10
fotot
Dunkri tänav pärast reedest politseioperatsiooni (Robin Roots)

Politsei sulges reede pärastlõunal Dunkri tänava mõlemast otsast, et teostada läbiotsimist. Tänav jäi suletuks õhtuni.

Põhja prefektuuri pressiesindaja ütles päeval Õhtulehele, et häirekeskus sai teate kahtlasest esemest Dunkri tänaval. Demineerijad läksid sündmuskohale kontrollima, millega on tegu, kuid midagi ohtlikku ei leitud.

Põhja prefektuuri pressiesindaja kinnitas hiljem, et Dunkri tänaval toimusid läbiotsimised, kuid ei avaldanud täpsemalt, mida või keda läbi otsiti.

"Kriminaalmenetluse raames teostati toiminguid ning sellel põhjusel oli politsei kohal ja ala piiratud," ütles pressiesindaja Õhtulehele.

Õhtulehe andmeil oli tegevus seotud vahi alla võetud Hubert Hirve ja Pavel Gammeri kaasusega, millega on seotud veel enam kui kümme inimest, endisi politseinikke ja isegi üks vandeadvokaat. Ärimeeste Hirve ja Gammeri kõrval on vahi alla võetud veel neli meest ja üks naine.

Õhtulehe andmetel kuulub vahistatute hulka veel 58-aastane Jelena Lipendina, kes juhatab Dunkri tänaval asuvat õllerestorani Beer House. Restoran kuulub Hubert Hirve ja Pavel Gammerile. Äripäev tõi mullu augustis välja, et 2016. aastal oli õllerestoranil käive 172 940 eurot, jäädes kasumi asemel 106 827 euroga kahjumisse.

Politsei avas tänava uuesti kella 21 ajal. Vahistatud ärimeestega seotud restoran-õlletehas Beer House, mis avati 2002. aastal, jäi suletuks ning kliendid nõutult ukse taha.

Jaga artiklit

8 kommentaari

T
Tasuja  /   21:39, 17. veebr 2018
ei tea mis venemaa linnast too terrorigrupp pärit oli?
V
Vanamees  /   17:41, 17. veebr 2018
Ja siim käes võta üle ühe ning eestile tuleb au anda ,hullem ,kui ukr.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis