5 kommentaari

Ü
Üks lahendustest  /   14:14, 28. aug 2018
Lahendus – tuleb moodustada nn patrullrühmad, kuhu kuuluksid lapsevanemad (kelle lapsed on tänavajõukudes), sotsiaaltöötaja ja politseinik, noorsoopolitseinik, mupo töötaja. Ka vabatahtlikud.
L
Leida  /   13:52, 28. aug 2018
Kui tetakse, kus noored peksavad juba 20 aastat, siis miks sinna patrulli ei panda? Mitte midagi ei saa aru enam. Kuskil kirjutas ka ju, et välismaal kuskil tehti 5 või oli see 4 aastat uuring, et kõige ehvektiivsem on politsei panna patrullima sinna, kus toimuvad ründed, mitte sinna, kus ründeid ei toimu. Veel uuriti välja, et teglikult on võimalik patrullid liigutada siis edasi vastavalt sinna, kus jälle rünnakud toimuvad, kui ründajad peaks teise kohta edasi minema. Miks seda uuringut ei kasutata.
  /   11:42, 28. aug 2018
Nüüd hakatakse sinna politseinikke jalutama ajama. Kaagid valguvad seepeale mööda linna laiali!
J
jah.  /   11:33, 28. aug 2018
oh,raha ei ole ressurssidele aga pärast on raha küll et kõiki kahjusid katta, ja pistelisus on väga nõrk toiming. kõik kambad peavad teadma, et iga päev ja kogu aeg on neil silm peal ja karistus on ka pahateole järgnev. paistab et asi on ikka sinnamaale jõudnud, et näpuga viibutamisest ja pai tegmisest( ära teinekord enam tee)ei aita.
M
minu arvates  /   11:28, 28. aug 2018
võiks ju MUPO ja ka abipolitseinikud asja käsile võtta kui päris politseinikke korra pidamiseks ei jätku. kui ikkagi kohaliku omavalitsuse territooriumil toimuvad süstemaatilised korrarikkumised, siis vastuta eelkõige konkreetne omavalitsus. nõuka ajal küll polnud MUPoT ega muid abivägesid, kes linnalt palka said, , olid aga rahvamalevlased- vabatahtlikud ja vabatahtlikud sunniviisil, kes patrullisid tänavatel ja valvasid korda..nüüd võiks ju kutsuda ka kokku kriisikoosoleku ja teha see asi paari päevaga korda. Tallinn pole New-Yorkk ega mõni teine suur metropol, mida ei suudeta hallata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis