3
fotot
LOTOMASIN, LOTOTRON Tags: PUBLIC (TAIRO LUTTER)

Selle nädala kolmapäeval loositi “Suure lotokolmapäeva” telesaates välja Bingo lotojackpot summas 383 588 € ja täna pealelõunal käis võitja ka oma võitu Eesti Lotos vormistamas.

Võitjaks osutus noor Harjumaa pereisa, kes ostis kahe mänguväljaga võidupileti Viimsi Selverist. Mehe lõplikuks võidusummaks kujunes tegelikult kokku 383 672,20 eurot, sest õnnelik mees võitis lisaks Bingo loto jackpotile ka nii nurkade- kui diagonaalidemängus!  

Lotot on mees iganädalaselt mänginud viimased kaks aastat – varasem suurim võidusumma on 180 €. Käesolva aasta algusest on mehel meeles ka horoskoobist loetud ennustus, et ta tähtkujus sündinuil on oodata lotovõitu.

Oma võiduemotsioonide osas jääb mees napisõnaliseks, öeldes vaid, et ta on “tõsine eesti mees”. Kindlat plaani võidusumma kasutamiseks mehel veel pole, ilmselt kaalub autoliisingu tasumist ning perele kodu soetamist. Võidust teab seni vaid mehe naine.   

Jaga artiklit

29 kommentaari

Õ
ÕL-le  /   12:25, 9. dets 2017
artiklis on kirjas, et keegi peale naise ei tea sellest võidust, aga kuidas ÕL sellest teab. Eesti Loto ei tohiks andmeid väljastada. Lisaks ei usu seda jama keegi. Sellist mula võib iga meedia väljaanne ajada.
V
Viimasel  /   09:54, 9. dets 2017
ajal ei ole sentigi võitnud ilmselt selle tõttu,et ei ela Viimsis ja pileteid olen ka ainult paar tükki ostnud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis