Aasta hakkab lõpule jõudma ning ka “Järgmisel peatusel” on aeg teha kokkuvõtte, millised teemad läksid tänavu kuulajatele kõige enam peale. Muide, 90. saatega sai “Järgmisel peatusel” täis ka auväärne veerand miljonit kuulamist.

Vaieldamatu kuulajate lemmik ja läbi aegade kõige populaarsem saade läks eetrisse 15. veebruaril. Tänaseks on seda kuulatud üle 29 000 korra. Saatekülaliseks oli Gerli Pommer, kes töötas kolm kuud Lõuna-Euroopas seilanud luksuslikul kruiisilaeval. Gerli andis nõu, kuidas kruiisilaevale tööle saada ning mida intervjuul rääkima peab. Samuti pajatas ta, kas ja kui raske on töö, mis pardal toimub, kui palju saab palka ning millised inimesed on nõus maksma luksuskruiisi eest 20 000 dollarit. Kuula saadet SIIT!

Kuulatavuselt teine saade läks eetrisse 30. augustil ning külaliseks oli 76-aastane proua Aita, kes elab talviti Egiptuses. Naise sõnul elab Egiptuses kenasti Eesti pensioniga ära ning jääb ülegi. Samuti jutustas Aita sellest, mida lähedased arvasid tema pöörasest ideest Aafrika mandrile talvituma minna, kui ohtlik on Egiptuses elada, kuidas tema tervis on soojas kliimas elades paranenud. Kuula saadet SIIT!

(PantherMedia/Scanpix)

Kolmandaks kõige populaarsemaks osutus Kanadast pajatav saade, mille külaliseks oli aasta reisiblogijaks valitud Anu Todi. Kanadas sotsiaalsfääris töötav Anu rääkis näiteks kohalikust tööelust - miks ei tohi Kanadas CV-sse panna isiklikke andmeid, kuidas inimesed ei väsi vaatamata 14 puhkusepäevale ja et igas kuus on vähemalt üks riigipüha. Samuti selgitas ta, kuidas toimib viisa saamine ning mil moel on sellega seotud punktisüsteem. Kuula saadet SIIT!

Neljandaks kõige kuulatumaks saateks oli Uus-Meremaa. Külaliseks oli palutud Ene Sepp, kes rääkis kõigepealt Uus-Meremaa tööviisa saamise detailid põhjalikult lahti. Lisaks jutustas ta enda töökohtadest, sealsetest palkadest ja andis nõu, kuidas tööd leida. Kuula saadet SIIT!

Viiendaks kuulajaid paelunud teemaks oli brändikaupade USA-st Eestisse toomine ning Las Vegase peod. Heike-Brit Rõss on käinud USA-s korduvalt ning iga kord pühendab päeva või kaks poodlemisele – ta ei käi aga kuulsatel šopingutänavatel, vaid soovitab minna brändide outlet’idesse. Hinnavõrdluseks: Heike on näinud korduvalt Guessi pluuse müügil 5 euro eest, samal ajal, kui Eestis maksab üks selline särk 50 eurot. Kuula saadet SIIT!

(PantherMedia/Scanpix)

Kuues kuulatud saade vestis Küprosest. Külaline Ville Arike rääkis rahvusvaheliselt tunnustamata Põhja-Küprose Türgi vabariigist – mida omapärast võib näha Küprose põhja- ja lõunaosa kokkupuutekohas. Samuti arutlesime, mida kohalikud sellest olukorrast arvavad ja kui lihtne on kahe poole vahel sidet pidada. Kuula saadet SIIT!

Seitsmendaks enim põnevust pakkunud saateks oli aga Hiina. Saatekülaline Indrek Hagur elas aastajagu Hiinas ning temaga vestlesime hiina keelest, ühelapsepoliitikast ja selle tagajärgedest ning levinud turistidele suunatud petuskeemidest (millest sagedaseim on iPhone'ide müümise skeem). Kuula saadet SIIT!

Kaheksas oli saade Guatemalast ning külaliseks Sirje Rattus, kes seal kaugel maal abiellus. Sirje jutustas, miks otsustati abielluda just Guatemalas, milline oli traditsiooniliste sugemetega pulmapidu ja kes kohal olid. Kuula saadet SIIT!

(PantherMedia/Scanpix)

Üheksas kõige enam kuulatud saade oli Iraanist ning külalisteks TV3 ekraanilt reisisaadetest tuntud Rait Paimets ja Raivo Malter. Saates oli juttu Iraani tohutust külalislahkusest, kuidas politseinikud neid korduvalt kinni pidasid, et neilt nõuti turistisertifikaati (mida suure tõenäosusega pole isegi olemas) ja kuidas tehti reisi planeerimisel oluline viga. Kuula saadet SIIT!

Kümnendale platseerus saade Taist ja külaliseks oli Karl-Joosep Kaasik, kes töötas mõnda aega Tais inglise keele õpetajana. Selle jooksul jõudis ta riigist tõeliselt vaimustuda – inimesed in niivõrd sõbralikud ja positiivsed. Kuula saadet SIIT!

Viimaste kuude vaieldamatuteks hittideks on aga olnud saade tervendaja Erviniga (kuula SIIT) ja üle 300 korra Odessas käinud Raivo Raidamiga (kuula SIIT).

Jaga artiklit

1 kommentaar

R
Rosa Wyatt  /   04:36, 3. jaan 2018
HOW TO GET YOUR EX LOVER BACK URGENTLY AFTER A BREAKUP OR DIVORCE!.
I’m so excited! Thanks to Dr. Azeez for bringing back my Ex-husband and brought great joy to me today! Azeezabdulahi12@gmail.com is certainly the best spell caster online, if you need your Ex lover back fast! And his result is 100% guarantee….
After 12years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. I tried to be strong just for the kids but I could not control the pain that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and I needed help, so I searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Azeez can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and I did it then he did a (Love spell) for me. 18 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pains he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it was before, all thanks to Dr Azeez he is so powerful and I decided to share my story on the internet that Dr Azeez real and powerful spell caster who I will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now.
Here’s his contact: Email him at: Azeezabdulahi12@gmail.com
You can also call him or add him on what’s-app: +2348160153829

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis