(AFP PHOTO / HO)

Tõstamaa perearst Madis Veskimägi on konfliktis ametnikega, kes muuhulgas panid paindumatute reeglite tõttu kinni tema röntgenikabineti. Nimelt osutas perearst aastaid eriarstiabi, milleks tal rangelt võttes õigust pole. "Pealtnägija" leidis aga tervishoiusüsteemis koha, kus saaks kokku hoida umbes 15 miljonit eurot, mis on peaaegu pool haigekassa puudujäägist. 

Samal ajal kui Eesti tervishoiu rahastamises haigutab auk, tunnistavad osad arstid, et käib mõttetu laristamine. Üks vastuvoolu ujujatest on Tõstamaa perearst Madis Veskimägi, vahendab ERRi uudisportaal.

Jaga artiklit

16 kommentaari

X
xyz  /   10:55, 15. sept 2016
Võrdlesin Tõstamaa perearsti oma perearstiga (Viljandi) - nagu öö ja päev. Minu perearst piirdub kuulamisega ja arvutis mingite paberite täitmisega, mingit aparatuuri tal pole ja ühtegi lisaliigutust ei tee.
A
Aniita  /   09:50, 15. sept 2016
Mardna ütles seal väga õigesti, et kui taolisi perearste, nagu loo peategelane (kes SÜDAME ja HINGEGA oma töösse suhtuvad eelkõige) oleks Eestis vähemalt 100, siis me ei seisaks selle probleemi ees, et hiigelpikad järjekorrad ja mõttetud saatekirjad eriarstidele, mida ootad 3-4 kuud! Üka kolmandik lihtsamaid kaebusi saaks ju perearsti poolt ravitud ja edasi suunatakse vaid tõsisemate terviseriketega patsiendid. Täielik idiootsus oli tema aparaadid seal keelustada ja kinnipitseerida- ei TOHI riigiisade raha sedasi raisata ju. Haige ja mäda on see tervishoid meil Eestis! Jõudu ja jaksu Tõstamaa perearstile ja hoian pöialt, et see läbinisti mäda tervishoiu"süsteem" saab kord lõpu!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis