Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm ja parvlaevaliiklust korraldava tütarfirma TS Laevad juht Kaido Padar teatasid eile ajakirjanikele pikemalt tseremoonitsemata, et pole lootust ühtegi uut parvlaeva 1. oktoobriks liinile saada.

Saaremaa Laevakompaniiga sõlmiti parvlaevade St. Ola ja Harilaid rentimise kokku­lepe üheks kuuks. St. Ola puhul kehtib lepingus lisaklausel, et vajaduse korral võib laev jääda TS Laevade kasutusse veel üheks kuuks.

Riigi firma TS Laevad teatas, et seniks kuni uued laevad liinile jõuavad, võetakse Vjatšeslav Leedolt ja tema partnerfirmalt rendile juba tuttavad alused.

Kokkuleppel Olav Miiliga seotud firmaga Saaremaa Ferry Erste Beteiligungs saab kolmandaks asenduslaevaks Hiiumaa, mis jääb prahilepingu alusel TS Laevad OÜ kasutusse kuni üheks aastaks ja laevaga opereerib tehniliselt SLK.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

19 kommentaari

L
lollust  /   23:49, 1. sept 2016
ei saa sinisilmsuseks nimetada
K
kärss  /   12:25, 1. sept 2016
Leedol on tumedad silmad ja tõmbas jälle sinisilmsetele vee peale ja õigesti tegi.Nüüd me vähemalt teame kuhu see raha kadus,muidu sinisilmad panevad selle pihta ja vana kurat ka enam pärast ei jaga.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis