6
fotot
Gaga avaldas haiglavoodist foto. (VIDA PRESS)

Lady Gaga jättis viimasel hetkel ära esinemise Brasiilias muusikafestivalil Rock in Rio, sest ta vajas ägedate valude tõttu haiglaravi.

Paljud fännid purskasid lohutamatult nutma, saades teada, et nende lemmiku kontsert jääb ära. Ent lauljanna avaldas Instagramis foto, kus tal on käsivarre küljes tilguti, ning palus brasiillastelt vabandust.

„Teeksin teie nimel kõik, aga pean praegu oma keha eest hoolitsema," kirjutas Gaga ning lubas, et naaseb esimesel võimalusel Riosse ning annab ärajäänud šõu. 

Hiljem lisas superstaar, et ta viidi kontserditurneel haiglasse ägeda valu tõttu. „Olen õnneks parimate arstide juures heades kätes.“

Ajakirja People teatel räägib Gaga ka värskes dokfilmis „Gaga Five Foot Two“ oma kroonilistest valudest, mida põhjustab fibromüalgia. Haigusele ongi iseloomulikud visad ja häirivad valud üle keha, aga ka väsimus ja kehv uni. Põhjuseks peetakse kesknärvisüsteemi valutaju häiret, mille võivad vallandada mitmesugused infektsioonid ja muud haigused.

Jaga artiklit

2 kommentaari

E
Eino Taruk  /   13:49, 15. sept 2017
Fibromüalgia valud pole nii ärgedad, et vajaks tilgutit. Meie arstid saadavad su nn. fibromüalgia kaebusega üleüldse psühhiaatri juurde. Tõenäoliselt on õigus Inder2'l: narko pole naljaaasi!
I
Indrek2  /   11:49, 15. sept 2017
Narko pole naljaasi!

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis