5
fotot

Teleajakirjanik Katrin Lust on kindlasti väga omapärane inimene, keda osad südamest fännavad ja armastavad, teised aga silmaotsaski ei salli. Täna ilmus suhtlusvõrgustikku Facebook Lusti vihkamiskommuun, kus kutsutakse üles naise tegevuse all kannatajaid ühinema.

Lehekülg nimetab oma eesmärgiks "Kuuuurija" kummutada.

""Kuuuurija" ohvrid ühinege! Kas "Kuuuurija" vassis ja valetas? Anna meile teada ja me avaldame tõe. Kas "Kuuuurija" trollib? Anna kõigile teada! Kas "Kuuuurija" tegi haiget? Anna meile teada ja me paljastame kuidas," seisab lehekülje kirjelduses. 

Lehekülg mõistab hukka Lusti viisi ajakirjandust teha, tituleerides naist isegi 2018. aasta pressivaenlaseks. 

(www.facebook.com/Lusti-Kummutaja)
(www.facebook.com/Lusti-Kummutaja)
(www.facebook.com/Lusti-Kummutaja)

Lehekülge on märganud ka Lust ise, kes andis enda Facebookis teada, et uurib välja, kellega on tegu. 

Jaga artiklit

17 kommentaari

O
Oja Zoo  /   11:53, 22. veebr 2018
Katrin, ära muretse, kōik on sinu poolt. Ojasool ja Saarel on juba püksid suurest hirmust märjad, Semperist rääkimata!
A
A  /   19:11, 21. veebr 2018
Vabariigi algaatatel võideldi endale koha ja varanduse saamise nimel ja seal said kokku kaks omasuguste osapoolt. Sekkus vägivald ,mis on kurjusele omane. Nüüdne olukord ei las inimesel asuda võitlsse ,arengutase ja mõttevõime on tõusnud. Aga ärategemise tase on tõusnud tänu seadustele, mis soosivad rikkaid ja kurjuse jõudusid,. Aga inimene on loodud arenema läbi kannatamise, muidu ei oleks tahet pürgida parema tuleviku poole. Aga keegi ei ole enam nii lolle ,et just mina pean kannatama ja näha on tahet väljuda sellest madalast tasemest, mida meile on õpetatud ja väljapääsu pole-kannatage. Kes on nende õpetuste autor? Ja kas oled selle ohver ja laskud nii madalale ,et tuleb teha tegusid , mis pole inimesele kohane. Kus on need uue ajastu koolitajad, abilised ,kes tõstaks taset!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis