Kaja Kallas (Martin Šmutov)

Reformierakonna aseesimees Kaja Kallas ütles Delfile, et justiitsminister Urmas Reinsalu sõnavõtt selle nädala keskpaigas oli lubamatu. "Minu arvates Euroopa Liidu justiitsminister ei saa endale lubada sellist seisukohta, et ta kahetseb naistevastase vägivalla hukkamõistmist," märkis Kallas.

Mis aga puudutab seda, et riigikogu Reformierakonna fraktsioon on Reinsalule portfellist loobumiseks andnud aega tuleva esmaspäevani või vastasel juhul antakse sisse umbusaldusavaldus tõdeb Kallas, et kui Reinsalu mõistab, milline oli tema sõnavõtu kaal, astub ametipostilt ise kõrvale. "Kui minister vähegi tunnetab seda möödapanekut, mis ta on hetkel teinud, siis ta astub ise tagasi," sõnas Kallas.

Refreeritud artikli täisteksti loe Publikust.

Jaga artiklit

129 kommentaari

V
v  /   22:43, 22. jaan 2018
See jama ei ole enam ajakohane või vastupidi, hullem kui mida nii vihkama olete õpetanud.. Mis nüüd-inimesevihkamine, püramiidivennikeste maailama ainuvalitsemine. Kas oodatakse siserahutusi, et vend vihkab venda ,naine saab ju ise hakkama, katseklaasist saab ju ka lapsi (Torsunov) ,aga kas inimlik ja looduse poolt antud arenguetapp lõppeb inimese enda käe läbi ja laseb ennast hävitada. Tähendab geneetikud tegelevadki asjadega ja annavad naistele arusaama, et tulevane ideaalmees tuleb katseklaasist , teie võidelge oma õnne eesmärgil ja kasvatage tugevat enesekindlust ja liikuge uue võrdõiklikkuse eest, võidate nagunii. Selle asemel ,et tegeleda oma asjadega , milleks olete loodud. Ka tark raamat ütleb ,et naine ei saa meestele teha selgeks sõnadega, vaja on vaimset arenemist . Liigute mingi uue ja võimas ideoloogiaga , mis hävitab kogu maailma.
V
Vorst vorsti vastu  /   12:16, 22. jaan 2018
Kui millisiim vähegi oma viga mõistab, toob ta varastatud raha tagasi.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis