(Priit Simson / Ekspress Meedia)

"Tore esmaspäevane õhtupoolik Kadrioru pargis. Jalutasin oma kutsaga ringi, kui ühel hetkel märkasin Vilde muuseumi nurgal sünkjasmusta koera. Ma teadsin, et olen teda kuskil näinud... Muidugi, see on ju Sulfa!" kirjutas tähelepanelik lugeja Õhtulehele.

"Libistasin pilgu mööda rihma ülespoole, et keda Sulfa kaasas tirib? (Mingi aeg oli ta ju avalikkuse eest täiesti kadunud. Räägiti isegi, et äkki on Sulfaga midagi pahasti või ta on hüljatud.) Ja oh üllatust! Sulfa jalutas Igor Mangiga.

Mangi oli tegelikult väga raske ära tunda. Tundus, et ta on kaalus korralikult alla võtnud. Ei teagi, kas asi oli tema tumedates riietes või selles, et hiljuti tema ahistamisjuhtumid päevavalgele tulid ja mehel pingetest söögiisu kadunud.

Või tegelikult… Mang oli seekord ilma jalgrattata! Äkki on hoopis jalgsikõndimine tema figuurile nõnda hästi mõjunud?"

NÜÜD VAID KAHEKESI: kas jalgratas on osutunud efektiivseks kaalulangetajaks või on truu sõber hoopis rikkis või kadunud? (Teet Malsroos)

Jaga artiklit

32 kommentaari

Õ
Õelus  /   19:35, 11. sept 2018
Mis oli selle lugejakirja mõte? Kas Mang ei tohi koeraga ka jalutada? Kui kirjutaja kartma lôi, et lãheb ahistamiseks, oleks tulnud ots ringi pöörata ja jalga lasta. Mis pagana pärast on uudis see, et Mang jalutas, oli tumedates riietes ja ilma jalgrattata?
R
Renald  /   08:46, 1. sept 2018
Kõik asjaosalised tuleks panna valededektori külge,alles siis lõppeb see hämamine ära.Aga,ega see aparatuur ka 100% tõtt ei näita,juhul kui näiteks knopka saapa sisse paned.Ma millegipärast arvan,et politseid ja uurijaid ei ole võimalik lollitada.Kuna Mangi süüd ei suudetud tõestada ja plika ilmselgelt valetas,siis uurimine lõpetati.Plika tahtis lihtsalt kuulsaks saada või oli Mangil keegi rivaal,nii lihtne see ongi.tegelikult peaks see plika kohtusse minema valesüüdistuse esitamise eest.Ega tänapäeva ühiskonnas,kus igasugu ususekti kirikuid ,kerkib nagu sitaseeni ja kõik on üleöö omandanud selgeltnägemise võimed ongi politseil raske orienteeruda.Aga,seda kuidas tegelikult aru saada,kas inimene valetab või ei,no,las tegelevad sellega ikka selleks palgatud inimesed.Lõpetage,see mula ära,teemal selgeltnägijad.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis