Soome määras sel nädalal Eestist pärit hambaarstile Dmitri Filippenkole arstina töötamise piirangu. Filippenko on tagasi Eestis ja jätkab siin tööd hambaarstina.

Üks soomlasest patsient rääkis, kuidas tal diagnoositi nimetatud arsti kliinikus kolm kaariesega hammast ja igemepõletik, aga teise arsti poole pöördudes sai ta teada, et tal polnud hammastes ainsatki auku, põletikust rääkimata.

Selgub, et välismaal arstina töötamise piirang või keeld ei takista Eestis erialase töö jätkamist. Terviseamet ei pea vajalikuks teavitada patsiente arstidest, kes on mujal riigis tegutsemisõiguse kaotanud ja naasevad Eestisse.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

23 kommentaari

Z
zz-to-ile  /   13:05, 3. märts 2017
Õpi enne kirjutama, siis hakka esinema!
Z
zz-top  /   15:43, 2. märts 2017
Tere lgp. inimesed! Tean arsti kogemusi ise ja tean mida räägin! see on pötrade kes on jube kadedad puhas tellimus töö! kahju et eesti ajakirjandus seda nii käsitleb aga äris vahendeid eriti tänapäeval ei valita. usun et on rohkem inimesi kes on praegusel hetkel Dr. Filippenkoga,mitte ei tee otsuseid mingi pödra ylge möla järgi! muideks pikalt olen täheldanud et soome ametnike moto on mustalt suhu otto ja seda nii möneski teises valdkonnas. valge inimel aga visatakse kaikaid kodarasse.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis