6 kommentaari

A
Arvamus  /   13:18, 13. jaan 2018
Presidendi soov muuta Tallinna TV poolest saadik venekeelseks, rikuks kõige sümpaatsema kanali. See on lauslollus, ega venelased seda seetõttu vaatama hakka, neil kvaliteetseid vene kanaleid küllaga. Ainult eestlaste elu teeks ta sellega järjekordselt viletsamaks. Ega rahvas teda valinud, ega tahtnudki aga Siim oleks veel hullem olnud.
T
tähelepanek  /   12:53, 4. jaan 2018
Toiduahela 17 aastane rakendamine Reformi poolt lõi pretsedendi ja miks mitte seda ka teistel erakondadel kasutada, kas nemad on halvemad? Selge on ka see, et Roheliste juht otsiski kaadrit oma erakonnast-see on loogiline.
R
rott.  /   10:38, 30. dets 2017
tahab rohelist mätast.
X
XX  /   08:02, 24. dets 2017
Mode, pane mu kommendaar tagasi. Ma ei mõelnud seda ise välja, vaid refereerisin Õhtulehest ja Postimehest, mis on ju igati väärikas meedia, eks ole?
M
Miks rohelised vaikivad?  /   07:58, 24. dets 2017
Saed ja harvesterid on otsaga jõudnud juba Järvselja metsadesse. RMK otsib enampakkumisel 16 670 m3 ostjaid.
Vabariigi Valitsuse määrusega arvatakse looduskaitse alt välja hulk põlispuudega parke, lühidalt puud saavad lindprii staatuse, igaüks, kes raieloa saab võib neile sae sisse lüüa. Need on ju pargid, mitte mingid võsastunud lepikud.
Lääne maakonna Uugla põlispuude grupp, Võnnu park, Pärnu maakonnas Lihula park ja Tuudi põlispuude grupp, jne.
Miks vaikivad, kui tahetakse ära solkida Emajõgi ja pool Peipsi järve? Pärnus juba on üks tehas, miks sinna kõrvale siis see tselluloosi tootja ei mahu?
Rohelised selleasemel, et hakata oma kanepit kasvatama, hooligu parem esmalt puudest, need puhastavad ka kanepisuitsu õhust ära.
J
Juurdleja  /   11:17, 23. dets 2017
Minu arust tegi Kesk absoluutselt õige lükke kui selle preilna linnajuhtimisse kaasas. Nüüd näevad kõik kui palju maksab ühe kandidaadi sõna, raius ju too kampaanias käsi südamel, et kui tema ainult võimule saab, siis alles hakkab eetika õitsema. Nüüd peaks ka pimedale selge olema, mida tähendab üks poliitiku lubadus. Muide, see praktika ei ole kindlasti mitte kesikute leiutis, omasid on kõik võimurid soojadele kohtadele toppinud, võtke või Parts, kes Brüsselisse sokutati.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis