384 kommentaari

  /   18:11, 27. aug 2018
pooled kommentaarid ei lasta läbi artikli autori nõudmiste tõttu, täitsa maffia
N
NR25  /   18:10, 27. aug 2018
Kahju et mu kommentaari ei avaldatud, aga kirjutan siis uuesti. Vastus siis sellele vanemale naisele, kes kurdab et mehe uus viib tema vanad potid ja pannid kaasa. Mul oli ka suhe 40+ mehega, kelle endine memm samuti arvas. Ole täitsa rahulik, ei taha keegi sinu nõukaaegseid kolinaid, sinu vanu riideid ja ajast arust ehteid, seda pahna kõik kohad tasuta täis, prügikastide kõrval, nii et ära kujuta ette muti. Sinusuguste pärast ei saagi eksabikaasa uut kaaslast võtta, sa lihtsalt segad vahele. Ja sina õhtuleht palju sa keelad mu kommentaari? siin pole ühtegi roppust lõpeta see reformimine, lollakas leht, siin on kommentaare mis on roppused ja labasused, miks need on alles?
  /   00:16, 27. aug 2018
Mina ütlen sulle küll aitäh, tore et veel normaalseid mehi leidub. Kuna mina pole kellegagi intiimselt kokku puutunud (olen alla 25 ka) siis mulle küll sobib ootamine, paar kuud ikka ma arvan miinimum, ma ju pean ikka kindel olema, kui see tegu tehtud ega siis seda enam tagasi saa võtta :D ma usun, et klähvivad ja ahhetavad need, kes ise juba vahekorras olnud, nende jaoks muidugi mitu kuud ootamist tõeline piin, aga eks oleneb inimesest ka.
V
Varsti te mehed ei irvita  /   20:04, 26. aug 2018
Vaadake mida poegadele opetame sest need tanased mehed irvitavad meile nakku ja monitavad ning alavaaristavad nagu me oleks koike suuremate nisadega lehmad.
H
ha  /   14:46, 26. aug 2018
Naised ei ole lodva puksikummiga.
Neil ei ole rindasid mis meenutavad rippuvaid nisasid
Nad ei meenuta lehmasid ja neid ei kutsuta tainasteks kes esimesse puusse autoga soidavad. Lisaks nad ei ole blondid ega kergesti kattesaadavad.
R
RS2  /   14:34, 26. aug 2018
Häbiposti tuleb panna eelkõige loo autorit. Sest mis ringkonnas tema rongi töIierdab, et ABSOLUUTSED KÕIK naised tahavad teda juba teisel kohtumisel voodisse tirida? ;)
M
Marika  /   12:57, 26. aug 2018
Eestlane võiks ikka eestlast hoida,aga nüüd on juba tüli majas ja kõik omavahel tülli pööranud.Tuleks ikka eluga edasi minna.Kui sakslased eestisse marssisid olevat igal korralikul talunaisel üks sakslasest armuke olnud ja ,,Õhtulehes",olevat selle kohta ka kunagi üks artikkel,aga ei mäleta,täpselt millises.No,kas meie vanaemad olid siis sellepärast halvemad või?Kõik on omad lapsed üles kasvatanud ja lapsed linnakoolis hariduse saanud,paljud ülikoolid lõpetanud ja meil on targad teadlased,arstid ja õpetajad.Ma mõtlen,et,,Õhtuleht" võiks rohkem vanematele inimestele külla minna ja uurida,kuidas tol ajal elu tegelikult käis ja need lood,siis ajalehes avaldada,võib olla annavad vanemate inimeste elulood meile tarkusi juurde,kuidas hoida oma elusid ja mida teha siis ,kui nälg majas.Meil kõigil on oma lugu ja las,sellest vestavad need,kes on meist kauem elanud ja teavad rohkem.
T
Tegelikult üsna õige  /   11:36, 26. aug 2018
Keegi märkinud, et eeslane ongi niisugune - püsisuhet ei taha, odavalt aga h00rab lõdva randmega, see on jumala õige. Ainult, et virinat on liiga palju, jutud, et ei leita mehi kellega peret luua. Nii nagu siin mitmed kirjutanud. Täpselt nii ongi, enne saadetakse korralik mees pikalt kui see julgeb ligineda, selle korraliku mehe asemel lastakse 0ssid omale selga sealsamas kõrval ja siis imestatakse hiljem, et enam ei ole korralikku meest võtta kellega peret luua - kui ikka korralikku meest solvad siis selge, et peret ta sinuga enam ei loo, ise saatsid rongi jaamast välja ja see tagasi enam ei tule.
Tean ühte tüüpi, 4 last on teinud 3 naisele, tüübil on 7 klass põhikoolis lõpetamata, ehk siis võib ütelda, et 6 klassi haridusega vend, libeda jutuga, elusees pole ametlikku tööd teinud, ise on 34a vana, 3 naisega 4 last, esimesega 2 juba vist põhikooliealised, samas sellised imelikud, simavaade ütleb kohe, et seal halvad geenid koos. Tüüp pidas märkmikku kuhu pani läbit6mmatute nimed kirja ja neid oli väga palju. Need tema 4 järeltulijat on probleem tulevikule. Tavaliselt on peast vähe lihtsamatel suguelu nagu nugisel, nad ei saa sellest midagi ja seetõttu nühivad väga palju kuna neile on see nagu mingi tavatoiming, mõnu nad vaevalt saavad midagi. Ja nagu keegi kirjutanud siin venna-õe suhetest siis ma näen, et tuelvikus on see väga suur probleem kuna need 4 võivad vabalt hakata omavahel sigima kuna vahemaad on väikesed, vanus on ka enam-vähem ja ma ei taha mõtelda kui palju niisuguseid lapsi eestimaal on, kurb on sellele mõtelda, ilmselgelt on ka intelligentsitaseme üldise languse taga ühena just see põhjus. Eestis hakkas h00raelu ausisse tulema vahetult peale N-Liidu lõppemist ja sellest ajastust lapsed on just praegu sigimisealised, meeletult on ju viimastel aastatel seda suhetega mängimist ja ma ei imesta, et kõiges selles mängib väga suurt rolli just õe-venna suhete tulemusel sündinud ja praegu sigimisealised ehk n.ö. esimene põlvkond defektseid, tarbitakse mõnuaineid, tehakse "oma kehaga" mida tahetakse jne, jne.
Aga järgmine põlv saab olema veelgi nigelam.
Olen ka vallaline ja mulle tundub, et ega ei olegi mõtet perena toimida, isegi kui leiad imekombel truu partneri siis siia maailma lapsi tuua, ei teagi, kas tasub enam.
V
Valter  /   11:26, 26. aug 2018
Huvitav jah, inimene tahab igast asjast teha jabura rituaali. Isegi seksist, söögitegemisest, söömisest... mul vanaema ja vanaisa tegid isegi magamisest, magasid ainult selili, käed kõrval. Kunagi ei keeranud nad külge, sest "nii ei tohi", lõpetasivad mõlemad hullude lamatistega. Ei oska me olla vabad. Õigemini, me vihkame vabadust. Vaba olla tahtjad lüüakse maha.
T
teadmatus  /   11:09, 26. aug 2018
Seks on maailma jätkusuutlikuse alus.
Seks on kõigi maailma normaalsete, eri sugupoolsete inimeste ja loomade meeldivatest-meeldivam, nauditavam tegevus. Hea seksi puhul kaotad mõneks hetkeks täielikult mõistuse-ensekontrolli ja seda võimast orgasmi me otsime alateadlikul, endale selgelt teadvustades terve elu.
Paljud inimesed seda aktiivselt ka igal endale sobiliku-meeldiva partneriga kasutavad, nagu loomadki.
Ainult loodus on inimese loonud loomast targemana, intelligentsemana, üldelus, kuid kas ka seksis?
Tuli mõte, mida loomad võiksid kirjutada inimeste räig-rõveda saatanliku seksi kohta, mida meedia kõikvõimalike rüvedustega õpetab.
Kas ei oleks aeg veidi traditsioonilisema, intelligentsema seksi juurde tagasi pöördud?
Vähem küll mõnu, aga vähem ka valu ja piinlikust?
S
Siin...  /   10:10, 26. aug 2018
...keegi kirjutas,et need naised ei tee kellelegi halba.Aga teevad ikka küll.Lõhuvad peresid ja korjavad meestelt ,mis aga korjata annab.Minu eksabikaasa vedas kodust ,mis aga kätte sai.Moosipurgid,koduveinid,isegi jõulude ajal saiad ja pirukad,minu kõrvarõngad ja kaelakee.Kõige lõpuks kadus suur,roostevaba keedupott,mille nõuka-aja lõpus moosikeetmiseks ostsin.Ligi kümme aastat möödas,aga pott ikka kadunud.Moos peaks ju kümne aastaga keenud olema.Aga ta tõi midagi koju tagasi ka-suguhaiguse.Ega niisugused naised siis ainult ühe mehega lõbutse. Ja huvitav on see,et nüüd on see mehepoeg ammu abielukütkeist vaba,aga mitte ühega neist naistest elama pole hakanud.Võib olla naised ei soovi,sest raha tal pole.Niisugused naised on kohutavad,aga ega mehed,kes nendega tegemist teevad,paremad pole.Ühed mustad mõlemad.Andku aga minna,niikaua ,kui jaksu on!
K
Keegi...  /   09:56, 26. aug 2018
...väiks legaliseerida,Siis saaks riik maksud ka kätte.
K
Keevitaja  /   08:39, 26. aug 2018
Loo autorile on öelda vaid seda ja jäta meelde enne kui vinguma hakkad. Pole olemas naist kes ei anna,on olemas mehed kes ei oska küsida. Ja kõige tähtsam: kes püüab kõigestväest saab igaühe käest. Arvan etviga sinus mitte naistes.edu sulle.
T
tüdruk  /   03:40, 26. aug 2018
kas peaksin siis väikse raha eest poe kassas passima? ei taha nagu noorust raisata
  /   03:38, 26. aug 2018
nemad võtavad sind kui klienti, pane siis tõesti mingi sildike endale külge, et sina neile raha maksma ei hakka, kui sa ka nii kitsi oled et lilli ka ei osta, joogi välja tegemisest rääkimata, siis tõesti püsi toas!
  /   03:35, 26. aug 2018
kuidas? paljud teenivad sellega elatist, kui riik lubab miks mitte? need naised jäävad ju nälga, kas tahate uusi kerjuseid juurde?
N
Nipitiri  /   23:33, 25. aug 2018
Mees, tahab seksi ja naine on lõdva püksikummiga??!! Äkki on ikka mõlemad sel juhul ja mehed ka registrisse ja häbiposti, siis nagu võrdne. Kunagi ei mõista: naised süüdi ja mehed on muidu kõvad mehed.
N
N25  /   22:18, 25. aug 2018
Nonoh asjad lähevad ikka eriti hulluks. Vaba maa ja vabad inimesed ning lausa häbipost keset linna, vaat kus reformija. Olen noor naine teen mis tahan kellega mis tahan ja igal ajal igas kohas kui vaja, ei tule mingi õrn mehike mind reformima. Olen tubli ja töökas noor naine, käin täiskohaga tööl, õpin kaugõppes ja mul on õnnelik suhe aga ma pingutan ka erinevalt teistest eitedest. Mina pakun oma mehele kõike. Meil on mitmekülgne ja huvitav voodielu, meil on lõbus ja ma pole seetõttu mingi lõdva, olen alati olnud korralik ja eelnevalt ka ainult püsisuhetes, ei mingeid ühe öö värke. Naudime mehega kõike, tema mind mina teda, kui vaja lakun kasvõi pee ära (on meil ka sellised mängud) jah istun mehele otsa, meeldib see poos, kas olen kohe l... siis või? vaata mees sa ei oskakski mind nautida, sa ainult hädaldaks. Võin ju olla kõrgelt haritud ja töökas, üle keskmise palga teenida aga mina sulle ei sobikski, oletame kui oleksin vallaline, sest ma ju olen pruugitud. Sa oled vastik väike mehike.
M
Meedia   /   21:20, 25. aug 2018
paneb häbiposti igasuguse püksikummiga naisi, endale aruandmata, peaasi, et leht müüks!
A
Autorile  /   21:16, 25. aug 2018
Ausalt öeldes saan ma sinust täiesti aru ning olen ka sinu poolt, kuid ma ei ole päris kindel kas see häbiposti panemine on hea idee. Mis siis saab kui keegi lihtsalt üritab kedagi laimata, sest ta tahab kättemaksta? Millal sa tead, et sulle ei valetata? Paljud jäävad koheselt uskuma ning hiljem järgi ja ei uuri kas ja tegelikult ka nii oli. Peale seda oma mainet taastada on üsna keeruline kui just võimatu. See oleks pm sama olukord kus naine süüdistab meest vägistamises või mis? Kena õhtut!
M
Murueit  /   17:35, 25. aug 2018
Kordan veelkord, kes teisele ei anna, see ise ka ei saa!
Seks on ülimalt tore asi, nii meestele kui naistele!
E
eestlane1  /   17:33, 25. aug 2018
pole see asi midagi nii hull ,see ikka rohkem sinu enda viga ,ära süüdista palun naisi
E
ekspert  /   17:14, 25. aug 2018
Tegelikult peaks nii olema, et kui mõni must tahab blondiini panna, siis peab mingi raha riigikassasse maksma. Raha tuleks rohkem kui oma rahvalt kogutavatest maksudest. Nii on neist nkunukudest ka midagi kasu.
M
miks häbiposti ?  /   17:06, 25. aug 2018
sund töö nendele kohandatud ohvri majade asemel samas sundkepp ja med. kontroll , et nad enam ei vinguks ja kaebaks omase vägivalla üle . Ühiskondliku kasuliku töö nime all ja karistuseks. Kes on nõus ennast bordu FIE registreerima , see lastakse vabaks. Nii saab suguhaigustele piiri hakata panema
N
naised peavadki sexikad olema  /   16:40, 25. aug 2018
kes neid muidu tahaks, sama hästi võid muidu pikajuukselist meest tagant panna.
R
raido s.  /   15:55, 25. aug 2018
Mitte ainult Eesti. Kogemused ütlevad, et terve lääne ühiskond on ajupestud ja kepp ja keeks on ainsad asjad inimesel mõtetes.
T
Täna jälle hull mode!!!  /   14:41, 25. aug 2018
Mees kurtis et ei saa naist.Mina kurtsin et ei saa meest.Läks modereerimisele.
R
Rita  /   14:39, 25. aug 2018
Olen korralik naine,ei joo ja suitseta.Kena pole ja aastaid ka juba 65 .Aga jäin üksi ja pole enam meest leidnud ,sest eesti vanemad mehed vaatavad ainult endast palju nooremaid naisi või siis on joodikud. Võin ka kurta!!
.
...  /   13:40, 25. aug 2018
Pange jah, ja hakake kõige tipust peale!
O
oleks ma naine  /   11:46, 25. aug 2018
oleks mul maja, kallis auto, suvila mere ääres, võib-olla ka väike lennuk lõbustuste jaoks ja mida iganes veel ja ei kotiks üldse mida keegi arvab, et ma selle hargivahega kokku ajasin. Kahjuks olen ma mees ja pean hommikust õhtuni tööl käima, nagu orjale kombeks.
M
Marika  /   11:37, 25. aug 2018
Päris vanasti oli nii,et talumees ei vaadanud talutüdrukut selle järgi,mitu last tal oli.Naine kositi enesele selle järgi,et kui tal oli juba laps või lapsed,siis oli see teadmine,et see naine on viljakas ja temaga saab veel lapsi teha ja sugu läheb edasi.Loomulikult vaatas talumees,ka seda kas naine on virk ja jaksab tööd teha,mingit klassivahet ju ei olnud.Tänapäeva mees,aga vötab enesele naiseks modelli ja pärast imestab,miks naine ei jaksa tööd teha ja miks ta sööki ei oska valmistada,Rikkurite naised ei oskagi ja ei tea tubade koristamisest ka midagi,sest kogu aeg teenijad ees ja taga olnud,No,las need rikkad siis paljunevadki,vaesematel on teised huvid ja eesmärgid,nagu,et oleks tööd ja toit oleks laual ja mees,lapsed toidetud ja puhtad riided seljas,mis küll veidi parandatud,aga ikkagi puhtad.Talunaine,kah tervem,kui linnaproua,eks,tehke omad valikud.Kunagi,elasime kõik taludes,aga tööotsingud tõid meie esivanemad linnadesse ja nii,see elukene meil veerend on.Nüüd,siis kõik peened härrad ja prouad,aga kultuuri ikka põle!Kas ETV-s ka meiesugustele mõni saade veel tuleb,nagu,seda oli ,,Reisile Sinuga."Ah,et tuleb või?No,väga tore,siis saab need üksikud südamed kah kokku köita ja rahval ka jälle meelahutust kui palju.Panen ka siis vöib olla oma nime kirja.Kes saatejuhtideks ka on?Hea,kui Maire Aunaste või Vahur Kersna ,Jan Uuspõld sobiks ka ,on teine selline lihtne ja ürgmehelik.Ega,see matsi sugu ikka välja ei sure ja küll kosilased ka saabuvad,Maamiis otsib naist ja linnahärra linnaprouat,oleks öigem päälkiri tol saatel!
P
Pastakast välja imetud lugu  /   11:20, 25. aug 2018
Kui selliene mees tõesti olemas on siis tahan öelda saa meheks! iaistel on õigus mõtelda ja valida. Ega sa kohe ei tea ka sobid teis eineimesega. Naised tahavad pildi enda jaoks kokku panna. Ära punnita siis tekkivad sul loomulikud suhted. loomulikkusest on praegu maailmas puudus.
M
Mhm  /   11:16, 25. aug 2018
Nailed ei ole l....d ja Kui mehed ei suuda puksi endil jalas hoida pole minu suu.
M
Mhm  /   11:16, 25. aug 2018
Nailed ei ole l....d ja Kui mehed ei suuda puksi endil jalas hoida pole minu suu.
M
Marika  /   11:05, 25. aug 2018
Taavi Rõivas käis välismaal,naist ahistamas,siis kui Lisa veel lapse ootel oli.
K
kuule 30 mees  /   08:58, 25. aug 2018
mõtle nüüd natuke sellest häbipostist,kui ei oleks lõdva püksikummiga naisi,siis ei oleks ju ka sind olemas
  /   10:17, 25. aug 2018
Sa mõtle enne, kui midagi kirjutatad, kas tahad öelda, et ka sinu ema oli lõdva kummiga l!ts?
P
puhh  /   08:38, 25. aug 2018
igaüks valib oma elutee ise. Kõik, millega sa elus hakkama saad, on õppetund. Kui oled mõtlemisvõimeline, saad nendest õppetundidest veel targemaks ja lõpetad mõttetuste tegemise, eriti õnne otsimise valimatutest suhetest. Oleneb igaühe enda arengutase mest, kas teed elus ühe vea või jäädki neid tegema.
Riigi kohus on lõpetada meedias ja kultuuris seksi promomise, sest suur osa inimestest võtab seda ainumõeldava haridusena.
O
oh,  /   08:00, 25. aug 2018
naised ei saa olla l.tsid ilma meesteta
N
nojah  /   09:01, 25. aug 2018
Ükski täkk ei karga,kui mära ei lase
.
......  /   15:57, 26. aug 2018
Loomariigis on lihtsam, kui ei sobi, kõnnid edasi, kui sobib, seisad. Eks ta käi ka vist siiski kirjaoskajate kohta kah.
J
jaa  /   00:19, 26. aug 2018
Vaadake mida poegadele opetame sest need tanased mehed irvitavad meile nakku ja monitavad ning alavaaristavad nagu me oleks koike suuremate nisadega lehmad.
  /   06:49, 25. aug 2018
issver,kes küll sellisele mõttele tuli,vist alt kinnikasvanud vanatüdruk???
T
tase  /   06:08, 25. aug 2018
Lugeja puhul on tegemist Incel-iga
Incel (lühend sõnadest involuntary celibate; tõlkes tahtmatult tsölibaatne) on isik, enamasti mees ja heteroseksuaal, kes defineerivad end suutmatutena pika aja jooksul partnerit leida. Inceliks olemine võib viia depressioonini, isegi enesetapuni. Tuntud incelid on ka mõned massimõrvarid, nt Elliot Rodger (kelle väljakuulutatud eesmärgiks oli karistada naisi talle seksist keeldumise eest) ja mõned teised.
K
Kas...  /   08:44, 25. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
J
jutt polnud  /   12:15, 25. aug 2018
ju praegu valikutes, vaid kirjutaja pole pika elu jooksul sexi saanud, sest keegi ei kõlba.
M
Mis kuradi seksist sa jahvatad.  /   13:44, 25. aug 2018
Point on selles, et ma ei taha seksi juhuinimestelt, selles on kogu point!
Saad sa inim(loom?) aru? vist mitte
Tead, mulle ei meeldi kui ma lähen meelelahutusasutusse, ootan letiveeres, et üks lahja kokteililurr võtta ja mulle kleepub külge kohe mingi tibin.
Probleem ei olegi tibinas kui niisuguses, probleem on selles, et kuidas saab olla nii odav, et inimene sulle järgmisel sammul keele kurku ajab, kolmandal minutil tuleb kuskilt hämarast nurgast mingi j0rss kes tibile õlale patsutab ja koju soovib hakata sättima. Et tibi võiks esitada küsimuse, et kas siis ei oleks aeg enam mitte seda ühist koduteed jagada. Vot see on asi mida KÕIK mehed EI tahagi, mõte selline, et enne tegusid võiks mõtelda, et kas oled valmis liikuma ka selle inimesega koos? Kui ei ole siis ära oma keelt ka igalepoole topi sest kõik inimesed tõesti ei taha seda. Ja mul on neid kogemusi päris reaalselt. Jutt pole mittetahtmises vms, ei, kõik need inimesed on väliselt kenad, õnneks olnud ka nähtavalt puhtad jne aga moraaliväärtused on kahjuks allpool arvestust ja selles ongi probleem aga paistab, et Läti viin on enamusel mõtlemisvõime minetanud ja ei saada üldse pihta mida on üteldud.
Lihtsalt hämmastav kuidas mõni "elumees" läheb keema - aga mis teil muretseda, jääbki ju teile rohkem - suksutage ja jagage neid, minul pole sellevastu vähimat, ma lihtsalt ütlen, et isiklikult selels jamas ei soovi osaleda ja 99% juhtudest on ennetada olnud niisuguseid juhtusid võimatu. Üles keeras teema kus väideti, et vaid 25% on lõtvu, kogemused räägivad teist keelt, isegi rohkem kui 75% on tegelikult lõdvad aga oi kuidas ajab see reaalsuse puudutamine need lõdvad keema. Lihtsalt mu mõte ongi, et l..d kes te olete suhtes, kes te ei soovigi püsisuhet või konkreetne partner ei pakuks püsisuhtena üldse mingit huvi siis lihtsalt peatuge, mõtelge ja hoidke eemale! Nii lihtne ongi, neid kes tahavad tõmmata, neid on palju, andke minna kuid jätke rahulikumad ja tagasihoidlikud oma breingeimidest välja, nad lihtsalt ei ole teist huvitatud. Lihtne, sellega minupoolt ka teema ammendunud, sotsiaalse eksperimendina igaljuhul on tõdetud, et läbilõige ühiskonnast ongi niisugune nagu ta on.
T
tase  /   05:05, 26. aug 2018
"Nii lihtne ongi, neid kes tahavad tõmmata, neid on palju, andke minna kuid jätke rahulikumad ja tagasihoidlikud oma breingeimidest välja, nad lihtsalt ei ole teist huvitatud"
Kui ükspool ei ole huvitatud, siis asi jõua ju seksini? Või on tegemist vägistamisega, sel puhul pöörduda politsei poole. Häbiposti panna? -
Las inimesed teevad, mis tahavad, mis see sinu asi on? Keegi ei tule oma väärastunud norme Sulle pähe määrima, et mis õigusega seda teistele teha?
V
Valter  /   11:41, 25. aug 2018
Need on ühiskonna mõistes alaväärtuslikud, kelle ainumas kohustus on kiirelt surra.
V
Väga hea ettepanek  /   05:07, 25. aug 2018
Selline häbipost võiks olla samuti facebook lehel, kus ilusasti selliste naiste nimed ja võimalusel fotod samuti esindatud koos muu asjasse puutuva materjaliga.
  /   07:37, 25. aug 2018
Need ju lausa õhtulehes ka tihti üleval, näiteks Anu Saagim.
A
Aga aita  /   08:37, 25. aug 2018
Keegi peaks seda lehte reklaamima ju. Kui pole kõlapinda siis ei ole lehest tolku.
A
aga  /   10:14, 25. aug 2018
kas selleks, et mehed paremini üles leiaks
R
reklaami  /   12:16, 25. aug 2018
eest tuleb ju maksta, kas sina maksaks FB-le, et need naised avalikustataks?
P
parim komm ever  /   02:16, 25. aug 2018
ööd mehed,tisse unes ja nulitsamehi ja emaüsa
J
ja  /   02:17, 25. aug 2018
ärge palun ajage mind närvi,ööbikud
J
just  /   03:57, 25. aug 2018
tahan naist, kes lõdva püksikummiga, sis kindel, et vereringega tal kõik korras
Ö
öhtulehele  /   01:57, 25. aug 2018
tänu sellisele diskusioonile lähevad möned vabasurma,häbi teile
P
parim komm ever,bonnie  /   02:24, 25. aug 2018
ajakirjandus,te ületate köik piirid,kobige ennadt ülesse,olete ikkagi parim klatsileht,postimnees kuulub eesti sorosele,ainult teie veel
H
Heh  /   14:07, 25. aug 2018
Sündsuse piiri l1buelu elades ei ületata? Manipulaatorid, breingeimide mängurid, lõdvad jne ei ületa sündsuse piire? Väga madalale oled laskunud.
H
häbenegu  /   05:12, 25. aug 2018
need kes lähevad.
P
Põhjendatult puudutatunatundnute puhul  /   14:06, 25. aug 2018
on see ju suur pluss ühiskonna üldise tervenemise heaks.
Kes tunnevad end puudutatuna taoliste tegude tõttu ja lähevad vabasurma siis järelikult tunnevad nad, et on ka karistuse ära teeninud, eks vabasurma valik on endi teha. Mõni ehk võtab veel ka mõistuse pähe kel empaatiavõimet natuke.
F
fk  /   00:20, 25. aug 2018
Issand, jumala hea idee ju.
T
tehnilsest küljest  /   07:20, 25. aug 2018
Kuidas see kohtumõistmine käiks mõtlen. Siis peaks olema ka avalikult kõigi meeste nimed kes tunnistavad, et on olnud koos selle naisega. Mini anonüümne risti löömine ei sa toimida kuna pole tõestatav ju. Ja ega nimedki väga loe.
Jutt oli pigem näitlik, et mida tolereeritakse ühiskonnas ja mida mitte.
M
ma olen  /   13:08, 26. aug 2018
kunagi saanud ka kirju, kus kirjutab nagu mingi naine, et tahab sexi, nimi ja aadress, telefon jne, juures. Kui võtsin ühendust, selgus, et tema pole kirja saatnud, keegi kättemaksuks saatis. Nii võib ju sinna ka panna korraliku inimese.
M
mees  /   00:17, 25. aug 2018
Mis jutt see on, need naised ei tee kellegile halba ja ei varatsa raha kellegilt. Pigem tuleks häbiposti panna poliitikud, kes kulutavad rahva raha ebakompententsete otsuste tegemiseks, sellest sõltub igaühe elukvaliteet. Tämu ebakompendenysetele poliitikutele võiks meie pensionid olla mitte 300 eur. vaid 700 eur. nagu Kreekas näiteks, kellele me 1.3 miljardit laenasime iseenda raha. Keegi pankur Saksamaal, kes Merkeli pukki pani, kogub sellelt praegu intresse ja Merkel trükib muudkui raha juurde ja meil hinnad tõusevad.
M
merkel  /   01:43, 25. aug 2018
tuumafüüsik sobilik probleemitekitajale,aga merkel tüse ja mees ka juba,aga huviala klapib priidikuga
K
kuidas ei tee  /   12:18, 25. aug 2018
halba ja ei küsi raha, mina penskarina ei jõua maksta.
T
Tere vill  /   21:59, 24. aug 2018
80%meestest on naistega vorreldes sugupartnerite are topelt 18-64 vanus. Lihtsas eesti keeled mees 10 naine 5. 90% bordellide kasutajad on meshed globaalselt. Vargused tapmised vagistamised 90% mehed ka sina tuled noudma ilusat virgin maryt. Habib pole voi ha mind ei huvita Kui korralik sa 25selt oled tule tagasi Kui sa oled 60 aastane ja IK ka korralik. Ise Oma kaega otsin korraliku sulle.
M
mida   /   22:13, 24. aug 2018
juttu.
mida ma 60selt selle "korralikuga" enam teen? loon peret? too ammu frigiidne.
V
Vill  /   22:49, 24. aug 2018
90% meestest ei vaari korralikku ja Kui 60ni oled vaga tubli olnud. Naiteks ei ole petnud tapnud vagistanud roovinud jne mitte puhas leht aga puhas suda siis sa Vaarid korralikku Noort Naist kellega Pere luua.
V
Vill  /   22:49, 24. aug 2018
90% meestest ei vaari korralikku ja Kui 60ni oled vaga tubli olnud. Naiteks ei ole petnud tapnud vagistanud roovinud jne mitte puhas leht aga puhas suda siis sa Vaarid korralikku Noort Naist kellega Pere luua.
N
no kui  /   12:20, 25. aug 2018
60-ni pole naist saanud, siis ei taha ka enam.
J
ja kuhu  /   13:10, 26. aug 2018
sa need korralikud naised siis paned, kui 90% meestest pole korralikud?
Ä
äh  /   01:46, 25. aug 2018
islamimaades kaevavad vägistatud naised maa sisse ja loobitakse kividega surnuks
M
Meil ei ole islamimaa  /   14:09, 25. aug 2018
Ja vägistamine ei ole mingi õigustus. Islamimaade naised on küllaltki vaoshoitud, sesmõttes ei oleks midagi islaminaise vastu kui too ei ole ära vaevatud ja piinatud-rikutud psüühikaga aga seal vist selliseid on vähe.
M
Mees tutvuja  /   21:46, 24. aug 2018
Olen minagi soovinud tutvuda... kuid peale esmast kohtumist on naised väitnud.. Soovin kena kaaslast, kuid kahjuks mina see pole... Mida ma siis tegin... Mitte midagi solvavat.. mitte ühtegi vihjet seksile.. Aga ikkagi.. Asi on välimuses.. südames võid hea olla küll aga kui välja näed nagu Quasimodo siis .. pole lootust leida oma Esmeralda ( V.Hugo Jumalaema kirik Pariisis )
A
aetakse  /   22:02, 24. aug 2018
lihtsalt suurt rahakotti taga, et ise ei peaks tööl käima ja saaks pidevalt kuumal maal end praadida ning omada kulli küüsi millega ei saa isegi korrektselt noa jakahvliga süüa jne.
E
Et  /   03:11, 25. aug 2018
Ehk vahetaks seltskonda?
A
aga sa ju  /   14:10, 25. aug 2018
kontakti ei jätnud, ära ka t u u t u t a seljuhul!
Ü
üllas hing  /   01:49, 25. aug 2018
esmeralda ootab sind,äbarlus
Ü
üllas hing  /   02:09, 25. aug 2018
vabandan,lugesin ainult sirvides ja panin sind köigi endaarust meestena tundvate olenditega ühte patta,olen töeline esmeralda
V
vallaline neiu  /   21:45, 24. aug 2018
Ma olen ka haritud, erialase töökohaga ja loen. Aga selle kirjelduse puhul tundub see mees liiga tõsine. Inimene peaks lõbus olema. Kui mees ainult lõhub tööd, teeb sporti ja loeb kirjandust siis sorry aga ei ole tegu minuarust huvitava inimese vaid pigem kuivikuga. Alkohol mõistlikus koguses ja sobival üritusel pole mingi patt ning pigem tekitavad kahtlust mingis täiskarsklased kes teisi maha teevad.
See on natuke kibestunud inimese kiri. Mida sa neid ikka häbiposti topid, ega lõdva püksikumm seadusevastane pole. Unusta ära ja liigu edasi, võta elu vabamalt ja kindlasti leiad ka kellegi.
V
vaata kulla vallaline neiu  /   22:06, 24. aug 2018
esmalt, et miks sa siis veel vallaline oled? Tahad ka täna ühte ja homme teist ning kolmandal päeval kolmandad vänta tunda? Kas nii? ja kui tahad elu elada ainult lõbusalt ja elada ainult vaatega läbi roosade prillide siis pead sa küll ennast natuke laskma kontrollida, et kas ülemine korrus on ikka korras. Aga kui oled lihtsalt normaalne inimene oma soovidega siis igal asjal on kombeks õige ajal täide minna. asju ja teemasid ei ole vaja kiirustada siis ongi tavaliselt katastroof tulemas.
B
bonnie  /   01:52, 25. aug 2018
vändamees,vänta ennast korrus körgemale
J
Jah  /   03:13, 25. aug 2018
Kas vallaline olemine on kergemeelsuse tunnus ?
E
Elus  /   12:37, 26. aug 2018
peab kõike olema. Ka lõbu. Kui mees ei viitsi kuskil käia, sporti ei tee, reisil ei käi, raha ei anna ja tahab ainult kodus puhata, siis virisegugi üksi.
S
Sa vist ikka ei ole ka ise korralik  /   22:25, 24. aug 2018
"Liigu edasi" on rumalaim väide mida olen korduvalt kuulnud. Seda ütlevad ekstraverdid kes ise vist (minumeelest on nii, vähemalt tundub kogemuste baasil) päris armastust tundnud ei olegi või siis ei ole suutelised tundma (mitte võtta seda solvanguna aga isiklik baas annab selleks arvamuseks aluse). Edasi liikumine ei ole päris niisama igalühel. Kui sa tunned end täiesti ärakasutatuna (no ei ole palju soovitud, et inimene räägib tõde, et kui inimesel on suhe siis ta seda ütleb kui nagunii esimesel korral kohe ei saanud-see ju ei muudaks nagunii midagi kui ainult saamisel väljas oldigi, eksole?). Tekib küsimus, et mida siis valesti on tehtud?
Mis puutub tõsidusse. Jah, olen tõsine, tõsine just niisugustest kogemustest ja sa ei tea never, et sa saad uue kogemuse mis on sama, sulle vaadatakse silma, aetakse sulle jumalteab mis kärbsed pähe ja lõpuks lihtsalt kivist südamega naerdakse sulle näkku. Krt..empaatiavõimet võiks niipalju olla, et kui teine pool ongi eksinud ja sul pole tundeid, ole siis toeks, aita ta sellest seisust välja kui ta nagunii sind ainult magatamiseks ei tahtnud. Võta aita leida inimesele keegi kes võiks sobida (kõik ju räägivad oma tutvuskonnast otsimisest? või siis olidki sa ju ainult l0llitamiseks ja ärakasutamiseks kui isegi mingit tuge sulle ei pakuta..aga siis pole ka midagi imestada kui sa lööd teise inimese elu aastateks põrmu ja see inimene peab vimma või ütleb inetusti. Olen kohanud suhtumist kus ühe väikese vale väljendamise, mis oli mõteldud natuke teisiti, tõttu oli resoluutne käik, et sa ei sobi kaaslaseks seetõttu - naised ise tahavad, et mehed ei oleks tõsised ja andestaks nendevastu tehtud asjad aga mida te ise teete? Kutsud inimese välja, et kas ta tahaks (tahaks sõnal rõhk) tulla siis üteldakse, et sa seepärast langesid mängust välja, isegi siis kui sa seletad südamest ära miks ütlesid tahaks, et julgust oli vähe, et sa ei teadnud ju teisepoole reaktsiooni ja kuigi oled mõtelnud mõlemale variandile siis südamest eeldad ju ikka, et mis iganes, asi jääb mõistlikkuse piiresse aga kui sind seejärel otseselt rünnatakse või tõsiselt solvatakse ja sellise pisikese asjapärast eemale lükatakse? Ja siis imestada tõsidust? Mul on kahju, et see kommentaarium on privaatne, hea oleks nende arvajatega argumenteerida näost näkku.
B
bonnie  /   01:50, 25. aug 2018
armas ja aus
Ü
Üldiselt  /   17:06, 25. aug 2018
ei ole kellegi asi teisele ette öelda, milline ta olema peab. Igaüks ongi selline nagu ta on. Kui kellelegi ei meeldi, siis ei meeldi. Mis siis ikka. Ela ise, aga lase ka teistel elada.
I
Irf  /   21:44, 24. aug 2018
Tegelt võiks naasama panna. Nagu kadunud Onu Bella laulis: "Esmaspäeval panna, Teisipäeval panna. Kolmapäeval panna!" Ja nii nädala lõpuni välja, sest lahket andi saa raisku lasta.
K
Kkk  /   21:12, 24. aug 2018
Ega mehedki paremad pole.
I
ime  /   20:24, 24. aug 2018
et sa veel kividega ei taha visata.
V
Võiks mõelda  /   19:49, 24. aug 2018
Enamusel puudubki igasugune moraali tunne, magatakse valimatult suvaliste jorsside ja tibidega. Kahjuks on Eesti väga väike ja saladuseks jäävad asjad harva. Eriti vastik on siis, kui pere loodud ja lapsed ka olemas ja siis hakavad asjad hargnema.
V
vale puha..  /   21:49, 24. aug 2018
mina suvalise jorssi alla ei käi.. alati valitakse keegi teine.. ole kui sõbralik tahes...
A
ahahhh  /   19:30, 24. aug 2018
Vat kui "tore" 8ldistav jutt. Eks te mehed olete hiilgavad ju. Hoiate tohutult naisi ja mitte kunagi ei peta. Minuarust mehed on veeeel suuremad l....d . V6in julgelt v2ita, et K6ik naised k8ll l...d pole! M6tle ka enne, mis m6tled ja 8tled!!!!!!
P
petavad?  /   19:20, 25. aug 2018
ma pole kellelegi midagi lubanud, naised ise suruvad ennast elukaaslaseks.
T
Tiit  /   19:27, 24. aug 2018
Se lugeja, kelle kiri siin avaldati on kindlasti pettunud ja oel vanatüdruk.
  /   19:27, 24. aug 2018
kuidas see häbiposti panemine siis ka käib? kas nii, et tuleb seesamune häbipost ikka ühe raksuga põhjani sisse suruda we? :P
J
Jaah  /   19:16, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
N
Nojah  /   20:58, 24. aug 2018
Vabadus ja uued kogemused on nende jaoks, kellel ikka natuke mõistust ka peas, teised ei oska neid väljendeid õiges kontekstis mõista.
V
Valter  /   00:14, 25. aug 2018
Meile aastatuhandeid pähe tambitud värk pole üldse armastus, vaid sektireeglid...
T
Tegelt  /   18:59, 24. aug 2018
ongi normaalne.et naine näitab ka välja,et on huvitatud. Kepist hakabki suhe pihta,kui
klapib. siis tahetakse veel ja veel kuni kolitaksegi uue kepimehe juurde:)
Pikk rääkimine tavaliselt kuhugi ei vii,punnitad,punnitad,midagi ei tule...
J
Jaah  /   19:18, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
miks uuele,  /   19:25, 25. aug 2018
kas sa oled voodis vilets?
C
cvb  /   18:54, 24. aug 2018
Sellisel juhul tuleks tagasihoidlikumaid neide vaadata, mitte juba pealtnäha l.tse külla kutsuda. On olemas täiesti kahesuguseid inimesi. Need kes kohe voodisse ronivad ja need kes ootavad. Ja ka mehed jagunevad samasugusteks, ses suhtes ei maksa ainult naisi maha teha. Aga tulebki leida see õige õigete seast. Rabast ju õunu ei nopi.
"
"õige õigete seast"  /   00:27, 25. aug 2018
Nii, ja kohaks oleks?
Klubi? - ei ju!
Suvalise aknataga? - ei ju!
jne
jne
jne
Teine äärmus kahesugustest on, et "tuleb leida õige" aga nad ise ka ei tea kus need õiged on.
H
Hunt  /   18:44, 24. aug 2018
See mees kes kirjutas on kas möku, impontent või muidu natu kiiks.
H
Heh..   /   17:46, 24. aug 2018
Küll Varro teab, mis saab ja mida teha ja muidugi ka seda, et kui lõtv on siis lõtv....? Küsige Varro käest!
H
Hmm  /   17:40, 24. aug 2018
Kui ei oleks selliseid naisi siis oleks meil ju rohkem mees pedofiile. Kas see on siis parem
J
jumbo  /   17:34, 24. aug 2018
alla 1.80 pikka meest ei taha ükski normaalne naine. sellega ongi kõik öeldud, miks jutukese autor vallaline on.
1
1,50 pikad  /   05:17, 25. aug 2018
bügmee naised tahavad.
M
Mis  /   12:41, 26. aug 2018
puutub siis pikkus?
J
Jairo  /   17:22, 24. aug 2018
Tehke mis te teete, tantsige mis te tantsite kep*mehed tulevad ikka nurgast!
Q
Q  /   17:17, 24. aug 2018
Annan korralikule mehele head nõu - usu,kristlaste hulgast võid sa ehk ka mõistliku ellusuhtumisega naise leida. Tõepoolest-palun,astu kirikust läbi!
K
kiriku  /   17:28, 24. aug 2018
naised on ju kõik Jeesuse pruudid,ei nendega ole midagi peale hakata.
K
Kirikust naise !!!???  /   05:20, 25. aug 2018
Taevas jumal tule appi. Seal kõik endised joodikud,prostituudid, päevavargad ja igasugu muud kriminaalsed tegelased koos.
J
ja   /   13:16, 26. aug 2018
vanad naised.
A
Arv.   /   17:17, 24. aug 2018
Selliseid naisi tuleks kätel kanda.
N
naine  /   16:22, 24. aug 2018
Kui ühe mehe juurest naised põgenevad, äkki on mehel miskit viga?
V
viga  /   16:42, 24. aug 2018
raha otsas.
A
aga  /   10:20, 25. aug 2018
minu tean küll mitut meest kes vaid naiste kulul elavadki
T
teine naine  /   16:48, 24. aug 2018
Mina annan küll kõigile. Isegi meestele.
L
loen siin kommentaare  /   17:22, 24. aug 2018
ja arutlen omaette, et järsku poisslapsi ikka ei tohiks liialt kaua emad imetada.Nii üle kahe aasta on ikka vist liig!
R
Rix  /   16:09, 24. aug 2018
Järjekordne sulepeast imetud klikimagnet.
K
kõik  /   16:40, 24. aug 2018
lõdvad olete oodatud
1
16,09  /   16:57, 24. aug 2018
Ma usun küll, et selliseid vaimult väikseid libedikke on. Kommentaariumites leidub küll selliseid hädapätakaid, keda naised ei taha, ja seepärast "lõdvad" kohe. "Õiget" meest ei taha noh.
A
a miks sa vaimult suur  /   17:47, 24. aug 2018
oma nimeall ei kommenteeri?
  /   18:41, 24. aug 2018
1. Nõme oleks siin üksi oma nimega eputada.
2. Ma polegi öelnud, et suur olen. Ma lihtsalt mõistan, et kõik mehed ei meeldi mulle ja mina ammugi ei saa kõigile meeldida. Ma ei hakka sellelt pinnalt kõiki mehi püksiluktuteks või lausa püksatuks nimetama.
Tegelt on ju lausa kasud sees, kui mõni püksata liputaja mind võluvaks ei pea. Miks meestel vastupidi, aru ei saa...nii kui mõni naine neid ei taha, siis kohe ülisuur L ja mida iganes veel. No väiklane on, eemaletõukav, ebamehelik, haavatav, no saa juba aru ja hakka inimeseks, küll siis juba mehe ette lähed. Aga muidu tundud üsna meeleheitlik, nagu need ususõdalased ja koolitulistajad, kes korvi saanud ILUSATELT naistelt...keskmistest ei ole nemad huvitatud, endasugustest äbarikest ammugi mitte.
S
sa tundud   /   18:59, 24. aug 2018
ka ise üks paras äbarik, kindlasti v3nind l0tendavate p3kkid3ga yksikmamma. Jutt pole tahtmises, jutt oli manipuleerimises - tahtmises pole kunagi probleemi näinud :D :D
T
tuletame õige meelde sulle, et  /   19:29, 24. aug 2018
mina ju ei kurda. Mina pole see, kes artikli treis, et pange häbiposti kõik mehed, kes mind hinnata ei mõista.
Seda tegi keegi äbarik naiste osas. Sina vist? Onju.
Otsi siis naine kuskilt mujalt. Teatrist või raamatukogust või muuseumist, AGA...ka siis ei saa sina eeldada, et iga sinu poolt väljavalitu sinusse ära armub. See ei pruugi nii minna, kui ikka mees ei meeldi, siis EI MEELDI, pane või häbiposti või kuhu iganes.
Mehele ei sobi selline meeleheide, et kõik peaks kohe päriseks tahtma ja vahekorda mitte tahtma. Inimesed on erinevad, sa võid ju nende pärast häbi tunda, aga neile võib tunduda, et hoopis sina häbiväärne oled.
Äkki peakski hoopis sind posti panema? Kuidagi ohtlikult meeleheitlik ja haavatav-klammerduv oled.
V
Väga haige oled sina  /   21:08, 24. aug 2018
Kui sul oleks elu siis sa siin ei argumenteeriks oma rumalusega.
Et mehele ei sobi, kui mees ütleb välja: Ma ei taha l..e, et l..d hoidke eemale. Seda ühesõnaga mees teha ei tohi?
Aga sina oma sousti ajada tohid?
Kui sul oleks normaalne elu, normaalne suhe siis sa siin üldse ei jutustaks.
  /   21:31, 24. aug 2018
võta lonks vett, hüsteeria ei kaunista isegi naist, mehest rääkimata:)
J
jutt  /   12:37, 25. aug 2018
polnud ju tahtmisest või mitte, vaid häbiposti panekust.
V
vaimult väikesed  /   14:15, 25. aug 2018
on need h2dap2takatest naised kes halavad kui raske neil on, ei leia nad korralikku meest kellega peret luua, ei ole meestel haridust jne - need on tõelised h2dap2takad naisteseas ja neid on oi kui palju!
1
12,37  /   21:29, 25. aug 2018
Teisisõnu, sa lugesid uudist, et igas neljandas peres on petja, suurem osa neist mehed ja...sa otsustasid panna häbiposti naised, kes pole nõus sinuga abielluma? Lisaks kõik ülejäänud naised, kes pole nõus end siduma pärast esimest-teist kohvikuõhtut...ja lähevad edasi tutvuma?
Sa mees, ei ole päris terve! Sa oled kinnisideedega psühhopaat!
Ma tõesti ei imesta, et naised sinu tundeid väldivad. Nad teevad kõik õigesti.
Oled kindlasti E.K.R.E valija? Pole katlustki:)
Ö
ööbik  /   16:05, 24. aug 2018
Saada mees endast pilt siis vaatame edasi miks sa naisi ei saa 😅
A
anna aadress, mees  /   16:43, 24. aug 2018
kuhu saadan :D
  /   01:34, 25. aug 2018
pane link
  /   16:45, 24. aug 2018
Sa ei lugenud vist artiklit. Mitte et ta ei saaks, vaid pakutavast valikust ei taha ta ühtegi.
T
täpselt nii  /   17:49, 24. aug 2018
Probleem on täpselt sama nagu naised ise väidavad.
Üldiselt ei märka kusagilt seda kõrget haridustaset ja samas on jutt liiderlikkusest.
See haridus pole esmatähtis aga liiderlikkus, manipuleerimine ja ärakasutamine on võtmesõnad.
K
Kommentaar.  /   15:48, 24. aug 2018
Ei tule. Tuleb hoopis rõõmsalt kasutada.
L
l!ts...  /   15:23, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
I
Iroonia  /   15:16, 24. aug 2018
Huvitav, kui esineks oma nimeall siis ma tegelikult kujutan ette, et ükski muidu kõvasti suudpruukiv tegelane ei julgeks isegi näole anda :)
Ü
ükski  /   12:39, 25. aug 2018
normaalne inimene oma nime all tõde ei kirjutaks, aga kellele seda valet vaja?
L
lòdva   /   15:08, 24. aug 2018
m-iga mehed ei saa hakkama voodis , siis ikka naised sùùdi!
K
kas  /   12:40, 25. aug 2018
näpud või keel ei sobi? Aga plastist jurakas sobib küll?
S
see ju  /   19:32, 25. aug 2018
sinu, kui naisterahva, kohustus, mehel kõvaks ajada. Kui oled mitteatraktiivne, kui pehmelt öelda, siis ei lähe jah niisama :).
P
piidrikule ja muudele piidrikutele  /   15:05, 24. aug 2018
need sulle sobilikud naised on soe kaup,ammu läinud. Jäid ehk liiga kaua ema kleidisaba külge rippuma ja nüüd nead siin kogu naissugu. Ja kui kogemata naise ikka leiad, siis hoia oma kallis ema suhtest kaugel!
P
Poleks  /   14:59, 24. aug 2018
nõudlust (mehed), poleks ka pakkumist. Liberaalne turumajandus.
R
Riho  /   14:47, 24. aug 2018
Ei ole neid lugenud, kuni 300 - ni suutsin neid meenutada, see oli pea 40 aastat tagasi. Tänaseks neid vast juba 1000 peaks olema. Pooltelt olen võtnud vägisi ( tänapäeva mõiste järgi ) , pooled vast ise andnud. Eks nad teie mõiste järgi lõdva kummiga naised olnud. Samas tean, et lõdva kummiga naised on kahe jalaga maal, nende ilu ja haridus tagavad enesekindluse, neil pole kaotada midagi, tuleb järgmine.
T
TSÄKK   /   17:12, 24. aug 2018
Eks tänapäeval ole jah need asjad mõnes mõttes muutunud . Mineva kauba omajad löövad kohe hinna ülesse . (miks mitte teenida ) See pool kes asja vastu enne huvi ilmutab - see peab maksma .
A
aga kaup  /   12:42, 25. aug 2018
peaks siis hinda väärt ka olema 99% juhtudest ei ole. Netis on foorum, kus mehed jagavad kogemusi nende naiste juures käimisest.
J
Jan28  /   14:45, 24. aug 2018
Mu naine on ka litz. Pettis mitmeid kordi ja sain teada. Süüdistab alkoholi, et see mõjutas teda ja suhe on katki. Nüüd nõuab alimente. Käi krt tööl , maksa arveid, meelelahutus koos ja keeras kõik pekki. Naised on salakavala. Ma lähen sõbrannaga välja, aga tegelikult lööb litši.
  /   14:56, 24. aug 2018
see Jan poiss on õige----on paljud sellised naised küll !
  /   16:53, 24. aug 2018
oleneb seltskonnast. Teil sellised, teistel teistsugused.
J
Jaja  /   14:33, 24. aug 2018
Väga imelik mees on ikka selle kirjatüki autor. Ja lugedes ta enda kommentaare siin all, siis tema järgi võikski ainult selline käitumine olla inimesele omane. Kõik muu on vale.
Küsiks veel, et kus kurat sa sellist juttu ajades üldse naisi leidsid, kes sinuga voodisse tahaks ronida. Peavad need ikka tegelased olema..
M
Muigega  /   14:45, 24. aug 2018
Ehk sellised vaiksed hiired vist läheksid antud nohikuga veel voodisse, kuid neid vaikseid halle hiirekesi on vaja ka moosida. Aga kui kutt on voodis noh, isegi mitte Harju keskmine, siis jäävad üle vaid tunnised naised.
M
mida sa soiud?  /   17:51, 24. aug 2018
Kus ma räägin mingist vooditrallist.
Ma räägin aiast, sina räägid ikka august.
Point oli selles, et KOHE voodisse ronijaid on nagu igal sammul aga suhteloomiseks ei ole midagi. Kui tahaks suhtesolevaid petta, seda saaks teha päris palju. Aga ma ei taha - milles on väärikus?
K
kui juba  /   12:46, 25. aug 2018
endal vanust, siis on hilja neitsit tahta.
H
heh  /   14:18, 25. aug 2018
tänapäeval vajadusel võetakse see vägisi, siis on kõik rahul
M
Mehelik.  /   14:29, 24. aug 2018
Ja kas mehed on, siis korralikud või? Kõige suuremad kepparid ongi Abielumehed, truuduse murdjad ja jobud. Tulekski pihta hakata, abielumeeste riidelikusest, miks oma naiselt keppi ei nuru, miks külapealt otsitakse???
P
Pureva  /   14:50, 24. aug 2018
Ära vaata poissmeest- ei võtnud oma pruuti naiseks, ei võta sind ka.
Ära vaata leskmeest- tappis oma naise, tapab sinu ka.
Aga vaata naisemeest- võttis oma pruudi, võtab sinu ka ! :D
T
tõde  /   16:33, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
E
ei ole tõde,  /   22:04, 24. aug 2018
egas nad seal keppi otsi, lihtsalt tahvad tähtsad olla, et oma tahab ja võõrad ka. Tegelt käivad vaid haavu lakkumas, kuna meeste maailmas ebakindlust tunnevad.
J
Jah  /   03:23, 25. aug 2018
Kodus ei anna aga muidu l,,,,d? Sedasi kurtev mees peaks siis küll mõtlema, et miks just temaga ei taheta,
E
Elagu  /   14:25, 24. aug 2018
Maha ja taha
N
nuki  /   14:21, 24. aug 2018
tule tuul ja puhu ära meie memmepoja valu
H
hehee  /   14:55, 24. aug 2018
parim komm ever:)
N
neti  /   14:58, 24. aug 2018
on ka või?
Poleks arvanudki
I
iconoclast  /   13:54, 24. aug 2018
Sellisel vabameelsel ja karistamatul seksuaalsuhetel on ka juba tunda miinus kogu ühiskonnale, kuna seksuaalsuhted pole piiratud siis ei stiimulit et siduda ennast ühe partneriga ja luua perekond ning tulemuseks on nii mehed kui naised kes läbi elu "hooravad" ja iibe tõstmine jääb tahaplaanile.
Sellel "vanamoodsal" ristiusu moraalil on tegelikult väga sügav tähendus kogu ühiskonna jaoks.
N
nii et,  /   13:24, 26. aug 2018
kui oled olnud armunud, korra voodis käinud, siis oled kohe li...?
  /   13:45, 24. aug 2018
Karsklus ja lugemishuvi ei paku naisele ju midagi, selle pärast ei olegi naist kõrval. Naisega tuleb tegeleda, hoolitseda tema eest, välja viia, lõbustada, aga sul pole selleks kõigeks aega.
J
Jah  /   14:13, 24. aug 2018
paneme häbiposti, siis kõik kes tahavad ja muidu ei saa saavad kohe löögile
V
Vanaema  /   17:19, 25. aug 2018
Kas tõesti?
Mina võtaks sel juhul endale koera.
Ja noorena ei soovinud ma küll, et mees tegelebki sellega, et mind aina välja viib ja lõbustab. Meil oli abielu, mis tähendas, et kummalgi olid oma elu (mitte üleaisalöömine, vaid kindlad tööd-tegemised) ja olid ühised tegemised. Ja teineteist toetati neis ettevõtmistes.
V
VÄÄÄLJA...  /   13:44, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
M40  /   13:41, 24. aug 2018
Aga kui seeliku all polegi pükse - lõdvast või pingul kummist rääkimata?
A
abielume...  /   16:34, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
S
sina  /   16:49, 24. aug 2018
pane taha, mina ette.
T
Taat  /   13:38, 24. aug 2018
Ei kao see maailma vanim"amet" kuhugi,kui on nõudmist,siis on ka pakkumist!
V
Vanamoelised on alati olemas  /   13:34, 24. aug 2018
Vanamoelised käivad manamoodsalt riides ja sellest on neid kaugelt näha
H
haa haa  /   13:33, 24. aug 2018
Naise kirjutatud sopakas.
V
vanem mees ladaga   /   13:27, 24. aug 2018
mulle väga meeldib kui naised lihtsalt annavad.seda lihtsaanni kihutustööd on juba 25 aastat tehtud.nüüd tuleb vilju nautida ja järjest paremaks läheb.
A
ahah  /   13:27, 24. aug 2018
kui isegi nii lihtsa teemaga kiilub tyybil kõvaketas kinni, siis mis argielus saama hakkab, kui vaja praktilisust, ratsionaalsust ja kompromisside kunsti
K
kk  /   13:26, 24. aug 2018
no kui loll see lugeja on?
Kuidas sa saad öelda, et eestlannad on l*tsid?
Mina olen eestlanna -kas see tähendab nüüd, et ma olen li * s, kuigi mul on elu jooksul olnud 1 seksuaalpartner?
Paluks mitte üldistada. Naisi, kellest antud mees räägib, eksisteerib igas rahvuses.
  /   13:44, 24. aug 2018
ilmselt see indiviid liigub mingis väga omapärasesseltskonnas. aga ilmselt on see artikkel hoopis feik ja hapukurgine.
T
To -13,44  /   16:28, 24. aug 2018
Aga oled vsa mõelnud, vahet pole , on see mees , või naine , kellel on kord harjumuseks saanud , ei seda enam tagasiteele pööra. Siis imestame et aits möllab, Kas nii et magatamiseks kõlbab aga elamiseks ei kõlba.
N
Nii ongi  /   17:01, 24. aug 2018
Eile vist oli kui selle kirjutise kirjutasin kommentaarina sellesse teemasse kus räägiti eestlaste liiderlikkusest, et veerand inimesi on niisugused. Reaalsus, mida ma tegelikult kummutada tahtsin oli see, et see asi on vastupidi - veerand on ehk korralikke. 3/4 on lõdvad.
Ja ma ei tea mis on suguhaigused ja muu taoline jama, mul ei ole vaja nendega tegeleda kui ma igaühega voodisse ei roni. Mõnele inimesele lihtsalt ei ole neid asju võimalik selgeks teha, nad ajavad mingit oma joru, et sa ikka kunagi ei saa kindel olla jne - kuidas sa ei saa olla kindel kui sa lihtsalt ei roni igaühega kohe voodisse?
Reaalselt ma nägin nüüd ikka, et see komm küttis meeletult kirgi. Mida aga tegelikult on mõteldud?
Seda, et näiteks minusugused (neid on ju teie rõõmuks ikka vähe üldisest osast) mehed ei tahaks, et kasvõi vabaajaveetmise kohas tuleb mingi suvakas mind mudima, patsutama sülle kippuma või veelgi hullem - keelt kurku ajama [ka seda olen kogenud]. Mida ma olen mõtelnud - peab märkima, et kõik need inimesed on olnud kenad ja atraktiivsed aga kuidagi imelik on, et keegi ajab sulle keele suhu seetõttu, et ostad talle ühe 3 eurise kokteili. Et kas nii odavaks end peetaksegi? Ja järgmisel hetkel ilmub sama ruumi pimedast nurgast mingi tüüp kes patsutab naisele õlale ja teatab, et peaks koju nüüd minema. No milleks sinna koju siis enam koos minna?
Lihtsalt ma leian, et reaalselt võiks, õigemini peaks olema ka neil võimalus leida partner, kes seda ka reaalselt tahavad, mitte käia endale tahtmata läbi jamast. Siin saab intelligentsiga ikka võrdlusmärgi joonistada ja intelligentsi praktiliselt ei olegi.
Või teine asi, ka juba ninaalla hõõrutud - et targad naised ei tahagi püsisuhteid ja peret. Pastoi nüüd! Ma just paari päeva eest lugesin ühe taolise nutulaulu, et pole normaalseid mehi kellega peret luua (pere on mees+naine+lapsed). Ja see ei ole esimene niisugune, olen mõne aasta jooksul paarkümmend niisugust, naiste kirjutist näinud kus KÕIKi mehi üldistatakse j00dikuteks, liiderlikeks, 0ssideks, l0llideks - aga palun. Üks on nüüd siin kes bemmiga rallimisest mingit põnevust ei otsi, kes mööda kõrtse ei kola, ei tülitse ja kale, loeb ja tunneb huvi külaltki erinevate asjade vastu, on praktiliselt karsklane (sünnipäeval ja aastavahetusel pokaal veini pole ju teab mis näitaja), isegi mööda sõpru ei kola, ausaltütelda üsna vähe kuna tegin hiljuti valiku ja kõigi loetud omadustega inimesed lasin elust välja. Aga ikka tulevad mingid a la "vaata peeglist", "ju ei saa hakkama" jne, jne - ma arvan, et ma saan paremini "hakkama" kui keskmine ärajoonud või äranark0tanud keskpärane, üle püskivärvli õllevatsaga bemmiga 0ss. Riides käin ka pigem viisakalt kui mingi võidunud t-särk vms.
Lihtsalt on näha, et minu kirjutis kõnetas ja läbi selle tuli välja tegelikkus - 1/4 on korralikud, 3/4 v1hkavad neid korralikke ja laidavad iga nende liigutust, igas asjas on need ise süüdi jne. Aga mul tegelikult suht kama kaks.
S
sa tundud  /   12:53, 25. aug 2018
ju tegelikult oma mõttemallilt naine olema, mõned mehed on sinust ehk huvitatud :).
A
Aga  /   15:02, 24. aug 2018
Sel kirjutajal on ka vaid üks (õnnetu juhus ja suuresti survestatud väliselt sest kõigil keegi oli :( ).
Ju sul on vedanud. Ma eelistaks ka iga kell niisugust naist kel pole varasemaid ja ma usun, et pole vägasuur eeldus ka. Kui oleks omal 10 suhet siis on palju tahetud. Lihtsalt sul kas on vedanud või oled saanud kohe rahamehe kellest kümne küünega kinni hoiad ja kõik ära kannatad - point on ju see, et räägid siin ka anonüümselt.
M
milo  /   19:12, 24. aug 2018
Kui sa võtad iga võõra inimese üldist ütlemist nii isiklikult ja tunned end puudutatuna ja l*itsina, siis palju õnne. Olgugi et kuskil pole konkreetselt sind mainitud.
T
Tiit  /   13:21, 24. aug 2018
Kes naisi ei saa, ühinege meiega. Sexi saab ka naisteta!
C
Casino  /   13:32, 24. aug 2018
Panga Tiit, sina vä?
J
Jane  /   13:21, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
K
kes  /   18:15, 24. aug 2018
on normaalne? Kui mees pole lobamokk ja tähti taevast alla tuua ei luba, siis naistelt midagi ei saagi.
E
Et  /   03:27, 25. aug 2018
Osad mehed nii arvavad jah.
M
mitte  /   12:55, 25. aug 2018
arvavad, vaid see on pika elu kogemus ja lahtiste silmadega elamine ning oskus mõelda.
K
K  /   13:20, 24. aug 2018
Kaks meest klubis- Seda l i * s i olen pannud, seda l i * s i olen ka pannud.. Aga see l* ts ei anna..
K
K  /   13:21, 24. aug 2018
Ja nii nad kõik linnaplatsile üles riputatigi
L
L  /   13:18, 24. aug 2018
Aga mehed? et mehed võivad ringi tõmmata nii palju kui tahavad ,aga naised peavad kodus sokke kuduma....mul tekkib ka teine küsimus,kas sul on ka siis voorusevöö ümber,et sul sellised nõudmised?
H
H  /   13:22, 24. aug 2018
mees nii voorust on täis,et naise voorus ei mahu enam ära
N
Nii...  /   13:12, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
J
Jälle Fred siin kurdab  /   12:50, 24. aug 2018
No eks tõmbad ise ligi selliseid. Otsi viga ikka endas ja siis teistes!
V
viga selles,  /   18:18, 24. aug 2018
et liiga aus, aususega ei saa ühtegi naist.
T
täpselt  /   19:03, 24. aug 2018
nii tundubki
K
kui...  /   12:45, 24. aug 2018
....igale lit.le post püsti panna, tuleks metsades lageraie teha.
M
mõtle seda  /   13:08, 24. aug 2018
meil eestis pole enam nii palju metsa et ...
M
mis?  /   13:52, 24. aug 2018
soovitakse mingit postitantsu rekordit organiseerida...
A
autoril on mõnes mõttes õigus  /   12:44, 24. aug 2018
Jah, on küll lõdvad naised aga tasuta ei saa midagi. Kuulutuste lehed on naisi täis, kes tahavad kohtuda aga klausel on, et pead olema sponsor!!! Kui ei ole, ei taheta tutvust.
M
ma käisin juba hiljuti paari sellise juures  /   13:10, 24. aug 2018
töö oli tasemel ja olin nagu pilvede peal ... kuid tasumisel kukkusin pilve pealt alla ...
O
Oleks hea  /   17:04, 24. aug 2018
Kui sponsorlusklausel oleks juures - see ju näitab, et ka mitmest sponsorist samaaegselt ära ei ütelda ja sellised jätaks vahele. Paraku olen vähe näinud neid kuulutusi kus sponsorit soovitakse ja loomulik, et neile pole ka kirjutanud ;)
M
ma küsisin  /   18:20, 24. aug 2018
niisuguselt maanaiselt, palju siis tahad seda sponsorlust, vastas, et tuhat euri.
K
Kokkuvõte  /   12:39, 24. aug 2018
Autor võiks otsida seal, kus ta ise käib ja kus tal endal meeldib käia. Siis leiab omasuguse.
K
käiksin  /   13:11, 24. aug 2018
kuid kuupalgastki jääb väheseks , toeta ... siis lähen ja saad ka infi ...
M
Mhm  /   13:29, 24. aug 2018
Huvitav, et tunned end autorina..
Kus sa siis käiksid? Kui sul palgast väheks jääb siis järelikult käid liiga palju ja seetõttu ära püüagi samastuda reaalse autoriga.
M
Mhm,  /   13:15, 24. aug 2018
Autor pm enam ei viitsi kusagil käia.
Pole tegelikult mõtet.
Huvide osas eestis ilmselt ehk 10 000 st selleala huvilisest on 1 naine (tean 1-2 huvilist kuid isiklikult ei tunne), noh, see 1:10k on tinglik, ilmselt tegelikult vähemgi (keerulisem füüsikasuund/elektrofüüsika, igasugu niisuguste nähtustega seotud huvid).
Kuna alkot pm ei tarbi ja aineid ei tee siis igasugu üritustele ka ei satu enam ja selgena sinna minnes näed, et kõik su ümber on sodid siis oled ikka samas punktis kust alustad ;)
H
Heh  /   14:16, 24. aug 2018
Kas kooselu sujumiseks on tõesti vajalik, et naine oleks elektrofüüsik? :D Võta töötava ajuga mõistlik naine, kes on piisavalt uudishimulik kõige suhtes, et jutt sujuks igal teemal.
H
Heh  /   14:21, 24. aug 2018
Aa, ja muide, arvesta, et mida kõrgem IQ naisel on, seda vähem teda laste saamune huvitab, ehk siis kui eesmärk on just selline, pead vast ikka totukesega leppima, pole midagi teha.
O
Ot, kuda  /   17:09, 24. aug 2018
Kas otsin välja artikli kus "kõrgharitud naiste suur mure" - pole sobivaid mehi kellega PERET (misasi see sinumeelest siis on) luua?
Ma saan aru, et on bemmi0ssid ja fakkboyd, igasugu lärmavad ja räu5kavad kraaded kel teemadeks on meetritega viinajoomine, pek5mine, läbudel 0rgiate pidamine jne? Või milles siis nende "haritute" mure ikka reaalselt on?
A, lapsed võivad aga tingimata ei pea pere koosseisus olema (kui nii mõlemad otsustavad), ise eelistaks varianti kus mõlemad variandid on mõeldavad ja elu näitaks. Naine ei pea ka olema elektrofüüsik aga kui naise elu möödub buduaari foorumis või malluka blogist "elamiseks õpetussõnade" otsimisest siis paraku jah jääb sellest nagu väheks. Ka ei pakuks pinget kui naine jahvatab päevast päeva eksidest.
12:39, 24. aug 2018-le  /   16:12, 24. aug 2018
Haa, äkki kirikust?
H
Hilja  /   18:22, 24. aug 2018
ma olen juba Jumalaga paari pandud.
O
Orochimaru  /   12:30, 24. aug 2018
Kes käsib beibedega kokku puutuda. On tõsiasi, et klubikaunitarid ongi litsakamad.
Ü
üks  /   12:26, 24. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   13:12, 24. aug 2018
ärmatajale see nii meeltmööda
D
dr Noormann  /   12:24, 24. aug 2018
Sa oled kibestunud ja kriitiline -- see ei tõmba inimesi ligi. Võib-olla on sul kompleks oma väikse kasvu ja puuduva kõrghariduse pärast ning su egokaitsemehhanism pöörab selle kriitika "tühiste, litsakate jne" naiste vastu? Veel tähtsam -- missugune oli sinu vanemate omavaheline suhe sinu lapseeas? Võib-olla su alateadvus kardab ega tahagi paarisuhet ja see peegeldub sinu käitumises?
Aga ära muretse! Neile kõigile probleemidele on võimalik leida lahendus. Otsi heade soovitustega psühhoterapeut ja investeeri natuke oma sisemaailma arendamisse. See võib suhete seisukohast täiesti imet teha.
M
ma tänan  /   13:14, 24. aug 2018
nii need probleemid tõesti olid
"
"Nii need probleemid tõesti olid" ?????  /   13:49, 24. aug 2018
Olid ka või?
Kas ikka olid?
Ma kohtusin (siis sinuga?)
Ma suhtlesin sinuga edasi just seetõttu, et mulle jäi kohe meelde kui sa ütlesid, et oled vallalline, see oli ainuke põhjus sest esmapilgul tundus, et sa ei ole tühi inimene. Rääkida oli sinuga küllalt, samas nagu sa väitsid, et oled minuga sama tüüpi - hm, kui sa oled minuga sedasama tüüpi ja nagu ütled, tunned, et sul on ka huvitav suhelda..sedatüüpi inimene nagu sa väidad end olevat ei pööra teisele samasugusele selga kellega tal on põnev suhelda :) Aga reaalselt oled sa väga kergelt selga keeranud, onju.
Ma kutsusin sind välja nii nagu ma tunnen, et seda teha soovin, mitte nagu suvalist sõpra, vaid nagu inimest kellele soovisin rohkem ennast avada. Kogu lugupidamisel, et sa EHK NÄED, et see mittetavapärane suhtumine ongi selleks, et sa vähemalt sõnadeta saaksid aru, et oled mulle nagu rohkem kui iga suvaline. Aga sa lihtsalt võtsid kätte ja kasutasid mind ära, manipuleerisid minuga, valetasid mulle, ok, tahtsid 2. nägemisel kaissu pugeda aga enne oli tingimata vaja muidugi end poolpildituks juua. Mul poleks never midagi kaissuvõtmise vastu olnud kuid ma andsin aru millega see lõppeda võinuks ja see ei olnud mul eesmärk selles staadiumis, ja näe, just seepärast ma pääsesin ka enda rüvetamisest. Ma ei oleks eriti rõõmus kui oleks ju ikka saanud teada, et sa oma "õnnelikus suhtes" oma tüüpi petad kui iga mu kohtumisekutsepeale kohale tuled. Ja endiselt sa varjad, ikka imestan, et ju on juba uued manipuleeritavad.
Kas tunned ikka end selle inimesena?
Probleemid?
Minu vanemad - kahjuks ma ei näinud kas mu isa oleks meid maha jätnud, tema andis oma elu katastroofis. Emaga mul ei ole ka mingeid probleeme, eks tüüpilisi naginaid ikka aga minule teadaolevalt ei aele ka tema ringi ja ma olen selleüle uhke, ta ei joo ega tarbi aineid.
Mingi päris idi00tne soovitus on igasugu psühhoterapeudid kel on omal püksikumm lõdva - ma ju ei näe ega tea mis ini9mene see on ja kuna olen ikka iniemstega suhelnud siis millised garantiid on,e t minu vaated, minu nägemus elumudelist millist ma ise soovin peaks mingile rahapeal väljasolevale ja lõdva kummiga "terapeudile" sobima?
Kas keegi tõesti usub neid soovitusi?
Aga kui ma nüüd saaks Kanada vanaonu päranduse ja õpiks ka n.n. "psühhoterapeudiks" siis mina soovitaks ka, et tuleb elada rahulikult ja, et lõtv kumm on madal.
Loo moraal sesosas on, et "soovitajad" jagavad soovitusi alati lähtuvalt oma vaadetest!
E
eiei  /   16:44, 24. aug 2018
Terapeut ei anna sulle soovitusi suhete osas, vaid õpetab endaga töötama, et sa inimsuhetes endale vähem traumasid tekitaksid ning negatiivsetesse kogemustesse kinni ei jääks.
E
eiei  /   16:52, 24. aug 2018
Terapeut ei jaga sulle suhtealaseid soovitusi, vaid õpetab sind iseendaga toime tulema. Et sa inimsuhetes vähem traumasid saaksid ja neist kergemini üle saaksid ja edasi liiguksid. Aga kui su valik on olla mittesuhtes kõiki süüdistav jäik vihane mees, siis -- noh, see on sinu valik.
E
Eiei  /   18:07, 24. aug 2018
Tead, mina soovitan sul hoopis inimtüüpe tundma õppida ja siis saad ka põhjuseid ehk teada.
Minu tüüp ongi hooliv kes hoolib inimesest kas täielikult või ei hooli üldse ja seljuhul ongi jama korral raske.
Jah, üksi on lihtne olla.
On muidugi aegu kui tuju läheb kehvaks - jõulud, sünnipäev, igasugu üritused millest oled sunnitud vahel meedias nägema jne, jne (noh, on muidugi võimalik eemale palju hoida ja üldiselt nii teengi).
Kõige enam mõjub aga halvasti kui üksiolek on pinnuks silmas isegi oma lähedastele. Ja sa võid tahta kui kangesti tahes neist lahti lasta aga 100% ei ole see võimalik.
Ma olen isegi oma veresugulased lasknud lahti, isegi sotsiaalmeediast välja visanud, ei pea neid enam isegi oma sõpradeks kuid kui tullakse sulle kohale näiteks sünnipäevale kutsumata siis mida sa teed? Tahaks ju ütelda tegelikult vahel kõike mida mõtled aga siis oled veelgi halvem jne..
Ausalt, olin sunnitud hiljuti mind vihkavalt õelt võtma vastu kättpidi õnnesoovi sünnipäevaks kuigi tegelikult ka mina teda nüüd enam ei salli. Ta on rääkinud minust asju mis ei ole kusagiltotsast tõsi, mida sa tunneksid kui su oma õde sõimab sind tagaselja p3d3ks kuigi sa tegelikult ei tunne mingit huvi meeste vastu? Kuidas sa suhtuksid sellisesse õesse kes sinu väärtushinnanguid ei austa? Pole ühtki terapeuti kes neist asjust midagi adekvaatselt oskab leida, midagi mis positiivselt kuidagi mõjuks. Seda pl2ra, et "lase minna", leiad uue..seda võid seinale rääkida - kui see nii lihtsalt käib siis reaalset hoolimist ei olegi. Kahjuks ei saa seda endast välja lõigata ja adekvaatselt vaadates ei ole "lihtsalt koos olemine koosolemise pärast" ka mõistlik minumeelest. A noh, see on tajutav, et niimoodi elule vaatavad inimesed on põluall, ma olen seda päris palju tundnud ja siin komme lugedes näen seda endiselt. A mul tegelikult jumala kama kaks mis keegi arvab. Anyway ongi 20st 19 suhet kindlalt õnnetud kus teineteist ei austata.
K
Kas  /   18:26, 24. aug 2018
Võrno on jälle MMS-i tarbinud?
N
noor inimene  /   01:17, 25. aug 2018
Et sa siis oled Lõvi tähtkujust jah? No siis ma ei imesta. Lõvid ongi nii dramaatilised ju. Teile sobivad küll ainult Veevalajad kes täpselt samasugused nõudlikud ja omamoodi. Just Lõvi mees + Veevalaja naine on paras paar.
V
Vat, tähelepanelik.  /   14:32, 25. aug 2018
Ei tea, ei tunne ühtki veevalajat aga mulle meeldivad inimesed, kes asju loevad ja märkavad.
Sinusugune on samamoodi omamoodi ;)
Või noh - ma ei tea, veevalajaid ei tunne. Igaljuhul kui need on loomult samamoodi märkajad siis jah, selline on asjalik. Samas asjalikkuses peab olema ka see, et inimene hindaks ka elementaarseid väärtusi.
Muide, ma tähtkujude asja ei usu, pigem usun isikutüüpide alusel rohkem - isikutüüp ütleb mis inimesega on tegu, see ütleb tüüpide lõikes kas inimene on lojaalne või mitte. Lõvi peaks olema ju mingi hull murdja iseenesest, karjaloom, looduses nad ju ei ole ühe partneri loomad. Et seepärast see tähtkujude asi ei ole päris õige. Siiski isikutüüpide alusel olen juba olemuselt lojaalne aga kui lojaalsust ehk siis usaldust petetakse siis ongi kuri karjas. Reaalselt introvert, tüübiteema põhjal väga lojaalne perele ja lastele aga ilmselt eestis mul seda võimalik endale tõestada ei ole. Aga kirjutistes asjade märkamise osas on märkajad tõesti olulisemal kohal, ka vestluses.
Sulle igaljuhul edu elus :)
T
tegelikkuses on  /   12:24, 24. aug 2018
kümnest naisest kaheksa lõtvade elukommetega, aga sellest ajalugu vaikib.
N
no kuule  /   12:27, 24. aug 2018
frigiidseid naisi on rohkem.
  /   12:42, 24. aug 2018
õige, neid frigiidseid ikka jagub küllaga
F
frigiidne  /   16:21, 24. aug 2018
Frigiidsusega saab täiesti ära elada, lapsed saada ja "kohustusi" voodis täita...
L
lobajutt  /   12:57, 24. aug 2018
naised 2-3 10st ja mehed 9 10st.Nii oleks täpsem.
M
meheotsingul  /   12:23, 24. aug 2018
romantilised mehed, teie väljendusviis annavab soovida.Teid tulebki kiirelt järgi proovida,et aeg raisku ei läheks,sest see voodisklappimine on üks tähtis punkt.
  /   12:33, 24. aug 2018
pealkirja kohta ütlen mina kui vanemas heas elukogenud mees, et lõdva püksikummiga naised peavadki olema ja elu nägema sest nendest saavad tulevikus head pereinimesed !!
M
mees  /   13:18, 24. aug 2018
mul naisel tõesti oli enne abiellumist olnud üle 40-ne sexpartneri , kuid nüüd nii hea naine igaltpoolt ... soovitan kõigil sellised naised valida , see kõrge kvaliteet kindlustatud
M
mees-le  /   16:23, 24. aug 2018
Sest said l-tsi, kel isu kargamisest täis? Mina sain joodiku, kel isu joomisest täis. Nagu öeldakse---vaat sai tühjaks.
K
kui sa  /   18:27, 24. aug 2018
oled teises toas, siis su naine teeb minuga veebisexi.
L
legaliseerige prostitutsioon  /   12:16, 24. aug 2018
ja kõik on rahul.
S
see ongi  /   12:28, 24. aug 2018
legaalne, aga isegi praegu ei jõua enamus maksta, see tähendaks veelgi hinnatõusu.
M
mees 50 jne.  /   12:15, 24. aug 2018
ka minul on olnud neid 500. ringis, aga see ei anna midagi ja seda olen nüüd mõistnud aastatega. Samas sex on ja jääb ja ütlen kogemuste põhjal, et iga teine naine on tegelikkuses lipakas, aga varjatult, proovi tast siis aru saada.
V
vot  /   12:25, 24. aug 2018
sina oledki see mees,kes pole tegelikult seksinudki
  /   13:19, 24. aug 2018
kuidas sa ära arvasid , järelikult oled üks suur kult
C
Ceid  /   13:11, 24. aug 2018
Sa oled ju lihtlabane meesprostituut. Hoia oma purumulk naiste koha pealt küll kinni. Sina, kes sa igasse liikuvasse auku topid ei ole küll väärt mingit kriitikat tegema
T
to ceid  /   18:14, 24. aug 2018
reeglina prostituudile makstakse, aga vaat mina teen ilma.
R
rainz  /   12:15, 24. aug 2018
no ei pea panema häbiposti! Ka selliseid naisi peab olema! Sellised on nii mõnegi kooselu päästnud-sest mehed tahavad aegajalt korralikku kõva ja karmi keppi mida oma naine sulle ei paku! Oma naine tahab vaid "kvalteetset" hella jne. seksikest saada!
J
Juku  /   12:44, 24. aug 2018
Miks siis "oma" naine võtta frigiidne? Äkki oleks targem võtta nine, kes annabki karmi keppi juba ka alguses? Ise oled äpu, et rääbakaid ja frigiidesid valid laste emaks ning siis vaja otsimas käia ja k..ppi kerjata
  /   13:20, 24. aug 2018
või Lätti otsima minna
R
rainz  /   15:04, 24. aug 2018
algul oligi karm kepp,kuid mõne aasta möödudes kahjuks enam kvantiteet ei loe-sinult kvaliteet...
T
Toomas   /   18:29, 24. aug 2018
ju leidis Lätist.
  /   12:10, 24. aug 2018
Juba jälle üks ving ja hala. Korralikke naisi, kes tahaks peret ja lapsi on küll ja küll- kõvasti rohkem kui mehi. Viga on selles, et osa eesti mehi on lati ikka väga kõrgele seadnud. Räägivad ise küll, et tahaks vaikset ja korralikku naist aga ise nad sellised ju ei vaatagi. Mul endal paar sellist tuttavat, kes hädas naise leidmisega aga hakkad siis kuulama, et miks ei ole ja nende jutu peale üldse ei imesta, et neil naist ei ole. Iga naise juures leiavad mingi vea, samas omi vigu nagu ei märka. Ja muidugi ega alla modellivälimuse neile ei kõlba ka ning selle peale, et miks peaks üks ilus, tark ja endaga hakkama saav naine, sellist vingatsit tahtma, nad ka ei tule.
O
Orochimaru  /   12:31, 24. aug 2018
Pigem on latt madalal- beibed. Ja kui ise ollakse oss, siis keegi neid ei tahagi.
K
Kas "modellivälimus"*  /   12:41, 24. aug 2018
On automaatselt mingi endaga hakkamasaamise näitaja?
Mina näen seda välimust nii: sale, mittenähtava üleliigse rippuva heleda lihata.
Ma ei näe selles punnis ja suuri t1sse. Või no mis see "modellivälimus" üldse siis on? Sale, võibolla siis seal 60kg ümber on siis tõesti tegu "modellivälimusega"? Kas tõesti? Kas seda on palju tahetud kui tahtja ise on sarnastes kehaproportsioonides? Aga kuidas sobib see "modellivälimus" lottis, üle värvli rippuva 150kg vormist välja l0ntruse kõrvale? Või mida sa oma segasevõitu mõttega silmas pead.
Selge, et jämedat ja tselluliidset naist sale mees ei taha.
Ja minumeelest naised ootavad, et neil oleks ees VALMIS suhe - nemad tulevad, kolivad sisse.
Kindlasti peab olema mehel auto, isiklik elamine kuskil lollidekülas ja siis tulevad kõvasti alla keskmise väärtusega üksikemmed rääkima, et mehed on lati liiga kõrgele seadnud.
Selge, et lastega naist ei võtaks, selge, et 140kg mürakat ei taha. Selge , et narko0tikume tarbivat naist ei taha, selge, et end iga nädal segijoovat naist ei taha. On ikka meeletult palju nõudmisi, meeletus kõrguses küll, eksole?
P
piret  /   13:22, 24. aug 2018
mis mul siis viga on
B
Bonnie  /   13:33, 24. aug 2018
ja mina arvasin,et ainult naistel on see leidmine raske.Aga näe, naised ka niinii alla käinud.NB! paksud on vähemalt heasüdamlikud
K
kahjuks  /   13:04, 25. aug 2018
on inimene arenev olevus, kui oled teatud tasemeni arenenud, siis ei saa enam tagasi areneda ehk siis latti alla lasta, parem siis üksi elada.
K
korralik mees  /   12:10, 24. aug 2018
Mina hüppan alati enne tutvumist naisega voodisse, sest seks on kooselu juures kõige olulisem asi üldse. Kui ikka voodielu ei klapi, ei tule ka suhtest midagi välja. Niisiis, ärge raisake aega, kõigepealt voodisse ja siis vaatame, mis edasi saab.
T
tõde  /   12:29, 24. aug 2018
Sul on kuldsed sõnad! Nii see on!
  /   12:46, 24. aug 2018
VOODI on ja jääb alati esikohale ja hiljem kõik muud kokkusobivused !
  /   12:38, 24. aug 2018
korraliku mehe jutt jumala õige---nii leidsin minagi endale noore kena 20 aastat noorema naise ja elan juba mitu aastakümmet aga esimesed süütukestega ei leidnud mitte üheski asjas ühist keelt ! Voodis saab alati elu uue alguse !!!
O
oi oi oi  /   13:24, 24. aug 2018
miks sa varem ei öelnud , mina elas süütukesega edasi ... ammu oleks uut tahtnud
E
ettur  /   12:51, 24. aug 2018
Väga õige! Endalgi sama asi kogetud ja voodis
peavad asjad sujuma!
P
Priit  /   12:08, 24. aug 2018
Saadeti modereerimisele, mida kr.dit siisn modereerida on, ei olnud roppusi ega midagi taolist !
P
Priit  /   12:07, 24. aug 2018
Täiesti õige ta on. Vähemalt temal on õigust seda öelda, nagu ta ennast kirjeldas. Häbipost oleks veel leebe ja see mis ma praegu ütlesin, oli väga leebelt öeldud. ÕL kahjuks ei luba seda juttu, mida ma teeks selliste naistega, seega jätan kirjutamata, sest nii rä.iget teksti ei kannataks keegi. Samas, ega siin enamus mehi on ka veidrikud, peale tisside ei näe nad midagi, istuvad sõpradega kuskil autot putitamas, joovad ülut, vaatavad jalkat ja lasevad peeru selle asemel, et naisega aega veeta, elu on niigi lühike. Kui naine ära sureb, siis on "oi oi, oleks pidanud nii ja naa" enne peaks mõtlema selle peale. Naised aga samuti, rääkige oma mehega, ei ole vaja sõbrannadele ainult rääkida ja siis eeldada, et mees on selgeltnägija ja arvab ära, mis mure teil on. Ühesõnaga, mõlemad parajad tegelased, kes ei oska või ei taha elada nagu peab. Õnneks on erandeid, aga üli vähe.
P
Priidikule  /   12:27, 24. aug 2018
sellist räigust ei salli me,sobid ainult seksimiseks
P
Priit  /   12:43, 24. aug 2018
Mis asja sa sonid ?
A
Arvad,  /   12:31, 24. aug 2018
et kui kõik need naised ära ..., siis jääb sulle rohkem mehi?