2 kommentaari

M
Minu kogemus.  /   22:26, 19. aug 2018
Mul olid ka mõned varbaküüned paksud ja koledad. Küünenurgad olid tuhti valusad, küüned kasvasid sisse. Arvasin, et see on minu iskupära. Et mul ongi sellised varbad ja küüned ja pole midagi teha. Oma tervise parandamise ja organismi ph tasakaalustamise nimel olen tarvitanud palju mitmesuguseid mineraalide segusid ja kapsleid. Ja oh üllatust, paksud küüned on kadunud ja ükski küüs pole enam valus ja sissekasvanud. Tegin sellest järelduse, et kui organism on nõrk, toitainetest ja mineraalidest tühi, siis ei jõua ka üksi küüs normaalselt kasvada ja areneda. Ja tulevadki kõiksugu seened ja muud hädad kallale. Seentele meeldib happeline keskkond.
S
Seenevana  /   12:43, 17. aug 2018
Küüne ja jalaseenele on hea
1. tee korra nädalas või ka kaks kaaliumpermanganaadilahusega (õrnalt lilla!!!) jalavanni. Ära ehmu, kui see küüned pruuniks värvib. See on väga hea desinfitseerija.
2. Margantsovka leotisega täida ka oma kummikud ja saapad (kui sobib) ja lase enne puhtaks loputamist veidi seista - likvideerib nakkuse.
3. Gutasept feet- iga töötle sokke enne jalgapanemist, kui kahtlased saapad-kummikud jalga paned
4. Mine arsti juurde ja küsi tabletti - jalaseene vastu võtad paar nädalat ja küüneseene vastu võtad seni, kuni uus küüs kasvab, Aga margantsovka välispidisena on tubli seenevaenlane iga kell.
5. MMS-i ära võta, see ei aita.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis