Üllar Saaremäe (Teet Malsroos)

“Oleme väga õnnelikud,” kinnitavad näitleja Üllar Saaremäe (48) ja tema kallim Ketlin Kütt (36) Kroonikale, et ootavad kaksikuid. Lapsed peaksid sündima oktoobri lõpus või novembri alguses, vahendab Kroonika.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

#paarisarv 💋💋

A post shared by Ketlin Kütt (@ketlinkytt) on

Üllar lahutas 2016. aasta novembris oma abielu teatrikunstnik Kristi Saaremäest. Möödunud aastal leidis ta uue armastuse tööpostilt ning hakkas kohtamas käima seriaali "Siberi võmm" kostüümikunstniku Ketlin Kütiga.

Sel suvel antud intervjuus tunnistas mees, et sai uue kallima abil üle keskeakriisist. 

“Kui mina oma eraeluga kinni jooksin, siis vaatasime Ketliniga teineteisele otsa ja mõtlesime, et võib-olla liiguks natuke aega koos ja vaataks, mis sellest tuleb,” rääkis Üllar juunis Kroonikale antud intervjuus.

“Mäletan seda äratundmise hetke. Olime mitu aastat koos töötanud, aga ma polnud mõelnud selles suunas, kuni ühel hetkel tegi Üllar arglikke katseid. Sain aru, et ta vaatab mind teisiti, kui töökaaslast,” rääkis Ketlin. “Jäin Ketlinisse pilguga kinni ja ju ta seda tajus. Päris flirtija pole ma kunagi olnud,” sõnas Üllar.

Varasemast kooselust näitleja Tiina Mälbergiga on Saaremäel poeg Karl Robert Saaremäe ja tütar Marii Ingriin Saaremäe

Jaga artiklit

8 kommentaari

Ü
Üllarile  /   14:20, 21. juuli 2018
pole aus elada teiste inimeste energia arvelt. Tuleb esiti endas jõud taastada ja alles siis alustada uut suhet. Niimoodi on varsti elukaaslasel jaks otsas ja tuleb pilk uue poole seada.
K
kalts  /   13:42, 20. juuli 2018
Vanas eas puhta soodaks läinud. laps lähem kooli pea 60 aastase vanaisa käekõrval! hahaa...Ei, armastus on ilus asi, aga igast armastavast suhtest EI pea lapsi sündima, eriti, kui juba eelmistest suhetest lapsed olemas. Nautiga koos, tehke koos, avastage, ega üle poole elu on juba läbi ju, milleks neid lapsi veel vaja koormaks?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis