Meghan Markle (Reuters/Scanpix)

19. mail abiellunud Meghan Markle'i isa Thomas jättis pulma minemata, sest tema tervis halvenes järsult ning mees pidi südameoperatsioonile minema. Nüüd aga räägib Sussexi hertsoginnale lähedane allikas, et kõik oli lavastus.

Allika sõnul ei olnud Thomas kunagi haige ning teeskles erakorralist operatsiooni, et tal oleks vabandus pulmast eemale jäämiseks. "Ta tuli lagedale piisavalt hea põhjusega, et pulma mitte minna ning vältida veel suuremat piinlikkust pärast lavastatud fotosid, kus ta pulmadeks valmistus."

Thomas Markle sõnas, et viibis Sharp Chula Vista haiglas. Daily Mail võttis kliinikuga ühendust ning uuris, kas mees viibis 16. mail nende juures. Väljaandele vastati, et Thomas Markle'i nimeline inimene ei ole kliinikus kunagi käinud.

Jaga artiklit

6 kommentaari

J
ja ajavadki  /   17:09, 19. juuli 2018
noored lahku.
M
Minna  /   13:57, 19. juuli 2018
Aga minul on Meghanist väga kahju. Inimesed ei saa endale vanemaid valida ja mõni lapsevanem võib oma lapse elu lihtsalt oma olemasoluga ära rikkuda. Õnneks on mõistvat suhtumist ja tasub endale meelde tuletada, et Meghan ei ole selle maniaki tegemistega kuidagi seotud. Jaksu armsale Meghanile!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis