6
fotot
EFTA 2018 gala; Pealtnägija meeskond (Teet Malsroos)

Suurejoonelisel EFTAde jagamisel harutas "Kuuuurija" fenomeni lahti uuriva ajakirjanduse lipulaeva "Pealtnägija" esifiguur Mihkel Kärmas, kes jagas ühtlasi hüva nõu Katrin Lustile, kuidas kriitikatulvale vastu pidada.

TV3 reporter Anna-Maria Makko küsis Kärmaselt, kas Lust on meie telemaastiku naissoost Võsa-Pets.

Mihkel selgitas: "Määratlus, et tegu on naissoost Võsa-Petsiga, on üsna täpne. Erinevus on vast ainult selles, et Võsa Peeter naeris ka iseenda üle. Mul on tunne, et Katrin ei suuda alati enda üle naerda. Aga ma soovitan. Enda üle naermine on tervistav. Me kõik naerame enda üle aeg-ajalt. Tegelikult olen Katrin Lusti suur fänn. Ma imetlen tema tohutut energiat. On asju, mida mina ei saaks endale lubada, aga Lust saab endale lubada. "Pealtnägija" ja "Kuuuurija"  formaadid, ajakirjanikud ja käsitlused on erinevad ja kõik ei peagi olema ühesugused." 

Mida teie arvate? 

Jaga artiklit

37 kommentaari

M
Megairw  /   16:04, 28. märts 2018
Eks saateid tehakse erinevate vahenditega ja inimpotentsiaaliga. Tundub, et Kuuuurijat teeb Lust koos operaatoriga, no küllap on monteerija ning mõni inimene ka veel. Kunagi sai nähtud, kuidas Pealtnägija seltskond tegi oma saate jaoks hooajalist reklaamklippi, selle tegemises osales ca 8 inimest ja kulutati pea pool päeva! Huvi pärast sai pärast ETV-d jälgitud, et mis välja tuli, paar korda õnnestus mõnekümnesekundilist klippi näha.
T
Tom   /   18:56, 27. märts 2018
Mihkel oma "Kadriorgia" saadet vist enam ei mäleta.Kas samuti probleemid mäluga?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis