Foto on illustratiivne (MATI HIIS)

"Nii kaua kui inimene liiga sageli ennast rahuldab, lähebki kõik allamäge naiste, karjääri ja kõige muu suhtes," avaldab lugeja arvamust incel'ite kohta.

"Lõpuks inimene pole võimelinegi normaalseks seksuaaleluks ja lõpuks enam ei tahagi seda," arvab lugeja.

"Teiseks, millest meil üldse ei räägita, ja mis on samuti meeletult tähtis, on see, et normaalse seksuaalakti korral, mis toimub mehe ja naise vahel, liiguvad suurtes kogustes väga peened energiad. Kui akt ei toimu mehe ja naise vahel, vaid üksinda, siis liigub ühepoolselt suur hulk energiaid, aga vastust ei saabu, mis on sellele indiviidile väga kahjulik ja mõjutab väga negatiivselt tema eluenergiavälja," jääb lugeja eneserahuldamise vastaseks.

Jaga artiklit

41 kommentaari

  /   17:35, 1. sept 2018
Pangu autor siis endale pidurid peale
E
eakas eestlane  /   19:48, 31. aug 2018
Küllap selle pärast ongi Eestis nii palju noori inimesi, kes kõik on huvitaval kombel raske puudega, nad ei saa päevas tundigi tööd teha, tervis ei luba. On lausa nii haigeid, kes ainult "rohu" najal elavadki, esimene doos läheb käiku kell 10:00. Kogu taas iseseisvunud Eesti riigi ajal pole paljud neist ainsat päevagi tööd teinud, aga riik maksab jätkuvalt kinni nende sigaretid, õlle ja viina. Ütle veel, et elu Eesti riigis pole hea.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis