2
fotot

Viljandi haigla Jämejala psühhiaatriakliiniku sundraviosakonnas viibiv kahekordne tapja Vladimir Jarikov on mullu septembrist peale haiglast ja patsientidest regulaarselt videoid teinud ja laadib neid takistamatult YouTube’i keskkonda.

Videotes võib näha nii Jarikovi ennast kui ka tema kaaspatsiente, kohati vilksatavad kaadris ka osakonna töötajad, kirjutab Eesti Päevaleht. Osas videotes vesteldakse hooldajatega. On näha, kuidas Jarikov liigub mööda sundraviosakonna koridore, tõenäoliselt mobiiltelefoni kaamerana kasutades ja seda osaliselt varjates, astub palatitesse, vestleb kaaspatsientidega, nimetab nende nimesid.

Kuigi psühhiatriakliinikus filmimine on ilmselgelt keelatud, ei oska ei haigla töötajad, sotsiaalministeeriumi sundravi teemaline nõunik ega justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika asekantsler olukorrale praegu lahendust pakkuda.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

74 kommentaari

N
Noo nii   /   02:12, 9. juuni 2018
kustutaja selge, keda sa siin esindad, ma saatsin enne viimast kirja 4 sõnumit, kus oli kõige vägevamad sõnad mõrtsukas, venelane, välja saata ja nüüd kell 1.19 esinesin nime all Vitja sõnum järgmine: küll hullar ta terviks ravib; tähendab te toetate kahe kordset mõrvarit, Õl, kes on teie töötajad? Te kas laete ülesse minu eelnevad kommid, või ma annan oma arvuti EKRE- juhtuse inimeste kätte, roppusi pole ma kirjutanud, mida teie vahest isegi jumaldate jne. Häbi teile, meid Maarjamaal ainult 1,2milj. Siin me sündisime, siin me elame ja siia ka jääme,

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis