Rein Lang (Martin Ahven)

Reformierakonna riigikogu fraktsiooni liikmetele tuli Rein Langi saamine Hanno Pevkuri nõunikuks üllatusena, sest seda ei olnud nendega arutatud. „Uudist lugesime lehest. Fraktsioonis Langi nõunikuks võtmist ei arutatud,“ sõnas reformierakondlasest riigikogulane.

Riigikogu aseesimees ja Reformierakonna juht Hanno Pevkur ütles neljapäeval ERRile, et Lang hakkab tema nõunikuna eelkõige tegelema riigireformi ja -õigusega. Kolmapäevases pressiteates ei olnud seda aga sõnagagi mainitud ja fookus oli riigikogu valimisteks valmistumisel.

Reedel teatas Lang, et loobub riigikogu aseesimehe nõuniku kohast, sest peab tekkinud olukorras töötamist võimatuks.

“On ülimalt kahetsusväärne ja kurb, et uus aasta algas sellise jamaga. Kui Hanno mind nõu andma kutsus, oskasime küll ette näha, et selle ametlik vormistamine võib tõmmata tähelepanu, kuid ei osanud prognoosida sellist oponentide indu aasta alguses kohe kampaaniat teha. Meie viga. Meie väljaöeldut kasutati meie vastu, sest me ei osanud asju mõistlikult välja öelda. Samuti meie viga,” möönis Lang.

Jaga artiklit

14 kommentaari

T
Tex  /   17:06, 8. jaan 2018
Eks nad nüüd mingil hetkel saavad veel suurema üllatuse osalisteks. Siis kui nad juhtumisi kusagilt kuulevad, et lang ei tulnudki.
lang ise aga on see mees, kes tõemeeli arvas, et AS Eesti Vabariik eksisteerib ja selle omanikering on teada tuntud. Üks neist olevat tema.
pevkur on ära proovinud juba mitmed ministriametid... ning alles nüüd selgus, et ta ei kõlba isegi koduerakonda juhtima... sic!!!??? Vähe sellest, ka korrusevanemaks enam ei sobi!
Kuid mul tekkis üks mõte. Mis oleks kui rahvas palkaks pevkurile hoidjatädi? Mingi 800euriga saab teenuse ehk kätte. Ega ta veel nii ülekäte läinud poiss pole. Mis?
elle  /   14:15, 8. jaan 2018
Reform oli võimul ja võttis ära pensionäridelt matusetoetuse, nüüd Ratase valitsus annab 250 euri matusteks ,mis on lugupidamine ja austus oma inimeste suhtes.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis