95 kommentaari

H
Homme uued uudised  /   02:45, 4. okt 2016
Kesse sooja koha peal ikka viitsib liialt seletada, papp tuleb selletagi
A
Aga kui..  /   17:09, 6. okt 2016
Aga kui selle ema pildi asemel oleks olnud Ilves, Tarand, Luukas.. rase Ievakene- vat siis oleks kisa.
Siis saadaks aru, et midagi üldse ei lööda jalaga-ka koera mitte.
N
n.76  /   23:15, 3. okt 2016
Sinna võiks rahvavihaliste kujud ülesspanna ja automaatne arvestuse-näit ka.Siis paistab keda rohkem jalaga "armastatakse",külastajad oleks rohkem.(hea reglaam)
M
msi  /   21:30, 3. okt 2016
kuuuurijas püüab lust näidata ennast kõva juura asjatundjana. tegelikult ei jaga ta isegi kõige elementaarsemaid üldteada asju. mitte ammu demonstreeris ta seda siinsamas, kui protsessis tartu pangakontoris.
siiamaani pole ta aru saanud, et kui ta tv3 saates kedagi otseselt laimab, siis vastutab selle eest isiklikult. tema arvab, et on tv3-ga sõlminud nii peene lepingu, et tema süüliste tegude eest vastutab telekanal. no analoogiliselt võib siis ka kadastik öelda, et tema ei vastuta oma isikliku varaga millegi eest, las vastutab raamatu välja andnud kirjastaja.
  /   09:53, 11. okt 2016
M
msi  /   21:00, 3. okt 2016
ajalooline kuuuurija, kus vilksatavad kõik lusti mitteametlikud leivaisad- savisaar, luik ja seli. tähismaadele maksis savisaar blogimise eest vägagi prisket igakuist tasu, loomulikult sulas ja mitteametlikult. lusti ponnistused on loomulikult tingitud ainult austusest ja armastusest iidoli vastu. ega siis savisaar pole mingi rein kilk, kes kukrut pidi kergendama.
lisaks advokaadile jõuab lust kadastiku loos intervjueerida ka tsiviilõiguse professorit, et valgustada peent terminit "avalik huvi".
no tuletame siis lustle meelde, et seadus ei kaitse ainult miljonäride õigusi. varalise vastutuse toob kaasa ka mittemiljonäride õiguste rikkumine.
lust väärib kahjude hüvitamise nõuet järgmiste tegude eest.
1. võõrasse arvutisse häkkimine ja andmekaitse seaduse rikkumine, mille eest on võimalik kohaldada isegi kriminaalkaristust.
2. psyhhoterrori solisti fredy otsene laimamine tv3 uudistes. lust süüdistas fredyt alusetult varguses, kunstiesemetesse urineerimises jms. kuigi laim pole enam kriminaalkuritegu, siis kuriteo kohta alusetu avalduse tegemine võib seda olla. fredy võib nõuda sisse mitte ainult tasu maine kahjustamise eest vaid ka saamata jäänud tulu, kui tõendab ära, millised potentsiaalsed kontserdid tal selle laimu pärast ära jäid.
3. kohe lõppeb ilvese presidentuur. nii THI kui ka evelin võivad lusti kohtusse kaevata lusti raamatus leiduvate valeandmete ja maine kahjustamise pärast.
M
mina  /   15:48, 3. okt 2016
see Lust kohe otsib endale seiklusi
T
to mrk  /   13:52, 3. okt 2016
Asi pole ateismis vaid vandalismis- miks peab midagi üleüldse JALAGA taguma?! Eriti nii kultuurses kohas, kui peaks olema ERM?!
N
niipea kui viitad suurärimeestele  /   13:48, 3. okt 2016
jääb kommentaar ilmumata.
kalle muuli valimisüritusel käis lust provokaatorina küsimusi esitamas. kas isiklikust vaenust?
järgnevad päevad näitavad, kelle huvides ta käis Kadastiku raamatu esitlusel.
ravimiäri teemadel on tema nimel omal ajal artikkel ilmunud. allar jõks blokkis siis fb-s lusti ja lust tuli blogisse ahastama.
K
Kaua võib?  /   07:25, 5. okt 2016
See on ju kõigile teada, kelle huvides need lood ilmuvad. Huvitav, kaua see TV 3 laseb ühel ajakirjanikul intrigeerivaid ja laimu täis lugusid toota?
M
mrk  /   13:21, 3. okt 2016
Kummaline et siinkohal tuleb Lustile meelde tuletada lihtsat tõsiasja, et see eesti rahvas koosneb põhiliselt ateistidest. Mina kiidan oma maksumaksja panuse antud installatsiooni heaks!
M
marks  /   12:41, 3. okt 2016
Peale kommunistide pole pühadust keegi teotanud. Seega pole siin Eesti rahvaga midagi pistmist. Olenematta mis usku on kodanik , ei ole kellelgi sünnis tema veendumusi solvata. Oli see nii enne mind ja jäägugi nii , kui see nn ERM on mõeldud rahvustevahelise viha külvamiseks , ei soovita ma kõll seda külastada ja seda enam turiste sinna vedada. Jäägu see siis kommunistide kogunemiskohaks.
P
pärnakas  /   12:01, 3. okt 2016
Tänud ajakirjanikule julge ja õige artikli eest.
Ääretult kurb ja häbi, et tuleb õpetada neid, kes peaksid meid harima. Isegi Nõukogude ajal, mil uskumist Jumalasse peeti rumalaks, ei mindud kunagi pühaduse teotamiseni.
K
kelle lõa otsas  /   11:47, 3. okt 2016
lust sel korral oli, kui käis kadastiku raamatu esitlusel?
riigikogu valimiste eel käis ta provokaatorina kalle muuli valimisüritusel. loomulikult mitte omal initsiatiivil. võimalik, et neinar seli ülesandel.
kadastikul on kana kitkuda ravimiäris tegutseva suurärimehega. lusti nime all ilmus omal ajal allar jõksi ründav artikkel ravimiäri teemal. loomulikult ületas kirjatüki teema mäekõrguselt lusti võimete piire, aga etturina kõlbas ta truppi siiski.
muidugi võib asi olla hoopis lihtsam -näiteks soov üles soojendada sõprus kadastiku väimehega.
T
tädi Alma  /   11:22, 3. okt 2016
kas keegi veel on ka märganud , et KÕIK riigiettevõtted on majanduslikult kõige halvemini majandatud ja annavad neid juhtivatele persoonidele suured palgad( väga suured!) ja ülbuse...!
Selline jalaga tagumine, rääkimata Neitsi Maarja kujust, on IGATI LUBAMATU-MIS ON SELLE EESMÄRK?! Vabadus lõhkuda ,isegi muuseumis...
Milleks üldse selline mammutmuuseum, kui praegune elu kustub iga päev maal, siis on aeg kolidagi sinna suurde majja kogu Eestiga, mis oli alles mõned aastad tagasi täitsa normaalne elupaik ...?!
R
rashomon  /   10:39, 3. okt 2016
Minule paganana meeldiks küll seda eksponaati tagud! Usun Jumalat ja puuslike ei kummarda! Minu jumal on JUMAL ja mitte miski juudipoiss!
N
Nii palju siis Maarjamaast ...  /   10:21, 3. okt 2016
... ja selle muuseumist. Teeksin kõigile ettepaneku boikotteerida seda maitselagedat muuseumit, kuni seal veel ülbitsevad praegused tegelased Lukas ja Tarand.
K
Katrinil  /   07:31, 3. okt 2016
selles õigus, et rahvas oma rahaga on peremees. Järelikult tuleb vastu tulla rahva tungivale nõudmisele ja tahtele, et neitsi Maarja asendatakse Toomas-Endrik Ilvesega! Siis pole raske ette kujutada, kuidas miljon eestlast ERMi külastab ja paljud veel mitu korda. Samuti poleks paha sinna asetada ka senised presidendid ja peaministrid, saaksime jalalöökide põhjal teada, kes neist on kõige popim.
S
see ju   /   15:58, 3. okt 2016
täitsa õige jutt siin,ka riigikogulaste kujud tuleks sinna panna lisaks
M
maril  /   06:47, 3. okt 2016
Ega see atraktsioon hästi ei mõju küll. Ehk oleks abiks, et Maarja kuju asenduks mingi muu objektiga. Arhitektuuriobjektiga näiteks.
T
Tont Raadi järvest  /   12:22, 3. okt 2016
Arhitektuuriobjektiks võiks olla klaasist ERM ise ja külastajal võiks olla võimalus sellele peale astuda, heliefektiks võiks olla Lukase karjumine.
K
Kuna  /   04:49, 3. okt 2016
meie poliitikutele läheb väga korda kui välismaalt meid õpetatakse või kritiseeritakse,siis võiks Lust esitada selle küsimuse mõnele välismaa tuntud inimesele ,kasvõi paavstile endale.Siis on see lukas koos oma kujuga kohe sealt ermist kadunud.Eestlaste arvamus ei lähe juba ammu kellegile korda.
K
kalju  /   23:13, 2. okt 2016
Kui kuulata selle nn. taiesega seonduvat lukasliku õpetuse valguses, pole üldse ime, et bussi paviljonide lõhkujad samasugust metamorfoosi ootavad. Ime küll, aga mõne aja möödudes saavadki need jälle terveks! Arukatel inimestel on mõnikord oidu oma vigu tunnistada, oinad taovad sama trummi edasi.
A
Asko  /   21:45, 2. okt 2016
Sain üllatusega teada, et Katrin Lust on ülikoolis käinud. Sellest järeldub, et ta on keskkooli lõpetanud. Kas seal enam õigekirja ei õpetatagi?
K
Kuule  /   21:26, 2. okt 2016
Katrin, eesti rahvas pole ju mitte keegi, ammu ei arvestata rahva arvamusega.
H
hujar s kuvaldoi  /   21:03, 2. okt 2016
ERM ei ole koht kus demonstreerida jalaga purustamisi, lõualuid või vitriiniklaase. See võiks olla üks teine koht, võib-olla Tartu vangla juure näiteks. Nii et mõned meie kulturnikud tuletavad meelde vastavaid tegelasi kalli Iljitsi aegadest.
A
ants  /   20:44, 2. okt 2016
Lukas ja co võiks ka Arvo Pärdi arvamust Neitsi Maarja löömise kohta küsida- ehk see vastus teda kainestab.
T
Tegelikult  /   04:41, 3. okt 2016
peaks Lukas sealt teisele tööle minema.Miskipärast ma arvan,et see varsti ka juhtub.
A
Aga ehk ütled  /   10:56, 3. okt 2016
esimese töökoha, kus Lukas on tööd teinud? Siis saab alles teisele tööle minna.
K
käige minu sõnade järgi  /   20:40, 2. okt 2016
lust on küll viimane inimene, kes suhtekorraldajatele ja ajakirjanikele eetikat õpetab. näiliselt erapooletu blogipidaja varjus on savisaare tankist, kelle nime all kirjutavad lustist parema teadmiste pagasi ja väljendusoskusega savisaare ihukirjanikud. olenevalt teemast tõenäoliselt ivo parbus või jaan õmblus. urmi reinde sai kinga. võimalik, et savisaar rakendab nüüd ka teda lusti blogi aitama. lustil ja reindel on teisigi ühisjooni peale edgari armastuse - viha abielurikkujate vastu. mõlemad on kirglikult just ilvesele seda ette heitnud, muidugi ka evelinile seejuures. ja nüüd teeb kindlasti lust evelinile tv3-s kohtudes head nägu ja kiidab tema saateid taevani.
M
msi  /   20:19, 2. okt 2016
Aune Past läheb ülehomme koos teiste suhtekorraldajatega ERM-i ja kohtub seal Kaarel Tarandiga.
muuseas on tal täna sünnipäev. kas Kats on sellest teadlik ja kas on armastatud õpetajat õnnitlenud? vist mitte...
V
võiks   /   20:17, 2. okt 2016
selle kujutise asemele panna lusti kuju. siis saaks seda kuju jalaga togida kõik need kellele ei meeldi lusti kahepalgelisus, valetamine, enda upitamine jms
T
Teeline  /   19:48, 2. okt 2016
Kriisiolukord on ka see, kui Eesti veetakse täis rahva turjal parasiteerivaid "pagulasi", milles ka Lust ise aktiivselt osaleb.
K
Kulla Katrin  /   19:20, 2. okt 2016
Püüa aru saada, et pressiesindajad ei koosta väljapanekuid. Äkki pöörduksid teadurite ja kuraatorite poole.
M
Mees metsast  /   18:54, 2. okt 2016
Jutt jumala õige. Kahjuks on need poliitikud ja paljud (enamus) teised ju SÜÜDIMATUD ja arvavad ennast olevat Issand Jumal Taevas kelle käsul kõik toimib. Rahvas peab vist ikka hangud selga võtma ja neile süüdimatutele koha kätte näitama. Kaua võib?
R
Riho   /   18:49, 2. okt 2016
Muhamedi üle tohib nalja teha ,pidi olema vabadus .Samamoodi on see installatsioon - vabadus .
Eesti ei ole usklik riik ja nalja tohin teha kõigi üle see on vabadus
S
Sass  /   20:38, 2. okt 2016
Kui seal oleks muhamedi kuju, siis saaks varsti uue muuseumi ehitada
N
n.76  /   23:01, 3. okt 2016
12+ Sass,sellenõuande eest.
K
kas  /   09:04, 3. okt 2016
jalaga löömine ja lõhkumine on nali? minu jaoks pole oluline, kes või mis seal jalaga löömisel kildudeks puruneb, vastu hakkab juba ainuüksi see löömine.
K
Kas  /   09:58, 3. okt 2016
sinu arvates on NALI, kui ükskõik keda või mida jalgadega pekstakse? Selline jalgadega tagumine on omane jõhkarditele.Selline komme on meie sisse toodud ida poolt ja seda harrastasid suure entusiasmiga KGB tegelased.Jalgadega peks on eriti jõhker ja küll ei peaks see näitama mingit vabadust vaid ennem inimese jõhkrust .
J
Johanna  /   18:47, 2. okt 2016
Ehk mõni mäletab Je Suis Charlie sündmusi...
7
7.päeva adventist  /   18:41, 2. okt 2016
Reformatsiooniga on ametlikult lõpp,sest ükski kirik ei tohi enam õpetada,et paavastlus on antikristus,enne oli see õpetus luterluses ja adventismis olemad,nüüd on see keelustatud.
Lutheri ülimalt tähtsat ja püha tööd püütakse esitada tühise asjana,aga reformatsioon päriselt "tappis" Saatana.
M
minasjut...  /   18:24, 2. okt 2016
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
to minas...  /   18:46, 2. okt 2016
Kultuurne inimene austab ka teisi religioone. Maausulised seda pole, aga eks see oli varemgi teada.
T
Teeline  /   19:51, 2. okt 2016
Austad religiooni, mis tule ja mõõgaga su esivanematele peale suruti?
Ä
Ära valeta  /   22:52, 2. okt 2016
Tule ja mõõgaga pole siia usku toodud, Eestimaa oli juba enne ristiusustatud kui mõõgavennad siia tulid.
N
Näha  /   22:54, 2. okt 2016
et nn maausulised on äärmiselt harimatud ja labased, nagu oleks otse muinasajast tänapäeva sattunud.
M
mind  /   18:17, 2. okt 2016
huvitab rohkem kes selle idiootse leiutise peale tuli...nime?
K
kurr  /   18:08, 2. okt 2016
parandus - mitte "küsilause" vaid "küsisõna".
N
nh  /   18:07, 2. okt 2016
mida üldse teeb taoline ese muuseumis- kas tegemist on mingite iidsete eesti seppade kätetööga, et seda muuseimis eksponeeritakse? Kui soovitakse mingit eestlase arendatud tehnoloogiat demonstreerida, siis selle koht on AHHAA keskuses, aga mitte eesti rahva muuseumis!- Muuseumisse võiks see eksponaat jõuda umbes 100 aasta pärast!
K
kurr  /   18:06, 2. okt 2016
blogipostituse tähemärkide arvu järgi võin ma öelda, kas kirjutab lust ise mitte. seekord mitte.
aga pealkiri on tema sulest j'lgides küsimuste esitamise kommet. paraku lust ei tea, et mitte alati ei too küsilause esinemine lauses kaasa küsimärki.
*kas kirjutab lust ise või mitte
A
aleks  /   17:42, 2. okt 2016
nüüd ootaks isa Tarandi kommentaare
T
Tubli, Katrin!  /   17:19, 2. okt 2016
On lausa uskumatu, et Eestis on üldse selline julge ajakirjanik! Väga tubli tüdruk!!
K
Kikerikii  /   17:09, 2. okt 2016
Milliseid seletusi see broilerifarm ikka oskab anda. Hea ja soe ju seal pesitseda.
M
Ma ei imesta  /   17:05, 2. okt 2016
kui varsti ilmub "Postimehes" kusagil viimasel leheküljel väikeses kirjas kolmerealine teade, et leiti ajakirjanik Katrin Lusti laip.
K
kapp  /   17:03, 2. okt 2016
veel üks tulihingeline usu kaitsja.
"Usk viib üpris kergesti fanatismini. Sellepärast ongi kõik usud nii palju verd valanud".
erich maria remarque,
saksa kirjanik
K
Kes siin verd valab?  /   17:58, 2. okt 2016
Hetkel on "verevalajaks" just riigile kuuluv ERM, kahjuks. Andes võimaluse tappa pühadust. Eestlased on aegade algusest olnud usklik rahvas. Ja pole vahet kellesse või millesse usutakse on see püha hiiepaik, püha kivi või inimene. Sadadele miljonitele maailmas on Neitsi Maarja püha. Ja tema tapmine lööb sügava nende inimeste hinge.
K
kapp  /   21:23, 2. okt 2016
elus on kõik püha.
uskudes et mingi asi on püham,mingi religioon on õigem ja tema kuulutab siin jumala tõde,ongi paljude konfliktide põhjuseks maailmas.
E
Ei  /   22:58, 2. okt 2016
ole ikka kõik siin elus püha, nii lolli juttu ka ei maksaks ikka ajada.
A
A.H.  /   16:43, 2. okt 2016
Kui ERMi omanik on Eesti rahvas, siis tahaks teada kus minu osakud on, ja kust ma saan oma dividendid välja võtta? ;)
V
vastaja  /   18:57, 2. okt 2016
Küsi seda saare käest
V
Virtuaal ERM  /   16:23, 2. okt 2016
Käisin ka seda kolemaja kaemas ja mul tekkis kohe küsimus, et kas eesmärk oli see, et saaks meeletu raha eest ehitada üha koleda ja ebarentaabli klaasist hoone või eestlastele ja meie külalistele näidata huvitavaid eksponaate. Tulemuseks saime ühte traktorit ja sadat õllekappa eksponeeriva hoone, mida maksumaksja tambib kinni veel aastakümneid. Minu küsimus, on, et kas ei oleks olnud mõtet teha hoopis virtuaalne erm, kus iga laps saaks tasuta neitsimaarja pilti purustada erinevate relvadega. Väga ebaõnnstunud on see muuseum nagu ka teised selle valituse poolt tehtud teod - kolerist jne.
S
Seesam Une  /   16:18, 2. okt 2016
Kas Neitsi Maarja oli ka pärast Jeesuse sündi neitsi?
P
Pyha Vaimu nimi oli arvatavasti  /   17:16, 2. okt 2016
Solomon või midagi taolist...Arvatavasti 18 aastat vana.
S
Seesam seesam avane  /   23:20, 4. okt 2016
Jah, oli ja on tänini.
  /   16:00, 2. okt 2016
mis kiun see nüüd on? Kas enamus eestlaste rahvapärimust on eelkristlik? on küll. kas viissada aastat tagasi reformatsioon koos selle nn. pildirüüstega olid? olid küll.
noh selle jalaga tagumise asemel oleks võinud ehk midagi intelligentsemat olla, aga mis sa totudelt ikka tahad.
I
Insener  /   15:37, 2. okt 2016
hea Katrin. Kas Sul on tõesti veel mingi sinisilmne nägemus sellest et eesti rahval on peale maksumnaksmise ja e-hääletamise veel mingi muu õigus siin riigis...rääkimata veel omanikuks olemisest?
R
Retro  /   15:15, 2. okt 2016
Seeaeg, kui katrin kuulas pr ja ajakirjanusloenguid, ei omandanud ta turundus- ning majandusloengus algtõdesid klientide, sihtryhma ja reklaami osas.
Kui seda ERM-i näidet tuua, siis ainuyksi jalaga taotavast eksponaadist on räägitud teles, raadios, sotsiaalmeedias ja nyyd ka ajalehtedes - seega ollakse pidevalt fookuses...ja see tekitab paljude jaoks ajendi ise kohale minna seda "rõlgust" vaatama.
Teisalt, kuna lähiaegadel on oodata islamimeelse elanikkonna ning turistide tulva, siis nende isikute jaoks on sedasorti atraktsioon humoorikas lahendus, mis lähtub loomulikult tervest mõistusest ja austusest koraani suhtes... kui tahta terav olla nagu katrin sagedasti pyyab end esitleda, siis võtmekysimus oleks, et kes tellis ja töötas välja sellise lahenduse - mitte see kuskohas seda eksponeeritakse.
Sellest johtuvalt ei maksa ka ylepea emotsioonidesse sukelduda vaid antud atraktsioon näitab, millised ja kes on riigi prioriteedid.
M
minu teada  /   15:15, 2. okt 2016
on enamus eesti rahvast juba ammu igasugustele uskudele jalaga virutanud. usk on alati olnud ülikute vahend oma võimu tugevdamiseks ja säilitamiseks. mitte ainult jala ei tuleks anda , vaid ära keelata tuleks kõik usud. usklike koht on psühhiaatriahaigla.
Z
Zaroon  /   17:50, 2. okt 2016
"Usklike koht on psühhiaatriahaigla" -- lubamaut ja põhiseaduse vastane lause. PAluge kohe vabandust.
P
pärnakas  /   11:51, 3. okt 2016
Oled arvatavasti Nõukogudeaegset õpetust liialt tõsiselt võtnud.
K
klaasist monstrum.  /   15:14, 2. okt 2016
No kui see nii on siis elatagu ka vaid rahva külastavusest.
F
freed  /   15:13, 2. okt 2016
riigiusu pooldajad on asunud rünnakule!
T
T.Mets  /   15:00, 2. okt 2016
Eks väikeste juhtide ülbus tuleneb ikka eeskujust, mida annavad suuremad juhid
E
eestlane  /   14:41, 2. okt 2016
Olen KATRINIGA täiesti nõus.
J
ja jah,  /   15:23, 2. okt 2016
rahvas on ühtne? Kas kõik on usuhullud?
T
to ja jah  /   15:53, 2. okt 2016
selleks ei pea usuhull olema, et Neitsi Maarja teotamisega mittenõustuda.
ja usun küll, et selles osas on rahvas ühtne ja aeg näitab, kas ERM-i taotud rahad õigustasid end.
M
MItte ristitud  /   18:56, 2. okt 2016
Ma vaatasin seda "taiest" ja mul oli häbi. Häbi, sest seda peksid just ERMI tulnud lapsed, mõtlemata mida nad teevad, aga lahe ju..., eks. Mul pole kahju kui nii Tarand kui Lukas kinga saaks, nende suhtekorraldus on tekitanud juba kuid ainult negatiivseid emotsioone. Olnuks seal prohvet Muhamed jalaga lüüa, oleks kõik juba vallandatud, nende karjäär EL-i piires seisatud ning pommivöödega mehed siia poole teel, aga kristlust jalaga taguda, see on ERMI sõnuk Euroopale.
V
Vaevalt   /   23:04, 2. okt 2016
neid kahte pugejat kommunisti keegi lahti laseb.
D
direktor   /   14:37, 2. okt 2016
on enda juurde muuseumisse kogu meeskoori tööle sokutanud, mis edasi?!
V
viinamees  /   15:01, 2. okt 2016
ERM on täidetud parteibroileritega ja selleks , et sinna tööle saada peab olema mingitpidi IRLiga seotud.
T
tigekala  /   14:37, 2. okt 2016
toetan iga selles artiklis kirjas olevat mõtet.
S
seoses sellega  /   14:36, 2. okt 2016
meenus Lukase kõne ERMi avamisel...
kõiki tänati peale rahva,kelle armust see mauseleum sai teoks.
  /   14:36, 2. okt 2016
kahjuks on Eesti ajaloos tõesti sündmusi, kus rahvas on vandaalitsenud ja kultuuriväärtusi purustanud, nt 16. sajandi pildirüüste, mõisate põletamine, karistussalkade tegevus. Neitsi Maarjat ei pea keegi purustama, kes seda ei soovi. Ehk saaks eksponaati teha ümber nii, et see läheb kildudeks (ja saab terveks) ilma jalahoobita?
T
to/  /   15:32, 2. okt 2016
Palun saa aru, et juba VÕIMALUS nii barbaarselt käituda, solvab väga paljusid inimesi.
Mina seda maja igatahes külastada ei taha.
P
Pole  /   15:46, 2. okt 2016
käind pole näind aga juba leilis. Küta aga edasi :)
T
to Pole  /   18:56, 2. okt 2016
Miks pole näind? Terve meedia ju pilte täis. Minna pole tõesti kavas, sest tark oskab info põhjal üldistada, rumal peab kõike omal nahal kogema.
P
Pole nii  /   20:03, 2. okt 2016
See pole moodsa kunsti muuseum vaid Eesti Rahva Muuseum. Käisin New Yorgi Loodusmuuseumis ja Moodsa Kunsti Muuseumis ning pean tõdema, et USA oma võimsuse juures oli Loodusmuuseumi koondanud maailma ajaloo unikaalseimad taiesed ning nad olid seal väga lihtsalt ja hästi eksponeeritud, muud polnudki vaja. Moodne kunst oli aga omaette ja eks seal sai tõesti nähe selle maailma suurimaid tobedusi. Aga need kaks maja olid lahus, mõistate.
/
//  /   23:26, 4. okt 2016
Väike korrektuur: karistussalkade tegevus ei olnud rahva vandaalitsemine, vaid rahva karistamine vandaalitsemise eest.
O
omad vitsad  /   14:33, 2. okt 2016
ERMi puhul on kummaline just see, et Lukas kui kunagine Isamaaliidu esimees peaks ikka hoomama kristlikke väärtusi, iseasi on Tarandiga, kes on kogu aeg silma paistnud võitleva ateistina. ERM vajaks palju kultuursemat avalike suhete juhti, mitte sellist kirvemeest nagu praegu. Tarand on juba korra kaotanud juhtiva koha (Sirbis) oma räigete kolumnitega, tegemist on ilmselt isiksusega, kel on suhtlemisprobleemid, seda pole selle mehe kohale määramisel arvestatud ja nüüd on tulemus käes.
S
Sots ju  /   15:16, 2. okt 2016
Sots on veel hullem kui tsetseen.
S
see on väikese mehe kmpleks  /   18:56, 2. okt 2016
sel tarandil
J
Juku  /   14:33, 2. okt 2016
Omanikule (Eesti Vabariigile) on raha vaja - piletite hinda tuleb tõsta ning kultuuri tuleb maksustada aktsiisiga
J
jah  /   14:24, 2. okt 2016
see lammas Lukas toppis omal taskud nii raha täis,et ei jätkunud enam kodulehe tarbeks.
O
Olen  /   13:54, 2. okt 2016
nõus!
K
kohe  /   15:24, 2. okt 2016
paneme kaane peale.