(MATI HIIS)

Kuna ETV likvideerib eesti kirjandust tutvustava senise saate ega näidanud venekeelsele publikule ETV+ integratsioonikanalil üheslaulmist, siis kelle huve teenib selline programmipoliitika? Samal ajal tuuakse eesti rahvani Vene riigi toel valminud sari Venemaa valitsejatest ning jätkub ressurssi näidata tühjade tribüünide ees peetavaid koduliiga jalgpallimänge.  

Pidu tõi tüli

Nagu eestlastel kombeks, lõi isegi üheslaulmine rahva hoopis kahte lehte – kas piletiraha küsimine oli sünnis või märk riigi ahnusest ja kitsikusest? Varasemaid augustilaulmisi on saanud küll piletirahata korraldada. Nurin piletiraha üle annab siiski signaali, et majanduskasv ei pruugi olla siiski paljude inimesteni jõudnud. Sama kinnitab ka rüsin piletita maakonnabussides.  

Veel üks erakond?

Kui Vabaerakonna eesotsast on läinud Artur Talvik ning kohast võib ilma jääda ka Andres Herkel, siis milline peaks olema valija motivatsioon sellist pidevalt mesilasperena sülemlevat väikeerakonda eelistada? Elu läheb põnevamaks, kui Talvik flirdib juba uue poliitjõu loomise mõttega, riigikokku hakkavad pürgima teisedki uued tulijad ning oma kohta valib ka Indrek Tarand.   

EV200 parteiks

Nagu arvata oligi, muutub EV200 parteiks. Sest milleks lihtsalt niisama koos käia, asju arutada ja leida, et kõik on halvasti, kui võib käised üles käärida ja ise paremini teha. Lahtine on vaid, et mida teha tahetakse, kes on selle ettevõtmise taga, kas leitakse ka häältemagneteid ja suudetakse erakonna rajamiseks vajalikud 500 liiget kokku saada.

Kambad võtsid võimu

Olukord Tallinnas meenutab jälle 80ndaid, kui linnas on võimu enda kätte võtnud vägivaldsed noortekambad ning enam pole kodanikel võimalik end linnas turvaliselt tunda. Politsei võib olla küll poliitikute poolt õhukeseks tehtud, aga võimu loovutamine noortekampadele peaks käima isegi õhukese politsei au pihta.

Jaga artiklit

11 kommentaari

M
mida vigiseda  /   17:33, 14. sept 2018
Kas Katariina -film on mingit moodi s..tem kui arvukad Inglise seebikad? Isa Brown, kriminaalne Midsommer, Lisaks Poirot kordused. Vaatasin Katariinat mõnuga, hästi tehtud asi oli. Ja suht hiljuti oli seriaal ka kuninganna Victoriast. Kes loll leiab, et ajalooliste isikute esitamine on hea või propanagna - sõltuvalt riigist. See on ajalugu, mis toimunud ja muuta ei saa.
  /   08:10, 13. sept 2018
See inimene eitab tegelikkust, kes arvab, et ERRi käitumine pärast suitsunurga-koalitsiooni moodustamist muutunud ei ole. ERR on päris kindlasti ennast R. Veidemanni taktikepi ja kindlasti ka sisemise tsensori survel (ei taha heast töökohast ilma jääda) Eestis elavate venekeelsete ja Kremli-partei poole pööranud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis