10 kommentaari

N
Nu  /   22:27, 27. jaan 2018
kuna ta mängis cskas, siis siiani ta vaatab meie korvpallile “ kõrgustest”, rõhutades sellega oma kunagist kuulumist korvpalli eliiti. Ilmselt on talle vene korvpall väga südamelähedane. Kommenteerides Kalevi mänge kriitiliselt, püüab ta nagu olla objektiivne, aga kohati paraku jääb mulje, et see negatiivsus tuleneb ka empaatia puudumisest eesti korvpalli.
M
Mina  /   21:02, 25. jaan 2018
Enden oli omal ajal maailma teise või kolmanda koondise põhiviisikumees. Hiljem on sel tasemel mänginud ainult Tiit Sokk. Endeni jutt võib mitte meeldida, aga see on valus tõde. Loomulikult ei meeldi tõde keskpärastele korvpalluritele.
J
Jorma  /   00:09, 26. jaan 2018
Enden oli Gomelski kingaviksija ja malepartner, aga mitte midagi rohkemat.85-87 isegi CSKA ei suutnud liidu meistriks tulla. Zalgiris loputas neid nii nagu ise tahtis.
V
vanaprogeja  /   12:10, 26. jaan 2018
Kui FIBA statistikat vaadata, siis ta liidu koondise põhiviisikumees ei saanud kuidagi olla. Vähemalt mitte tiitlivõistlustel.
K
Keit  /   16:59, 25. jaan 2018
Pessimist pettub kui omadel hästi läheb. Selge see, et vahel tuleb näha ka negatiivset näha ja seda välja öelda, aga see peab olema tasakaalus positiivsusega. Härra väga positiivset kunagi ei näe.
M
Mart  /   15:08, 25. jaan 2018
osaliselt nõus. aga Endeni suust ei tule ainult konstruktiivset kriitikat vaid suuremal hulgal kibestunud hala. on küsitav, kas sisutühi positiivsus kuhugi viib, aga sama vähe viib alusetu mahategemine (Enden vs Kangur, Arbet, Talts, Sõber, Varrak, Kuusmaa jne. jne.) või ajakirjanike süüdistamine kellegi (no näiteks Reinar Halliku, kelle reaalsustaju Euroopa korvpalli tasemest pole Endeni omast kindlasti sugugi halvem) "legendiks" nimetamises. kogu Endeni juttu läbiv motiiv on - "ma olin omal ajal kõva mees ja kedagi ei huvitanud". tuletame siis meelde, et Enden otsustas Kalevi asemel mängida okupantide CSKA-s ja sinna jääda aastaid peale seda, kui oli selge, et temast endast ei tule maailma tasemel 2-meetrist mängujuhti, kelle saamise unistuse vaim teda CSKA-s hoidis - ta oli mängijana samasugune "Arbet", keda ta just jälle siunas oma potentsiaali kasutamata jätmises. ja lisaks sellele ajab kopsu üle maksa, kuidas ta peab vajalikuks korvpalli kommeneerides näidata, et ta jälgib siiani Putini ajupesu-meediat ja manitseb kõiki sõbralike vennasvabariikidega jätkuvalt ühte jalga käima.
korvpallisõbrana kuulasin selle jutu ära, aga nüüd on jälle tuju läinud selle vana viriseja kuulamisest.
J
Jorma  /   19:48, 25. jaan 2018
Enden on puhas kremli käsilane. Seda tõestas ka viimased valimised, kus Sõõrumaa nimekirjas olidki puhtatõulised kremli kaastöölised
T
Tauber  /   08:35, 26. jaan 2018
Vahet pole ,kas ta on Kremli käsilane sest see ei puutu üldse asjasse aga mida Enden meie kossu suhtes valesti räägib ? On meil mõni mees NBAs või Euroliiga klubis ? Tore on vaadata küll kuidas Cramo VTBs sähvatab aga Euroopa mastaabis ei tähenda see midagi. Meie tipp on praegu S.S. Vene ,kes kahjuks on pidevalt vigastatud ja siis veel Rain Veideman ,kes mängib vaid Itaalia esiliigas .... ! Mis kiidulaulu peaks rääkima või keda kiitma ??? Ärme räägime Leedu kossust aga vaatame lätlaste ja ka soomlaste poole ja siis mõtleme uuesti ,kas Enden ikka on ülekohtune meie kossu suhtes.
J
Jorma  /   10:03, 26. jaan 2018
Minu sõnum on see ,et Enden kiidab olematut. Kui te tähele panete ,siis Enden ei ole kiidusõnadega kitsi venelaste aadressil, aga venelaste enda tase eriti palju kõrgem pole eestlaste omast.
K
Kroko  /   13:41, 25. jaan 2018
Täpselt nii ongi, tuleb ainult nõustuda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis