaotust kaoks Kallas siit maalt igaveseks. Saage aru, et Reformierakonnas käib praegu sisesõda täieliku võimu nimel nii erakonnas kui ka riigis ja selles ei peljata reeta või hukata mitte kedagi. Ärge uskuge seda, mida teile püütakse ette sööta kui tegemist on reformierakonnaga, siis tulemuseks on pettasaamine.
P
Paljastaja  /   16:39, 1. sept 2016
Ja mina paljastan, et Kaljuranna edu taga on Pentus-Rosimannuste osav lobitöö ja kui mulle antakse valida nende kahe, kõige hullema klanni vahel, siis valik langeb küll Kallaste kasuks. Õnneks aga ei valita neist kumbagi ja see on küll poliitikute poolt üks väheseid õigeid otsuseid, mis nad kunagi teinud on.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis