Helen Adamson (Taavi Tõnnison/ https://www.instagram.com/helenadamson/)

Eelmisel nädalal teatas saatejuht, laulja ja blogija Helen Adamson Instagramis, et loobus lõpuks täielikult liha söömisest. Naine kirjutab oma blogis, et pärast seda on tema poole pöördunud mitmed inimesed, kes küsivad, millised mõnud naise elus üldse nüüd alles on. 

"Ma ei söö liha, ei joo kohvi ega tarbi alkoholi, ei suitseta, ei tarvita narkootikume. Nali naljaks, aga seda küsimust küsitakse ka tõsimeeli ja ainus, mida ma oskan selle peale vastata, on et minu jaoks on selline arusaam s*tt arusaam elu mõnudest," vastab naine konkreetselt. "Mul on kahju kui kellegi jaoks on need ainsad elu mõnusad osad…"

Adamson kirjutab, et ei pea mõnu otsima mõnuainetest ega toidust. "Mul on hea meel, et minu elu mõnusaimad hetked on seotud looduses viibimise ja lähedastega aja veetmisega. Vot need oleksid mõnud, millest oleks mul juba väga raske loobuda. Liha ja kogu see ülejäänud nimekiri isegi ei ahvatle mind!" kinnitab ta.

Adamsoni sõnul võttis ta vastu otsuse lõplikult liha söömisest loobuda, kui ühel suvepäeval lõunasöögiks toorvorste ja šašlõkki sõi ning seetõttu ennast väga kehvasti tundis.

"Juba mitu nädalat tundsin ma ennast väga energilisena, isegi kui magasin ainult kuus või seitse tundi, ei vajanud ma eneselegi üllatuseks lõunaund. Kuid pärast tookordset grillimist ja liha söömist vajusin ma umbes poole tunniga justkui kooma. Tunne oli nagu keegi oleks mulle kätesse, jalgadesse ja kõhtu kümme kilo kive pannud ja kogu ülejäänud päeva olin energiast tühjaks pumbatud. Tundsin ennast täiesti kohutavalt!"

Loe lähemalt Heleni blogist!

Jaga artiklit

91 kommentaari

H
Helen on tubli  /   21:38, 8. aug 2018
Ei söö, ei joo, ei suitseta
Ei n'ku, s'tu, peereta.
M
mõmm  /   10:20, 8. aug 2018
Helen, vaata peeglisse ja mõtle natuke... sind ei tee kenamaks ükski asi, manusta või kullapuru. Aju asemel paistab lausa mannapuder olema, oskad ainult jalgu laiali ajada ja eneseväärikus on 0.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis