NARVA HAIGLA (TEET MALSROOS)

2016. aastal õnnestus linnaelanikel Narva haigla lasteosakond sulgemisest päästa. Nüüd aga on see küsimus taas päevakorrale kerkimas, kuna haigla juhtkond on võtnud vastu otsuse see osakond ajutiselt kinni panna, kirjutab Põhjarannik.

SA Narva Haigla juhatuse liige Olev Silland andis teada, et haigla lasteosakond otsustati alates 1. juunist raha kokkuhoiu eesmärgil neljaks kuuks sulgeda. Möödunud aastatel suleti see osakond tema sõnul üheks suvekuuks, nüüd aga otsustati kokkuhoiuperioodi pikendada.

“Lasteosakonnas on 20 voodikohta, aga kui seal viibib kahe suvekuu jooksul ravil keskmiselt kolm ja pool last, siis on selge, et kogu struktuuri ülal pidada ei ole ratsionaalne,” selgitas ta.

Jaga artiklit

3 kommentaari

Õ
Õige  /   13:17, 22. mai 2018
miks peavad ainult eestlased põllu peal sünnitama!
A
Alar1  /   12:40, 22. mai 2018
Kui nüüd riik väljapressijatele järgi annab jaannabki nõutud raha, siis järgnevad ka kiirabi, politsei,Päästeamet ja kindlasti ähvardab ka Kaitseliit laiali minna. Ega riigil polegi nii palju raha, et meedikute tahtmisi(rahanälga) täita. Isegi siis, kui arstide keskmine palk oli 2700€, hakkasid arstid streikima ja rohkem nõudma!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis