9 kommentaari

M
Mokumoku  /   17:05, 7. sept 2017
Eks eestlasel ole ikka vaja ennast kommentaariumis välja elada. Positiivsed kommentaarid on mõnele teadagi tabuteema. raamatul polnud viga kui siis ehk ropendab mõnikord palju. Täitsa seeditav lugemine siiski :) Padjaklubi stsenarist oli vist
N
No ei tea  /   16:26, 7. sept 2017
Ei tundu et Liina teda urmasotilikul kombel grillis. Pigem nagu näis et mõlemad viskasid omamoodi huumorit. Käisin selle venna esitlusel kohal. Seal viskas küll päris mahlakaid ja krõbedaid kommentaare. Võib-olla ei viitsi enam oma lugu uuesti ja uuesti jutustada. Igaühele oma. Aga ostsin ja lugesin. Mulle raamat kusjuures väga meeldis. Selliseid ausamaid asju on tegelikult häirivalt vähe. Pigem proovitakse kõvatada. 4pluss
J
Jopa Kolla  /   08:45, 7. sept 2017
Lugesin. Ma ei tõstaks teda aupaiste kätte - prükkar ja kodutu oli, kasimata ja lõpetas prügikastis.
Ilmselt bipolaarse haigusega, mis pidevat kanepilaksu tehes võimendus. Raamatu lõpus kukkus ilmselt hullarisse - lõpp saabus järsult.
  /   07:50, 7. sept 2017
väga huvitav vestlus,peaks ikka selle raamatu läbi lugema
R
Radist  /   03:33, 7. sept 2017
Kuna pealkiri oli nii intrigeeriv, kuulasin huvi pärast selle intervjuu otsast otsani läbi. Ja tulin järeldusele. Liina Metsküla läheb aastatega aina paremaks. Tänases vestluses ta lausa nokkis oma ohvrit, nagu Urmas Ott omal ajal. Vestja, tõsi küll, ainult nohhitas (mitte ei nagutand, nagu kera siin esile tõstab). Kuid midagi õpetlikku Egert Rohtla jutust teada ei saa. Nohh rekka, ühtäkki olin Saksamaal, siis korraga Itaalias. Ise kah ei tea, miks, Aga nohh jahh, et näe, selline ma olen. Kirjutasin isegi raamatu selle kohta, milline ma olen.
T
to kera  /   18:36, 6. sept 2017
mis norid iga asjaga,kui sind miski häirib ära kuula,nii lihtne see ongi
M
ma ei nori  /   21:15, 6. sept 2017
Lihtsalt häiriv ja pole vaja seda sôna NAGU igasse lausesse toppida. Kui Rändur selle parasiitsôna välja sôelub, siis ta väljendusviis ja sônum muutub huvitavamaks. Muide, ei kuulanudki kôike vaid sürfasin üle laineharjade. Ma nagu tahaks, et ta nagu sellele tähelepanu pööraks ja sellepärast nagu ütlen. Sa oled hea sôber oma sôbrale.
K
kera  /   18:26, 6. sept 2017
Tahad Nagu näha, see grupp oli Nagu..., ta oli nagu karm, Mind on NAGU raske üllatada.
Mina tahtsin nagu oma kommiga öelda, et mind NAGU see parasiitsôna "NAGU" tegelikult NAGU väga häiris. Ma tahtsin NAGU näha inimlikku headust... Jäta see NAGU igast lausest välja.... Ta oli nagu prantslane, ta nimi oli nagu David. Come on, man! Väga häiriv.
I
Indrek2  /   13:15, 6. sept 2017
Kas leidsite selle mustuse seast mõne põgeniku??

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis