Andres Sõber. (Martin Ahven)

Õhtulehe korvpallisaates "Viies veerandaeg" olid teemaks Eesti meistriliiga finaal- ja pronksiseeria mängud. Külaliseks oli korvpallitreener Andres Sõber, Õhtulehe poolt olid stuudios Ats Kuldkepp ja Jarmo Jagomägi.

Kalev/Cramo juhib Tartu vastu finaalseeriat 2:0 ja võib meistriks tulla juba neljapäeval. Kas Tartu peaks oma taktikat muutma ja avantüristlikust maa-ala kaitsest loobuma? Milliseid ohumärke võib leida kalevlaste närvilisusest? Mis saab Rapla ja Pärnu pronksiseeriast, kus seis on 1:1?

Lisaks avaldas Andres Sõber, mida saab Viru-Nigula poest ühe finaalseeria mängupileti (15 EUR) eest.

Loomulikult ei puudunud saatest ka Coolbeti panustamisrubriik. Värskeimad koefitsiendid leiad SIIT!

Head kuulamist!

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
asjalik saade  /   12:26, 20. mai 2018
craamo vist pole päris see mis vana kalev kuhu köik joosta tahtsid,viimane oli kriisa kes läks.Ega Tassi ja soodla ja gavrilovi ja paljude teiste lood just mainet ei kujunda kah paraku.
Sinna peab minema valmis mängija muidu tuleb stopp peale.HE l on pikkust kah mis pole veel vast ka löplik niiet leiab pakkumisi kyll ,pakun läheb leetu edasi algul.Täna on tartlane olla on eelis kah teistega sest oma vanuse kohta ok taset saab mängida reaalselt,mis kaalub ules omavanustega madistada väljamaal akadeemias.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis