Hambaarsti kabinet. Pilt on illustratiivne. (TEET MALSROOS)

Hambaarst Dmitri Filippenko, kellele määrati aasta tagasi Soomes arstina töötamise piirang, naasis Eestisse ja jätkas tööd Tallinnas. Nüüd on tagajärjed käes ning Filippenko tõttu on pidanud tõsiseid kannatusi üle elama mitmed patsiendid, kirjutab Eesti Päevaleht.

Filippenko kliiniku Facebooki lehel jagas oma hoiatavat kogemust naine, kellel hambaarsti ebaprofessionaalne töö tekitas kõnedefekti. Probleem sai alguse halvasti paigaldatud hambakroonidest, mis patsiendi kirjelduse järgi murdusid arsti sõrmede vahel juba paigaldamise ajal ja lagunesid hiljem ka suus. 

Ligi aasta hiljem talle uusi kroone paigaldades muutis Filippenko nende asetust sedavõrd, et patsiendi keel ei mahtunud enam normaalselt suhu. 

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

12 kommentaari

O
olli  /   10:09, 18. juuni 2018
Huvitav millega tegeleb tervise amet.või ka ring kaitse.sellist asja pole.kuskil EU maas.et ebapådevad arstid.kes on ohtlikud patsientidele Eestis karistada ei saa.Palju on råågitud kas selline riik.nagu Eesti tohiks yldse kuuluda Euroopa Liitu.Soomlased hoiavad oma inimesi.õppivad .ja teevad pådevus kontrolle aga Eestis keegi ei kontrolli.huvitav miks??
  /   20:41, 19. apr 2018
miks sellelt soss-sepalt arstilitsentsi ära ei võeta?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis