20 kommentaari

H
Hea mõte  /   01:20, 8. aug 2018
Ühinen ka kindlasti
H
Hea mõte  /   01:28, 8. aug 2018
See on hea pettemanööver rahvalt raha välja petta suures mahus nii summaliselt kui ka majapidamiste arvult. Meile seletati, et "rikkis" teleka ruuter segas näidu lugemist ja seda mitmeid kuid. Absurdne ju. Keegi võiks algatada küll tagasinõude. Tundub, et petetuid palju.
E
ettepanek  /   21:40, 7. aug 2018
las keegi avaldab oma maili ja teeb üleskutse massnõudeks Eesti Energia vastu. Saadan oma nõude koos analüüsiga kohe teele. Hulgakesi palkame advokaadi. EE rikub arvelduste korda teadlikult ja kasu saades - see on tõendatav.
Ü
Ülle  /   21:25, 7. aug 2018
Ka mina sain üllatavalt 200,00 EUR-se arve.Niigi olid maksed väga suureks kasvanud,aga olen kõik siiani korralikult ära maksnud.Imestanud aga,et teenuse eest,mida Eesti Energia võtab,on veel suurem kui tarbitud elekter.Seekord aga keeldun maksmast,sest kui teenus ei toimi,on see nende probleem,mitte minu,kes ma olen senini kõik korrektselt ära maksnud.Oleks siis igakuiseltki teada antud,et ei toimi ja saatke ise oma näidud,oleksin aru saanud,aga pool aastat hiljem saata selliseid ulme arveid tasaarvelduseks...hullumeelsus! See ei ole teenus ega midagi.Olen maruvihane ja ei kavatse maksta ning pöördun esialgu ka juristi poole.
K
Kogemustest  /   22:21, 7. aug 2018
Nad tulevad ja lõikavad julmalt juhtmed maha , siis saadavad sulle selle "töö" eest ka arve. Kui arvel kirjutatud tähtajaks seda ja nende poolt saadetud el arvet ära ei maksa, saadavad võlanõude.
Nad püüavad ruineerida kõiki, kes neile vastu hakkavad, kuitahes kodanikul ka õigus on.
S
soovitus  /   14:41, 8. aug 2018
küll on siin l o ll id moded, norm tekst kaob ära ja see oli , pole vaja kasutada pakette kus prognoositava keskmise järgi tasutakse. siis pole m o k a d t ö l l a ki l
H
Hollandi uuring  /   18:46, 7. aug 2018
E
Edgar  /   18:12, 7. aug 2018
Mart Helem tutvustas kokkutulnutele marksismi-leninismi ja mustade ajuehitust, Martin Helme stringi moode, Madison Hitleri väärtusi, Sild majoneesi toiteväärtust, teised MMS-i, lapikumaa teooriat,jne. Nii palju toredaid inimesi.
A
Arvamus  /   18:02, 7. aug 2018
See jama on kõigil ja kõikjal kes omavad oma maja. Korterelamutega probleeme pole, vähemalt pole kuulnud. Minu arved ka kolmekordsed ja sama muinasjutt et tarbite rohkem. Mina jälgin nende arvestite tööd igal õhtul ja kui näen, et midagi mäda siis läheb vaidlusteks. Tehti ka prognoositavaid arveid kuid suure vaidlusega pöörasin selle alguses oma kasuks, nüüd teevad selle kuidagi tagasi aga ei saa aru kuidas. Olen isegi peakaitsme välja lülitanud ja vaadanud arvutist , et kas loeb aga pettumus jäi minu kanda, ei lugenud. Seal on tööl omaala spetsid kes oskavad rahvast nii koorida et vähe pole.
L
Loe Delfi Kasulikust, millega põhjendas 200-eurost nõuet Elektrilevi.  /   16:51, 7. aug 2018
Ei hakanud aega raiskama.
E
Elektrit ei ole näha, seda ei saa kaaluda ega mahuga mõõta  /   16:46, 7. aug 2018
See ongi EE allettevõtete äri alus. Nemad võivad väita mida iganes, teie "kaugloetavad" on ka kaugelt programmeeritavad jne,
Need, kes on saanud taadeldud analoogmõõtja peale peakaitset panna- need teavad, kui palju teid tegelikult petetakse. Eelmisel nädalal juhtusin mitut küla toitva kõrgepingeliini peale, mille puidust A postid olid nii kõdunenud, et paistid läbi. Augud olid sees, mitte rähni tehtud, aga puit oli nii pude. Oli näha, et neid "ülekandetasusid" ikka hästi kasutatakse.
I
inimene  /   14:07, 7. aug 2018
Kaugloetav arvesti tõi mulle ka suured arved,ei kasuta isegi elektri pliiti
M
meil ka neli naabrit  /   16:19, 7. aug 2018
said sellised elektriarved et ka 10 aastat ka seda elekrit ei jõuaks ära kasutada , kas sellist riiki tahtsime ... saime ka röövli energia vaeste turjal
E
et siis   /   14:06, 7. aug 2018
Minu selle kuu elektri arve on 5 lehekülge pikk. Naisterahvas telefonis seletas, et EE ei saanud täite kätte ja tegid prognoos arveid. Selgus, et nad ei ole saanud maist alates näite. 3 kuu jooksul ei ole keegi pöördunud ega tulnud vaatama, milles on probleem.
A
atesteerimiskomisjonid, kvaliteedijuhtimine, ISO sertifikaadid jn uinamuina  /   14:15, 7. aug 2018
Aga kvaliteedijuhtimise sertifikaat tuleb ettevõttelt ära võtta siis kui need ei ole ükskijuhtumid. Ega see büroo kes neid protsesse hindab ei saa ettevõtte klientidelt negatiivseid sisendeid... hinnatakse hinnatava firma ilusa jutu alusel :D
  /   13:40, 7. aug 2018
täitsa normaalne, peale uute arvestite tulekut on mul arved samuti kahtlaselt suuremaks läinud , kui küsisin selle kohta, siis öeldi, et arvesti ei valeta, ise olete tarbimist suurendanud.
T
tarbija  /   16:22, 7. aug 2018
mul selle loetavaga järsku elektriarved tulid 3 korda suuremad , pole elektri pliiti ega boilerit
N
Noh  /   10:57, 8. aug 2018
Peaksite oma riigile otsa vaatama, sest pidevalt tõstetakse ka elektri aktsiisi, sellest need suured summad tulevadki, mitte tarbimisest.
M
Mutt  /   17:25, 7. aug 2018
Meil sama lugu
V
vanem mees ladaga  /   21:28, 7. aug 2018
mul on ka selline tunne nagu kolmanda oleks sisse selle kaugloetavaga löönud.5 rublasest arvest hakkas 20 saama.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis