Indrek Põder (Ilmar Saabas / Ekspress Meedia)

Tallinna tänavatel hullumeelselt kihutanud Andre Varik võttis vaidluses politseiga endale appi endise kaitsepolitseinik Indrek Põdra, kes tegi pärast vanglast väljasaamist omale õigusbüroo.

Variku tüli politseiga sai alguse aprillis, kui ta põgenes mootorrattal politsei eest, mistõttu politsei rammis ta teelt välja. Varik kahetses kihutamist, aga süüdistas politseid jõuga liialdamises, kui ta teelt välja suruti.

Oma huve kaitsma võttis Varik Asis Consult OÜ, mida juhib kurikuulus endine kaitsepolitseinik Indrek Põder. Põder sai eelmisel aastal välja vanglast, kus ta istus aastast 2011 seoses korduva altkäemaksu nõudmise ja võtmisega suures ulatuses ajal, kui ta töötas erinevatel ametikohtadel kaitsepolitseis.

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfist.

Jaga artiklit

68 kommentaari

A
Aga Jõhkrad Mõrvarid, Sadistid, piinu nautivad julmurid ja seksuaalperverdid ikka veel vabaduses.  /   11:36, 4. mai 2017
Piinamine on tahtlik ebainimlik kohtlemine, mis põhjustab väga tõsiseid ja julmi kannatusi.
Eesti riigil oleks viimane aeg koolitada politseid, meditsiini ja tervishoiutöötajaid tuvastamiseks piinamiste ohvreid.
Eesti riik peavab võtma püsivaid, kindlaid ja tõhusaid meetmeid, sealhulgas viima läbi õigusreformi, et ennetada ja võidelda piinamise ja muu julma, ebainimliku või alandava kohtlemise või karistamise vastu.
O
Olgem õnnelikud  /   23:00, 2. mai 2017
Peaksime tundma rõõmu selle üle, et selle üsnagi infantiilse "üliõpilane/baiker" tegelase vanaisa ei unistanud noorena suurest ja kõva pauguga püssist.
Ja see oli minu meelest Kuuuurija saadetest kõige nirum saade senini.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis