16 kommentaari

S
sarapillijassi  /   23:30, 6. aug 2018
kabaraa
N
niMi  /   17:44, 6. aug 2018
Mina vingun selle peale, et keegi tuleb mulle õpetama ja ütlema, mille peale mina vinguda tohin.
S
Selle loo autor  /   15:58, 6. aug 2018
on ise suur vingats, kes vingub k6igi eestlaste üle. Ilmselt on ta k6ige ja k6igiga n6us - seega pugejalik tüüp.
K6igega ei saa normaalne inimene rahul olla!
M
mina ka  /   13:10, 6. aug 2018
eriti nende ajakirjanduse alale astunud harimata tegelaste peale. Õigekeelsust ei tunta-teata, kirjutisi vorbitakse, et saada "veitsa" raha. Mõni vaatab teksti , eriti pealkirja, üle, enamjaolt mitte. Tühisust on nii palju, eriti kui sõna võtavad spordireporterid arvamusalal. Näiteks toon inimese vanusega seonduva - noor tüdruk, neiu, 34 aastane tütarlaps, 36 kuune beebi, 2 aastane noormees jne ning kolmandat korda emaks. Kuuendat korda sai naiseks kuna abiellus jälle - see sobiks ka? Abiellub sügisel, st augustis? Pealkirjad!!!! Milleks teile seal toimetajad ja korrektorid? Neljast midagiütlevast pildist pannakse "teele" 24, ühesugust! Uudis - 13 lauset, ühele samale lausele on lisatud iga kord üks sõna juurde, saabki pika teksti. Mellik ise on üks selline mõttetu sulepeast väljaimeja.
H
hehh  /   12:12, 6. aug 2018
aga kõige suuremad vingujad on need, kes vinguvad, et eestlased on nii-ja naasugused. Kas peab istuma õnnis nägu ees ja rahul olema? Tasuks kuulata neid kahemehe poliitikatunde, seal käib ka pidev vingumine: vaat need teised on halvad, aga meie, meie oleme parimad.
H
Huvitav  /   11:55, 6. aug 2018
Kas etem on teha nägu, et kõikon korras, kui kaelani mudas ollakse ? See on juba absurd : julged protsestida, oled sallimatu ja natsist ; julged asju nimetada nende õigete nimedega, oled vingats . Muide , pidev korduv miimika , jätavab näole vastavad jooned , mille põhjal saab aimu inimese iseloomust . Nutikamad kasseerivad nende joonte tõlgendamiste eest isegi raha sisse . Kas lugupeetav ise on peeglisse vaadanud ?
Q
Qwert  /   10:22, 6. aug 2018
Eestlase vingumise puhul on ka üks positiivne pool, ta teeb ikkagi oma töö seejuures ära. Vingujaid võib ikka olla. Toovad oma nägemuse, vahest asjaliku, vahest mitte, sündmustele, mis kellegi teise eestlase poolt organiseeritud.
J
Jüri  /   10:10, 6. aug 2018
Jälle üks vingatsist reporter, kes arvab, et kõik eestlased on temasugused. No ei ole! Isegi kui kogu ÕL toimetus koosneb vingatsistest, ei ole te ikka kogu eesti rahvas. Ja hoidku jumal selle eest, et me peakski kõigega rahul olema või üksmeelselt protesteerima ja seda siis, kui ajaleht seda ütleb,
N
Nee  /   08:02, 6. aug 2018
Pahandamine muusikaks nimetatava müra üle on õigustatud. Õige on, kui minu tuppa ei kosta ühtegi piuksu väljastpolt, eriti öösel.
H
hmm  /   23:45, 5. aug 2018
kõik rahvad vinguvad, aga eestlased häbenevad ennast, sest eestlane on olemuselt pugeja, tahab ilgelt meeldida teistele ja siis arvab nagu vingumine on ebameeldiv ja äkki siis teised ei arva meist enam hästi. seepärast siis eestlane laidab vingumist ja soovib positiivsust nagu see kedagi siin maailmas üldse huvitab.
I
ilus tüdruk  /   13:18, 6. aug 2018
ei ole pugeja, muidu poleks nüüd vabad . Üks inimene meedias võtab õiguse alati nimetada rahvust, nii-naasuguseks, Eestlane on , eestlane on, eestlane on ...Iga rahvus ON. Vingumine, õigustamine, halvustamine,arvamine, mõtlemine, kaeblemine, rõõmustamine, nutmine - on inimloomuses, olenemata rahvusest. Muideks, vihastamine ka. Need kõik on emotsioonid, mis tekivad vastukaaluks ükskõik millele. Eriti vihastab mind, näiteks ,harimatute ajakirjanike soperdised.
E
Eestlase....  /   21:59, 5. aug 2018
...viga on selle et armastab kiruda iseennast.Teised rahvused kiruvad teisi ja eriti neid kes ise enda kohta halvasti ütlevad.Soomlased tegid enda kohta uuringu ja tulemuseks oli et nad on keskmisest eurooplasest tunduvalt targemad ja võimekamad.
S
süsimust iroonia  /   21:56, 5. aug 2018
nõuame riigilt tasuta vinguandureid! :PP
G
gee  /   21:24, 5. aug 2018
Mina vingun kogu aeg selle läpatise ja selle peale, et korralikku vihma ei tule.!
E
ehh  /   21:18, 5. aug 2018
mõtetu lugu.
E
ehhile  /   21:48, 5. aug 2018
sina oled mõtetu ehh.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis