7 kommentaari

S
Selverisse taara viija  /   16:43, 3. aug 2018
Lisaks söövad need saatanast pärit aparaadid niisama pudeleid ära ilma raha tagastamatta.
  /   16:40, 3. aug 2018
yui
E
eva  /   21:44, 2. aug 2018
Linnas on muidugi lihtsam, suured poed lähestikku. Kõige pakilisem probleem on ikka sellega, et suurt hulka poes müüdavat taarat üldse vastu ei võeta. Miks ei saa alkoholi pudelitele ja konservipurkidele neid panditaara märke peale kleepida? See oleks nagu ingi raketiteadus. Eesmärk ju oli, et taara ei satuks prügimäele ja loodusesse.
T
T.Rex  /   15:25, 3. aug 2018
Ja, kuidas sa mõtled automaadid neid erikujulisi pudeleid vastu võtma panna?
K
Kah nördinud  /   17:29, 2. aug 2018
Suvel pea iga teine kord juhtub nii, et kui ma oma kümnekonna pudeliga sinna taaraautomaadi juurde jõuan, on seal juba mõni väliürituste korraldaja oma taaralaadungiga ees enamasti jõuab ta masina enne kooma ajada kui ta oma kaubiku kuudi tühjaks saab. Neile tunduvad meeldivat just väiksemad poed, kus saab kaubikuga taarapunktile võimalikult lähedale sõita. Võiks olla neile mingid suuremad vastuvõtu kohad, kus nad oma taarast lahti saaks. Kunagi telekast nägin, et Tallinnas midagi nagu oli, et valad oma prügikotid kuhugi suurde vanni ja masin ise rivistab taara üles ja loeb ära.
M
miniRimi Läänemere teel  /   17:27, 2. aug 2018
on "leiutanud" uue teenistuse. Ükskõik millal ka ei vii taarat on taaraautomaat alati nn rikkis ;) paar tundi hiljem läheb kaupluse abitöötaja suure prügikotiga täis taarat järgmisesse taarapunkti taaraga mis jäetakse taarapunkti juurde. Ei saa ja pole aega taarakotiga ringi jalutada, et leida töötav taara vastuvõtu koht
  /   17:01, 2. aug 2018
ainult räpinlane teab, mida Naha külast tulemise all mõeldi

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis