20 kommentaari

G
Geoorgi Lentotchka  /   08:26, 9. okt 2017
Soovitan soojalt anda hääled EKRE -le . Seal on toredad indiviidid.
O
On  /   20:16, 3. okt 2017
mitutmoodi suhtumist : kes ei kannata neid nn. elukutselisi poliitikuid välja ja leiavad, et enne ei muutu miski, kui ei püüa ise midagi muuta. Teine suhtumine on mugavustsoonis turvaliselt jälgida, kritiseerida, kiibitseda ja sellega omale nime teha, et justkui opositsioonis vigadele osutada. Kumb siis edasi viib ? Haara ohjad ja kui leiad, et olukorrad vajavad muutmist, panusta, küll siis järgijaid leidub, egas kõik pole loodud esirinnas võitlejaks. Toeta hea ürituse nimel mõttekaaslasi, jõud on ühtsuses. Eesmärk on meil ju kõigil ühine, hoida koduvärav hävitava võõra eest kinni, et lapsed saaksid turvameest palkamata koduhoovis mängida, koolitee oleks ohutu, vanemad saaksid rahus teha palgatööd. Säilima peab elu maal- tuleb võidelda pealinnakeskse elu vastu. Oleme sattunud totaalsesse riigipoolsesse hävitamistsooni, sest mismoodi veel nimetada olukorda, kus kaotatakse postkontorid, maakoolid, bussiliinid, maakauplused, ka raudteeühenduse kallale minnakse... Seega, teeme oma õiged valikud ja nõuame meiepoolt valitutelt lubaduste täitmist. Elu ausamaks ja läbipaistvamaks !
N
Nojah  /   19:04, 3. okt 2017
Eks neid paremaid mehi ole ka. Neid peab juba aastaid tundma, mitte kandidaadi lubadustele toetudes valima.
I
imelik post täna meil  /   16:21, 3. okt 2017
sellel pildil keskel habetunud kloun , kas see uus eurostiil
V
valija  /   12:57, 3. okt 2017
see kõik on täiesti asjatu arutelu, sellest ei ole mingit kasu. Kogu see kamp, kes kogu aeg on enda arvates meie riiki juhtinud ja õitsengule toonud, on kõik erandlikult karjeristid ja omakasupüüdlikud tüübid. Neil on suva, mida meie, maksumaksjad arvame, peaasi, et soe koht on ja raha voolab. lihtsalt häbi on nende olendite pärast. See kõik on suur tsirkus.
T
tulevikunägemus  /   08:34, 3. okt 2017
Rail Baltic , mis planeeritud Eestimaad poolitama , on teema ka praeguste valimiste puhuks, Et see asi edaspidi peatada , ei tohiks täna valida vallavolikogudesse kedagi, kes selle mõttetu projekti pooldajad on.
R
reku  /   11:16, 3. okt 2017
Näide sellest. Aadu Must, Tartu transpordist rääkides ütles "KAHJUKS on seekost RB Tartu jaoks läinud" Ise aga andis hääle loodava RB poolt..
Valijad ÄRGE HÄÄLETAGE AADU MUSTA. poolt.
H
Hääletamise asemel  /   12:38, 3. okt 2017
võiks kõik see rahvas Toompeale minna meelt avaldama. Kõik, saite aru? Kirjutised ja kaebused ei aita kedagi. Aga mis teha. Mida pole 26. aastaga õpitud, ei õpita tõenäoliselt ka järgmise 26-ga. Vaadake, kuidas maailmas möllatakse. On Eestil kasvõi üks vastu panna?
T
to reku  /   21:18, 8. okt 2017
ei hääleta!
1
16 aastane kandideeriv uus kodanik  /   01:04, 3. okt 2017
Ikka kõike luban endal ja ikka ainult enda huve kaitsma, mis mul teistest valla, linna kodanikest Oma 16-st ja rohkemgi aastat õpetatud kuidas peab tegema ja elama kui valituks osutun ja volikogu esimeheks või isegi vallavanemaks või linnapeaks saan. Teisiti ma ju ei oskagi, sest nii olete meid ju koolitanud, algul lubame, sest loll rahvas ei saa midagi aru ja muudkui usuvad ja valivad, kui ma juba ametis, siis mälu kaob kui mutiauku. Vot sedasi siis!
M
Mees Abjast  /   23:46, 2. okt 2017
Aatelisi inimesi ei lasta võimu ligi sest siis ei saa p.liitikud enam oma asja ajada. Omavalitsused ja ka riigikogu peaks koosnema üldse inimestest alates 45+ kes ei kuulu ühtegi erakonda, samuti peaks ministri kohtadel olema antud ala spetsialistid, nt. majandusminister võiks olla majandusteadlane, jne, sellega saaks vältida nt. sossinovski (loe lossinovski) viina lugu,jne. Kindlalt võin väita, et seda ei juhtu aga kunagi, sest võim ja raha on kole hää. Nagu üks tark mees kunagi on öelnud, et anna inimesele võim ja raha siis näed kes ta tegelikult on. Tõsilugu.
T
tühi küla  /   08:14, 3. okt 2017
Mida Sa mõtled aatelise inimese all? Vanasti sai ärimehe tiitli peale esimese miljoni varastamist. Aatelisus tekib täna ehk peale kümmet. Täna on külas suht raske leida asjalikku inimest, kes mingil moel oma firma tegevusega ei satuks korruptsiooniohtu kui ta ka volikogus istub.
M
Mees Abjast  /   22:30, 3. okt 2017
Aatelise all pean silmas tõelist riigimeest (või naist võrdõiguslikkuse hüvanguks), kes ajab asju ainult lähtudes rahva ja riigi heaolust, mitte ei sahkerda asju enda või mõne sõbra või partei toetaja, kaaslase hüvanguks nagu neid asju siiani on aetud. On vaja täiesti uut jõudu kes seoks lahti riigikogulaste palga keskmisest palgast, (ei maksa väita ,et seda ei saa teha sest seadusandja teha on, kas ja millal see totrus kaotada) ,kaotaks (lolluse kuubis) kuluhüvitise, korrastaks riigiettevõtete juhtide palgad (mis on üldse nagu teiselt planeedilt), samuti tuleb elektri hinnaga midagi ette võtta ,jne. Toetada rohkem rahaliselt lastega kodus olevaid vanemaid, üksikvanemaid, jne, selleks , et meid saaks rohkem. Need asjad peaksid olema aatelise inimese südame asjad. Kui selliste ideedega kogukond peaks tekkima siis hääletan kahe käega poolt, et nad saaksid võimule ja lihtsa tööinimese elu ka paraneks.
T
teadmiseks   /   23:24, 2. okt 2017
Kindlasti on kogenematu EKRE astunud ämbrisse kui on korduvalt väitnud, et Keskerakonnaga mingit koostööd ei tee.
E
ega ei tasu küll kesikutega  /   13:36, 3. okt 2017
need selle raudtee hirmsad pooldajad
A
Arvamus  /   21:44, 2. okt 2017
Kohalikus volikogus istuvad võib-olla väiksemad sullerid kuid oma tarbeks saavad nad kasutada seda võimu nii et vähe. Tean juhust kui inimene oli tavaline ühistu raamatupidaja ja kaks järjestiku volikku pääsemist on ta juba teinud rikkuriks. Vabade maade ja metsaoktsionitega ajas omale sellise varanduse kokku, et anna olla. Inimesed said müügist alles siis teada kui oli juba uus omanik paika pandud. Toimis selline ringkaitse et isegi hiir läbi ei näri. Pole nagu kellegi asi, et kas võeti laenu või kust raha tuli, kelle nimele vormistati ja nii edasi. Tegelikult peaks ka neid puistama ja vaatama tegeliku elu , mitte seda mida nad riigile ette serveerivad.
M
Mart  /   12:39, 9. okt 2017
1000+i sellele kommentaarile
K
kohalikus volikogus soe koht ???  /   19:31, 2. okt 2017
no anna minna ! Paarkümmend euri kuus sõiduraha ja "soe " koht? Ega sa küsija midagi riigikoguga segi ei aja ?
K
kusti  /   20:02, 2. okt 2017
Loe ikka küsimused läbi, ehk siis mõistad , millest jutt.
.
..................  /   08:31, 3. okt 2017
Kohalik volikogu ei ole soe koht. Riigikogus on soe koht ja pole vaja isegi kohal olla. Ronivad veel kohalikesse volikogudesse. See näitab,et neil jääb kogu aega aega üle. Mida te ronite igale poole. Niikaua kui häälte järgi ei hakata riigikogusse inimesi panema ei muutu midagi. Meeste kari kes ei taha tootvale tööle minna. Minge tööle ja meil ei oleks tööpuudust. Käite ringi ratast,et mitte tööd teha.Riigikogu vajab juriste ja majandusmehi.Kuidas te küll aru ei saa,et niimoodi me ei saa iialgi korralikku riigikogu.Isegi seda ei saa tehtud,et liikmeid võiks olla hoopis 71.Kõik ronite tagasi suure raha juurde.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis