Reformierakonna üldkogul äratas tähelepanu häälte lugemise juures asjatav Kalev Lillo, kes kehastab kõiki neid väärtusi, mille pärast senine peaministrierakond nüüdseks opositsioonis jalga puhkab. Edasine arenes juba loogilist rada pidi, kui Hanno Pevkur otsustas pärast oma võitu peakontorist välja saata nii Lillo kui ka peasekretär Reimo Nebokati.

 

Pevkuri soov oli, et nii Nebokat kui ka Lillo panustaks kohalikel valimistel „oma kodukandi arengusse“. Lillo viimastel kohalikel valimistel Sauel kogutud 11 häält räägivad reljeefselt tema populaarsusest.

 

Kui Vaino Väljas kupatati Karl Vaino konkurendina jalust ära suursaadikuks Ladina-Ameerikasse ja stalinist Molotov Mongooliasse ning Pätsi ajal saadeti asumisele näiteks Kihnu saarele, siis Lillol läheb ju isegi hästi, kui tal lubatakse pealinna külje all Sauel jätkata ega sunnita tootvale tööle.

 

Suurem peavalu võiks Pevkuril olla ilmselt aga paljude silmis tagatuba kehastava ahjualusega, sest tollel ju polegi mingit parteilist ametikohta, millelt teda vabastada. Eeskuju võiks võtta Keskerakonnast ja vahetada välja ka peakontori ukselukud.

Jaga artiklit

2 kommentaari

V
Vett ja vilet  /   21:19, 17. jaan 2017
Suur susija!l Paras tal minna tootvale tööle, siis vast saab aru, mis essu ta on kokku keeranud.
S
Sauelt  /   19:23, 17. jaan 2017
Meie teda ülal pidada ei taha.Kui reformierakondlik linnavalitsus soovin teda kojameheks,siis ainult miinimumpalgaga.Seltsimees sai valimistel 11 häält-seega on sauelased oma suhtumist väljendanud

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis