322 kommentaari

M
m.o.t.t.  /   21:08, 3. sept 2018
Lust tegi suu lahti (just oli saade) ja I kommentaar: Katrin!
Nüüd tõmbasid endale küll vee peale!
L
Lustist  /   09:28, 3. sept 2018
Ta näeb tark välja niikaua, kui ta suud lahti ei tee. Nagu suu lahti teeb, ajab rumalus üle ääre, nii et valus hakkab. See, mis ta teeb, ei ole ajakirjandus, vaid intrigaanitsemine. Talle on paar tõsist probleemi ette söödetud - ta on need ära rikkunud! Parem on, kui sellisest paar hooaega puhkust saab.
0
09:28/ Palun  /   10:48, 3. sept 2018
pane nüüd oma nimi selle TA asemele, saad adekvaatse vastuse. Ei ole Sina maailmanaba, kohe mitte ei ole. Hommikul alustab jauramisega, õhtul viimane ving.
T
to Lustist  /   14:33, 3. sept 2018
Vaata parem enda räp.aseid tegusi, ennekui teisele näpuga näitad. Ju sul üks must seljatagune, muidu siin ei räu.skaks.
F
fakt  /   18:17, 3. sept 2018
Pressinõukogu ei ole minu tegevust kordagi tauninud - Lusti oma paari aasta jooksul 5 korda. Nüüd on ta kriminaaluurimise all (ma pole kunagi olnud).
Aga kõige rohkem jaurab siin Lust ise - püüab luua virtuaalset reaalsust, sildistada kõiki, kes teda taevani ei kiida. Kui ta ise on enda valede ohver, siis … lisak kohtule oleks tal psühholoogi/psühhiaatri abi vaja, et enda sõltuvusest aru saada ja seda ravida.
L
Lust on...  /   20:36, 2. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
N
Ning  /   07:42, 3. sept 2018
sina oled puhas ja püha nagu ingel. Pigem oled üks neist räp.astest, kes pe.dof.iile ja loomaäritsejaid toetab või ise üks neist.
I
ikka sildistame  /   08:25, 3. sept 2018
Täitsa Lusti käekiri. Paraku sellepärast ta uurimise all ongi, et ta on loll ja ei õpi vigadest ning püüab plusspunkte teenida teiste halvustamisega.
T
to ikka sildistame  /   14:30, 3. sept 2018
Endast räägid? siis klapib, õpi oma vigadest ja ole vähem loll.
  /   14:30, 3. sept 2018
Endast räägid? siis klapib, õpi oma vigadest ja ole vähem lo.ll.
S
Sir  /   20:17, 2. sept 2018
Kõrgete riigiametnike seas on kindlasti nii mõnigi "huvitava" saladusega osaline, kelle huvides on Lusti represseerida.
N
Nad ei julge sind vangi panna  /   20:11, 2. sept 2018
muidu läheb jutt lahti et eestis mõistetakse ajakirjanikke vangi.Teevad sulle niisama natuke hirmu ja ata ata.Jutte nad kardavad
J
ja nüüd  /   14:53, 2. sept 2018
On Eestis kätte jõudnud aeg, kui eestlastest kohtumõistjad ise oma eestlasest väga julget ajakirjanikku tõe rääkimise ja paljastamise eest püųavad oma karistusmeetoditega sundima olema vait ja vaga, ei ole see Eestimaa mitte parem kui meie suur naaber, tõerääkijad tuleb moel või teusel kiiresti vaigistada, tõenäitajad samuti, aga rahvast ei vaigista, eesti paljukannatanud rahvas pole loll , kurt ega pime.
C
Ceir  /   12:02, 3. sept 2018
Kui ajakirjanik käitub ebaseaduslikult, siis tulebki vastutusele võtta. Kellegi privaatsfääri tungimine on kuritegu. Sa tahaksid, et keegi lihtsalt tuleb ja astub su uksest sisse ja alustab küsimustega ründamist. Vaevalt küll. Igal asjal on oma koht.
M
Muretu  /   14:04, 2. sept 2018
Kutsuti ju üles naabrite ja oma vanemate peale kaebama, üles panema videosid liiklushuligaanide ja muude parasiitide tembutuste kohta. Katrin võttis üleskutset ilmselt liiga tõsiselt, nüüd on jama kaelas.
P
palga päev  /   13:45, 2. sept 2018
Lust teeb rahva päästmiseks ja hoiatamiseks ära suure töö aga palka saavad tuhanded mingid pagunitega,mundris kabinetis istujad,kes ootavad,et õun pähe kukuks.Terve õigus süsteem on täis peadpidi § sees ulme lugusid kirjutajaid.Räpase töö koha peal teeb ära õbluke habras daam Lust,kes kõik linti võtab,sisuliselt näitab ta ära süsteemi nõrku kohti,tehes seda oma elu ohtu seades.
O
obene  /   18:39, 2. sept 2018
See on ikka uskumatu, kuidas minnakse kallale inimesele kes ühena vähestest julgeb eetrisse tuua lugusid, mis on lausa verdtarretavad. Katrin Lustile kambaka tegemine näitab just seda, kui ebaaus on meie justiitssüsteem!
R
Renald  /   12:58, 2. sept 2018
Vaataks esmalt selle saate ära,mis homme TV 3-s tuleb,seda muidugi eeldusel,et saade ikkagi toimub.Võib,aga juhtuda,et ei toimu,kuna TV 3 siseneb kaitsepolitsei ja viib arvuti koos selle juurde kuuluvate osadega endaga kaasa.
  /   13:31, 2. sept 2018
Meil on nii vähe töelisi uurivaid ajakirjanike ja kui möni korralikult tööd teeb materdatakse maha.See saade on väga huvitav.Kui mul sydametunnistus puhas,siis pole karta ju midagi.Milleks möni närvis on,see ongi huvitav.Miks ei kiusata ausaid ja neid,kelle turja pole millegagi hakata.Ajakirjandus peab olema vaba,aga varsti valimised ju ja eriti hakkavad piirama kutuuri ja ajakirjandust ju möisnike pere,kes proovivad hinnaga,mis iganes kogu pere sokutada körge palga saajaks
1
13:31/ Noo  /   14:47, 2. sept 2018
..kas Kross on jälle oma Meryga troonid akendetaha lendama pannud? On ikka mõisnikupere, ise võlgades silmini aga jälle möllab. Ju Sina tead paremini, pidavat "puhast kulda" suust kuuldavale tooma.
S
Sõltuvuses  /   16:01, 2. sept 2018
Kaitsepollarid kasutavad ise mugavalt ära meedia-ajakirjanike poolt osutatud seaduserikkumisi.
S
sõja algus  /   11:31, 2. sept 2018
Tegelikult on alanud julge,uuriva ja paljastava ajakirjaniku Lusti vastu sõda kõigi ajakirjanike ja meedia vastu.Keegi kardab tõsisemaid paljastusi,muud põhjust seal olla ei saa.
J
ja jah  /   11:47, 2. sept 2018
ja Lust võib seadusi rikkuda nagu soovib, süüdistada inimesi ilma tõestuseta jne? Näete ju kommentaaridest, kuidas "pime" rahvas vaid valmis kohe kividega surnuks loopima.
A
Ai vai  /   15:22, 2. sept 2018
Üks ja ainus "nägija" loobib kive juba 3 päeva Lusti pihta, mõnuga kohe. Kuidas ta julges mulle tänaval öelda: "Kas sa vangis polegi?" Mitu inimest istub puuris Lusti poolt määratuna???Mitte ühtegi, ka mitte kohtuotsuse põhjal ei ainsat , kes tema lugudes figureerinud on. Õigusriigist on vaid riismed järel, kui seda kunagi olnud on. Sellist tsirkust nagu nüüd toimub Katrini kallal, avab enne valimisi ehk ometi rahva silmad tegelikkusest.
V
väga äge tubli Katrin, Ameerikas oleks president Trump Sinu üle uhke, ka tema reorganiseeris kõik ametid ja inimesed, mis tundus võimatu  /   11:24, 2. sept 2018
Eesti on nii väike riik, et siin ei usu enam kohtusysteemi erapooletusse mitte, üleolevust ja omavolitsemist ja oma tööga mitte hakkama saamist ei saa maksumaksjad kinni maksta , kui tööd ei tehta hinge ja töelise kutsumusega oma valitud ametis. Must rüü on nii preestril kirikus kui kohtunikul, nii on Eestis seatud, et öigust möistab sinult kohus, prokuratuur vötab ette ajakirjaniku, kes peake Peeter Vösa esimese naisena on julge ja teeb seda, mida iga eestlane ei julge, aga sisimas on ammu oodanud, mina tulen kaitsrle nagu teleorni kunagi kaitsti, jötke Katrin rahule, tegelege parem Eesti elu parandamise ja nn.jöukudesse kogunevate noorte js nende perede sitamisega, ühiskonna parandamisega ja kohtu enda reorganiseerimisega, sest eesti kodanik ei jöua kinni maksta oma öigusi kaitstes meie riigi kohtusüsteemi ja ametnike taskuid, riik peab muutma seadused kodanikku kaitsvaks , et oma riigis tunneks kaitstust iga üksik kodanik, praegu toimub ju oma kodanike hävitamine 100% , see ei tohi jätkuda, Katrin Lust ja tema Kuuuurija, samuti Sotid Selgeks saade on ülivajalikud , ainult nendega koos saab Eestimaal inimene teada, mis ja kuidas tegelikult siin meie väikesel maal ja inimeste eludes toimub, KATRIN LUST e vajame Sinu saateid , ära anna alla, mingil juhul!!!!
T
Trump on eriline reformaator, kes eelistab võõrale omamaist  /   12:36, 2. sept 2018
Donalt ei saanud aru, miks lasti piiramatult sisse mehhiklasi ja miks rahatrükikotta auditit ei tehta!?
Nüüd ähvardavad teda kah erinevad kohtuteed.
H
Hei!  /   12:59, 2. sept 2018
11.24 kirjutas:
riik peab muutma seadused kodanikku kaitsvaks , et oma riigis tunneks kaitstust iga üksik kodanik, praegu toimub ju oma kodanike hävitamine 100% , see ei tohi jätkuda,
Vabandage, et selle lause siia kopeerisin, kuid see on nii topelttõene lause,
et seda ongi vaja mitu korda kopeerida ja uuesti üle korrutada.
L
lubatud piirid   /   11:03, 2. sept 2018
Mis kurja Lust siis tegi,et teda § jõu meetodil maha hakatakse suruma.See õigus ruum on ikka väga haige,kui ta ei tee vahet ,kes on kurjategija ja kes on inimeste kaitsja.Lust läks inimest kaitsma ja nüüd püütakse tal suu kinni toppida.Tegelikult teab lust ka nendest rohkem ,kes teda takistada püüavad ja just seda nad kardavadki.Lust ole julge edasi rahvas on sinu poole.
V
väga  /   11:23, 2. sept 2018
-õige. Tuleb inimestele õigust rääkida, ja kaitsta meid kurjategija eest.
J
Jälgija  /   11:30, 2. sept 2018
Ajakirjanik võttis endale kohtuniku rolli ja hakkas oletatavatele kahtlusalustele närvidele käima. Samas on uurimisorganid ja kohtud hambutud ja isegi kui määratakse karm karistus, on kurjam lühikese aja järel jälle vabaduses? Sellest kirjutas iseteadja Kunman Postimehes.
M
mitte   /   11:48, 2. sept 2018
kahtlusalustele närvidele käima, vaid süüdi mõistma.
V
vana pann  /   11:02, 2. sept 2018
pada ja katel keetsid supi valmis
L
Lust on super ajakirjanik  /   10:56, 2. sept 2018
Jõudu uuteks kurikaelte paljastusteks!
T
TV-rott  /   11:32, 2. sept 2018
Teg on uurivatest ajakirjanikest palju kasu. Isegi salapolitsei on algatanud asju näiteks Pealtnägija info põhjal.
M
Mutt  /   09:58, 2. sept 2018
Ära ulu, vanglas saad palju häid lugusid, kõik need prokuratuuri, kohtu ja üdini halbade advokaatide poolt kiusatud, kõik ju seal koos.
N
NII  /   09:07, 2. sept 2018
TIHTI KAOVAD NOORED -NÜÜD ON VÄHEMALT TEADA KUS NEED VÕIVAD VANGIS OLLA
T
to:Nii  /   09:27, 2. sept 2018
Nii ju ongi, et paljud noored vangis. Väga paljud ka süütult sinna pandud, kuna näiteks Jõgeva kohtumaja- koos paksu proko.mutiga tegutseb küll nii
S
seadus on kõigi jaoks  /   09:07, 2. sept 2018
mis see tädi kiunub - rikkus seadust, vastutatagu! Kohtunik ka inimene, küll ta saab aru, mis asjaolud kergendavad või raskendavad karistust.
T
to seadus on kõigi jaoks /  /   09:52, 2. sept 2018
Milline seadus, mis seadus!?
E
eelnevalt olemas  /   10:09, 2. sept 2018
"Karistusseadustik" :
§ 266. Omavoliline sissetung ja lahkumisnõude täitmata jätmine
O
ootame ära  /   10:11, 2. sept 2018
Ootame süüdistuse ära, siis saame proksi pressiteatest teada
A
Advokaat   /   08:20, 2. sept 2018
Katrin on parim viimase kümne aasta saatetegija Võsa Petsi järel---edu talle ja ärgu pangu neid proksi üleõppinud hulle tähele !
P
Peeter  /   10:29, 2. sept 2018
Mis see Võsapets siia puutub? Üks tegi saateid padujoodikutest ja asotsiaalidest, teine aga ikka väga valguskartvatel teemadel.
K
Kuumaks kütame  /   07:23, 2. sept 2018
Me kütame Katrin Lusti nime kuumaks.
Prokuratuur koos süüdistuse esitajatega ?
Kas ikka on vaja seda süüdistust kohtule esitada. See tundub juba hullem kui Savisaare kohtu lugu.
  /   07:48, 2. sept 2018
Meie prokuratuur on täiega tühi koht !
P
puunikerdaja  /   11:05, 2. sept 2018
isegi Edgari lugu ei jõua kohtusse,piilupardid pilliroos
O
Ongi prillikivi  /   11:35, 2. sept 2018
Edgari vastu pole ju süütõendeid. Paksud väheütlevad toimikud ja hunnik salvestusi sildiga "otsige ise!" pole ju tõsiseltvõetavad.
E
Elitaari häirijad  /   08:33, 2. sept 2018
Eks nad mõlemad ole astunud kellelegi õrnale kohale. Savisaar on oma paljastavate teadmistega muidugi märksa ohtlikum.
K
Kui  /   07:22, 2. sept 2018
meil OLEKS vaba ühiskond ega oleks kombeks kuritegusid riiklikult salata, poleks üldse küsimustki tekkinud.
A
ain  /   06:32, 2. sept 2018
miks ei vöi EESTI olla kunagi omaette riik`? ikka peab olema kuskil keegi-möni teine riik-kes EESTI üle valitseb ja käsutab ning on selliseid mahamüüjaid ?kas ameeriklased peavad olema siin oma söjaväega=?
kas kommuistid ja venelased peavad olema riigikogus ja omavalitsustes?
K
Kõikse hullemad on välismaa ärikad  /   08:36, 2. sept 2018
...kelldele oleme reforlmide nime all oma strateegilised varad maha ärinud.
.
....  /   03:51, 2. sept 2018
Loodame,et jumal hoiab teda,kui riik niimoodi seest mädaneb siis seda riiki ei ole enam varsti.
H
Hakka  /   00:08, 2. sept 2018
või ise pätiks,kuna päris hea kaitse pannakse tänapäeval sulle peale.Omal ajal poleks sellist mõtet kindlasti tulnud.Nüüd siis hakatakse justkui kõrvaliste asjadega tegelema ja süüdistama Katrin Lusti ,kes astus kogemata pool sammu üle uksepaku.
  /   07:52, 2. sept 2018
seal kus vaja on prokuratuur ära ostetud ----sadamajuhtidel ju miljonitest puudu ei tule !?
M
moderaator  /   00:01, 2. sept 2018
hakkas kartma ja küsis minu kommentaari - "neile ju avati vabatahtlikult peale koputamist uks! "-endale,. Avaldan " keelatud" kommentaaride kogu üsna pea artikina.
A
ainult üks küsimus  /   23:58, 1. sept 2018
kuidas nad omavoliliselt sisse tungisid kui koputuse peale avati uks, kutsuti edasi ?
M
Ma parema meelega ei hakka oma nina sellistesse asjadesse toppima,las igaüks elab oma elu !  /   22:58, 1. sept 2018
Viimastel aegadel olen tähele pannud,et kui palju on seda välja ütlemist.No elu ongi paraku selline,mis teha.Aga inimesed on väga erinevad.Kuid siiski soovin kõikidele ainult head ja tugevat tervist igasse päeva!
T
TT  /   07:11, 2. sept 2018
Soovin ka pedofiilidele kõike head, inimesed on ju erinevad.
P
Parim kaitse on rünnak  /   22:46, 1. sept 2018
See kassivabriku Oksana mees Aleksei Zuiko on ju tapmise eest kinni istunud. Ähvardas kassiklubi presidendi ka maha lüüa, KUUUURIJA videos on ju näha, kuidas operaatorit ründab, politseile vastu rabeleb hoovis.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/johkras-morvas-suudistatavad-sillamaelased-ajavad-suud-teineteise-kae...
Kohtunipid krimkal selged.
K
Kulub...  /   21:24, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
K
Küünis on hein  /   22:06, 1. sept 2018
Kus see Katrini küün on, millele lajatada tuleb?
N
Nii-Naa Niina  /   08:13, 2. sept 2018
"Kulub ära" mõtles Katrinile vastu näppe(sõrmi) virutada, kuid pani mööda :) - vastu küüni läks.
N
No  /   22:21, 1. sept 2018
Nõrk mees ei talu tegusaid naisi.
T
TT  /   07:13, 2. sept 2018
Jajah, laste sünnitamine aitab meie katkist ühiskonda kuidas?
  /   21:02, 1. sept 2018
Olen ennemgi näinud saateid, kus tungitakse korteritesse (Politseikroonika, Võsareporter, mingi kiirabi-saade...). Siiani pole sellest probleemi tekitatud.
O
ongi aeg  /   21:10, 1. sept 2018
Ongi aeg ajakirjanduse terror ära lõpetada. Lusti enda rumalus, et just tema pihtide vahele jäi. Isegi, kui see on näidisprotsess, on räpaseid meetodeid kasutav Lust just see, kes õigusemõistmisele allutada.
J
Jah  /   22:23, 1. sept 2018
Tõeline terror küll, kui valgustkartvad teo lagedale tuuakse. Ausatel inimestel pole probleeme.
K
Kas see pole terror,  /   22:58, 1. sept 2018
... et kassivabriku saatesse oli raske inimesi leida - kõik kartsid selle Oksana mõrva eest kinni istunud meest Alekseid, kes ähvardas maha lüüa?
P
Penskar 66+  /   23:25, 1. sept 2018
Vaatasin öö läbi Võsa Petsi saateid, nende saadete põhjal peaks Pets siiani kohut käima, või lausa puuris istuma, Katrini saated Petsi kõrval on ju laste liivakasti mängud.
J
Juku  /   00:21, 2. sept 2018
Võsapets ei filminud salaja
K
kuritegu on kuritegu  /   20:42, 1. sept 2018
Vahet pole, kas Lust pani selle toime tööl või vabast ajast. Seetõttu ei puutu ka Lusti saateosalised asjasse.
J
Jah, kahjuks  /   20:33, 1. sept 2018
On lumehelbekeste ajastu meil! Kui saaksin 20 aastat tagasi keerata, oleks teised laulud...
P
piir on piir on piir.  /   20:22, 1. sept 2018
Kõik, kellele on tuult saba alla puhutud, on leilis nagu saunalaval! Katrin on neid kõvasti vihelnud, nüüd kered valutavad teistel...
N
nõmmekas  /   20:16, 1. sept 2018
Kersna võttis vastu Saaku Õlletehase korduvad altkäemaksud. C. Remmel isiklikult saatis ja mina viisin kohale. Kersna head teed sulle ka minna temaga kes enne läks. Sorry .
S
sõnad  /   08:22, 2. sept 2018
need sõnad tulevad Teile tagasi, lugupeetud sajataja....
N
Nüüd siis  /   20:14, 1. sept 2018
kargasid kõik kriminaalid urgastest välja ja neljajalaga Lustile selga. Tõsiselt ikka imelikud- kuidas saakski Lust tõestada pahategu, kui seda must-valgel näidata poleks? Tühipaljas jutt ei veena kedagi, fakte on vaja. Ja nüüd need faktid on tegelastel vaja süüdistusteks vormida, tehaksegi ära kui prokuratuur kraedega ühes paadis istub.Mis riik see on, mis õigusemõistmisest te räägite? Pead ja jalad peaks ammugi veerema, see oleks minimaalne , mis sellistest tahta. Sotside hurraa hüüded ja kisa siingi lakkamatu, või tema meie fiilindust segama.
B
Buchanan  /   20:13, 1. sept 2018
Lust nutab? See ei ole võimalik. Ikka teised nutavad tema käes.
2
20:13/ Naera Katrin!  /   20:19, 1. sept 2018
Sa oled tegija ja päriselt ka naera. Kui nüüd Sind ka 7-meks aastaks ette võetakse, siis loodame, et peale valimisi tuuled pöörduvad ja tsirkus alles ei jää.
N
NEED  /   23:03, 1. sept 2018
teised vaevalt et põhjuseta nutavad.
;
;y  /   19:55, 1. sept 2018
Kaugsõidu autojuht ületas lubatud kiirust kuna tööandja sundis kihutama. Süüdi jääb ikka teo tegija ehk autojuht, heal juhul on tööandja kaasosaline. Seega kas äkki ei ole mõtet loobuda analoogsetest väidetest või siis nõuandjatest, kes soovitavad sellist juttu ajada.
Miks peaks ajama teiste inimeste peretüli (ja teised sarnased asjad) nii ärevaks et sellest bumerangina kohtuasju tuleb?
Võsa Peeter kannatas ka aga vahepeal on ühiskond edasi arenenud.
K
Kinotegijad  /   19:46, 1. sept 2018
Leidsid alles pildi, mida artikli juurde panna. Absoluutselt kontekstiväline. Lustile on selline suhtumine vaid õnnistus, sest skandaal tuleb arvatavasti üleeuroopaline. Eestis on proks kurjategijate poolt- see on tõesti rahvusvaheline skandaal.
Lust naerab, mitte ei nuta sellise asja peale.
E
eksid  /   20:39, 1. sept 2018
Prokuratuur on seaduserikkumise vastu - Lustil hakkab latva jõudma, et teda kahtlustatakse kuriteos. Miks ta seda tegi, ei tee kuritegu olematuks.
P
Piirid olgu kõigile ja austagu otsust!  /   19:05, 1. sept 2018
Ajakirjanikel peavad ka piirid olema! Kui inimene ütleb, et ta ei taha kommentaari anda, siis nii see jäägugi. Kunagi tormas üks ajakirjanik tehasesse, et saada intervjuud kuuldule, et tehas pannakse kinni. Ülemused lasid jalga ja nii see ajakirjanik ründas töölisi, et nendelt kommentaari saada. Tormas siis minu juurde, ütlesin talle et ma ei tea midagi, mina olen lihtsalt üks tööline ja ei soovi rohkem rääkida. Sellepeale vastas naisajakirjanik ülbelt, et ärge lootkegi, et te nii lihtsalt pääsete. Käis sabas ja ei lasknud tööd teha. Pidin temast lahtisaamiseks mõned laused ütlema. Vastama tema tobedale küsimusele, et kuidas te ennast tunnete kui varsti tehas kinni pannakse? Tule taevas appi!
R
rita  /   20:37, 1. sept 2018
reporterid võivad olla päris tülikad,et seda muuta peab vist mingi üleilmse seaduse vastu võtma! näha kuidas nende mikritega maadeltaksegi mujal aga see ei annaks nüüd küll põhjust vangi panna. Kui oli häiriv siis saab kaebuse esitada,vist?põhjus on siin muus ning õigustaks ikka õigeid osalisi!
K
Kristiina  /   20:51, 1. sept 2018
Ajakirjanikel peavad mõned eriõigused olema nagu politseilgi. Eriti salaja materjali kogumise osas.. Pealtnägija Kersna ajal ka tegi ning kedagi ei udustatud ka. Keila haigla pätid võeti nii vahele..
I
Imelik  /   23:10, 1. sept 2018
võrdlus.see ju mingi teine teema.Tavalised töölised, mitte kurjategijad.
K
Kas nüüd hakkas  /   18:56, 1. sept 2018
tõelistel tegelastel kiire? Kas ikka pole selge, millest räägitakse-suured tõllas, väikesed võllas? Jumalaeest, ärge puutuge "suuri", kui nemad oma tegusid teevad. Sõnumitooja on vaja puuri pista.Kas Reinsalul ikka tõesti häbi pole, mis tema alluvad teevad???
R
rita  /   18:35, 1. sept 2018
millegipärast ei lasta kommentaari täies mahus üles panna:D
kes siin nüüd pahatahtlikult sõna võtavad? tuletaks ühe tavalise asja meelde - kaameratega on sisse lastud VAREMGI!
jäi kellelegi ette,vist.
T
tänu selliste inimestele   /   18:27, 1. sept 2018
tulevad nii mõningadki asjad päevavalgele,mis muidu jääks politsei poolt tegemata saamatuse või tahtmatuse poolt .
R
realist  /   18:08, 1. sept 2018
Enne arvasin et see proua ajab lihtsalt raha kokku ja nagunii varem-hiljem lõpetab kohtus (Law and Order'is on üks selline lugu, kus ajakirjanik andis mingile hullule noa ja saatis ta pedofiili ukse taha, sai vist mingi 25 aastat türmi), ajakirjandusega pole seal midagi pistmist. Kivi "päris" ajakirjanike kapsaaeda muidugi. Juhtus aga et nägin pealt ühe Lusti reportaazi salvestamist, ühel Eesti väikesaarel. See mida ma siis nägin pani mind arvamust muutma: see proua on ka peast segi
S
Sa  /   18:21, 1. sept 2018
Oled ju Kapipede....
1
18:08 Jätkub neid nägijaid  /   20:26, 1. sept 2018
ka igale poole. Passivad kapis sees ja kapist väljas.MINA tean, mina nägin, mina kuulsin, igapäev üks ja sama trükikoda töös. Ei tea Sa midagi,luuletad õnnejoovastuses, et pedeedel pidu on oodata, saame parastada.
R
RORERT  /   17:09, 1. sept 2018
Selle kõige taga on eesti presitent ja NO teater.
.
..  /   18:11, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
.
....  /   03:57, 2. sept 2018
Toobal ei ole veel midagi teinud on väike vennike.Lustil ikka suuremad avalikkuse ette rebimised.
T
toobal  /   09:16, 3. sept 2018
peab aus olla -ta teab mida ta tegi ...
K
Kas  /   16:41, 1. sept 2018
Eesti nn vabariigis, pannakase tõe rääkimise ja õigete tegude eest vangi? Kas see on õiugusriik, kus pättidel on elu ja õigetel on trellid???? Siis see vaid kinnitab, et Eesti riiki juhivad türannid ja pätid, ise sellega kinnitate, milline on Eesti riik, vangla ja pättide riik. Kellegil seal ülal Toompeal peaks piinlik olema, et sellised asjad riigis on, või on vaid raha ja kõik makstakse kinni, õiged eest ära ja vale asemele, nii käib asi või?
M
Mis sa...  /   17:23, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
N
Niiet  /   07:18, 2. sept 2018
sinusugune on siis üks neist kellele sisse tungiti ja kuritegu avastati. Muidu sa siin ei hauguks, häbi inimene.
  /   07:19, 2. sept 2018
sinusugune on siis üks neist kellele sisse tungiti ja kuritegu avastati. Muidu sa siin ei ha.uguks, hä.bi inimene.
A
ajakirjandus kui IV võim  /   16:36, 1. sept 2018
küsiks hoopis, millal Eestis see aeg saabub, et ka ajakirjandus kammitsaist vabaneb, praegu on see postsotsialistlikul ja ....kommunistlikul tasemel. Kõik kiidavad seda vabadust. Vabaduse asemel on aga ajuvabadus. Sõnavabadust ei ole juba ammu enam. V. kas on nn. vabas Eestis üldse kunagi olnud. Kahtlen. Mingid poliitikute naised mängivad uurivaid ajakirjanikke, aga info tuleb neile ei mujalt kui politseist v kusagilt jõustruktuuridest.
M
Mina ütlen,  /   16:19, 1. sept 2018
tubli oled, natuke lihvida vaja ja oled parim. Kōige tähtsam,et sa ei karda.
K
Kersti  /   16:18, 1. sept 2018
Sõnaotseses mõttes mitte millegi eest vangi,Tean kahte juhtumit,kus tapmise eest isegi kohut ei mõistetud,rääkimata igasugu varastest ja muudest pättidest.
B
B.Hill  /   16:46, 1. sept 2018
Kust küll sellist jaburat infot oled kuulnud?
K
Kersti  /   17:43, 1. sept 2018
Oma silme all tapeti kasuisa ära 2000 aastal.Mitte ei ole kuulnud vaid näinud.Kuna keskkriminaal uurija on ta algkooli 1-8 klass klassivend siis tehti nii,et kohut ei mõistetud.
.
.-.  /   17:15, 1. sept 2018
Kas kui näiteks tapmise eest kohut ei mõistetud, siis äkki laseks vägistajad üldse minna... . See vist sinu loogika.
Lusti loos pole vaielda midagi, kui seadus ei luba võõral ilma loata sinu korterisse või aeda tulla, siis nii ongi. Ole või "ajakirjanik". Kui aga igaüks võib ajakirjanduse sildi all sind jälitada, sinu kodu uksest sisse astuda, siis pole Lustil karta midagi. Nii on varsti kandiliste peadega ajakirjanikke kõik kohad täis.
E
Ehh  /   16:07, 1. sept 2018
Kui tahad kuhugile omavoliliselt sisse tungida ütled et teed ajakirjandust ja probleemi pole. Nii vist soovitakse. Varas jääb vahele ütleb, et ta ajakirjanik ja mure murtud.
E
Eestlane  /   15:57, 1. sept 2018
"Karistusseadustik" kehtib kõigi kohta ja see sätestab:
§ 266. Omavoliline sissetung ja lahkumisnõude täitmata jätmine
[RT I, 12.07.2014, 1 - jõust. 01.01.2015]
(1) Valdaja tahte vastaselt hoonesse, ruumi, sõidukisse või piirdega alale ebaseadusliku tungimise või valdaja poolt esitatud sealt lahkumise nõude ebaseadusliku täitmata jätmise eest –
karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut või arestiga.
(2) Sama teo eest, kui:
1) see on pandud toime elamiseks kasutatavasse ruumi tungimisega;
2) see on pandud toime vägivallaga;
3) on tungitud diplomaatilise puutumatusega maa-alale, hoonesse, ruumi või
4) see on pandud toime maa-ala, hoone või ruumi hõivamise või korrapärase tegevuse takistamise eesmärgil, –
karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
(3) Käesoleva paragrahvi lõikes 1 sätestatud teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
karistatakse rahatrahviga kuni 3200 eurot.
(4) Käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
karistatakse rahalise karistusega.
[RT I, 12.07.2014, 1 - jõust. 01.01.2015]
S
Seadust sa tunned aga kuhu jääb sinu inimlikkus  /   16:10, 1. sept 2018
Ja austus naiste vastu ja ise veel EESTLANE.
E
Eestlane  /   16:47, 1. sept 2018
Kas naised võivad varastada võõraid imikuid, sest tahavad teada saada milline on ematunne ja imiku hoidmine?
J
jorma helmuth  /   18:00, 1. sept 2018
hei kuule lammas,mis puutub siia loosse austus naiste vastu ja eestlus,need peaks olema töelisele inimesle täiesti selged asjad mille vastu ei tohi eksida aga sulle annaks kyll saatekirja manalasse
  /   16:48, 1. sept 2018
Minul ka väikene mees tungis püksilukust välja ja seal naiste kilkamisi täis. Küll see kajakapoeg pea välja pistis!
L
lihtsalt  /   21:02, 1. sept 2018
Kas on kerge olla loll ?
V
Vana Ahv  /   15:56, 1. sept 2018
Mis paganama ajakirjanduslik eksperiment??Kas siis selle sildi all võib iga pärdik minu koduuksest sisse marssida ja teha mis tahab?Tahab kangesti Võsa panna,aga too nüüd nagu rott urus istub.
L
Lust  /   15:55, 1. sept 2018
Mille eest kinni? Lust teeb omajagu tänuväärset tööd, kuigi mõnikord ta liialdab veidike ja viib mõne asjad üle võlli. Kuid ikkagi ta toob rahva ette pahasid. Pedofiilid ei tohiks vabaduses olla, kui on siis tuleb panna neile jalavõrud, et teada mida nad teevad ja kus nad on. Kui ta ongi luba küsimata läinud pahade korteritesse siis on see pigem hea asja eest. Nagu praegu on meil, et peksavad tänaval ja politsei laseb paari tunni pärast vabaks. Tehakse veel pai, et tublid poisid olete. Mulle ka Lust ei meeldi, kuid ta teeb asja südamega, kuigi mõnikord jääb mulje, et tõin vaataja ette tema pahateod ja pärast imbuvad välja sõbralikud fotod koos selle pahategijaga.
M
mina olen poolt  /   15:32, 1. sept 2018
mitte, et mul midagi lusti vastu oleks vms, aga kinni võiks ta sellegipoolest minna. võtku seda kui ajakirjanduslikku eksperimenti. pealegi on vanglas ju tore: kohtab kõikvõimalikke põnevaid ja huvitava elukäiguga isiksusi. äkki valmiks lustil trellidetaga raamatki.
T
to 15:32  /   15:41, 1. sept 2018
sa oled haige.
L
luts  /   18:38, 1. sept 2018
kinni jah kinni jah
  /   23:24, 1. sept 2018
tegelt võiks see lollaka häälega kaadritagune tüüp ka vangi minna. las istub natukese... mõtleb elu üle järele.
R
Renald  /   15:31, 1. sept 2018
Meil on olemas aparatuur,millega saab kontrollida kas inimene valetab või ei.kas seda kasutati nende kassivabriku ja selle teise loo puhul.ei kasutatud.Aga õigluse huvides võiks ju seda siis teha.Kusjuures kontrollida mõlema osapoole juttude usutavust.Kassivabriku saadet juhtusin ise ka nägema ja seal küll Katrin Lustil ma süüd ei näe.Ikka venelastest kurjategijad.Aga,loodame,et õiglus pääseb võidule!
J
Juku  /   15:29, 1. sept 2018
Nüüd võivad võõrad inimesed teie korterisse tulla, teie toitu süüa ja alkoholi juua ning pärast teie voodis magada - nad teevad ajakirjanduslikku eksperimenti selleks, et teada saada kuidas rikkad elavad
J
Juku ära karda  /   16:17, 1. sept 2018
Katrin Lust ei tule kunagi sinu korterisse sööma ja alkoholi jooma.Ilma asjata kardad meesterahvas.
N
No mis  /   15:23, 1. sept 2018
Ega tõde ei taheta, kohe asutakse vasturünnakule. Mõelda kui kõik valed välja toodaks... Ka minu eelmised kommntaarid teises artiklis jäid moderaatorile.
T
tülikas Lust  /   15:15, 1. sept 2018
Riik maksab kätte oma pedofiilide avalikustamise eest. Õiguskantsler jäi ühest pedost ilma ju. Madise pidi kindlasti oma arvutist laste pilte kõrvaldama ja on nüüd vihane Lusti peale. Kooseluseadusesse laste sisse kirjutamine lükkub ka edasi.
V
Väärtegu  /   15:08, 1. sept 2018
Asi, milles teda süüdistatakse on väärtegu ja selle eest ei saa ta rohkem kui trahvi. Riik tahab näidata, kes on peremees. Ᵽeded on riikliku kaitse all ja neid ei tohi ajakirjandus kiusata.
Ü
Üksik mees  /   14:52, 1. sept 2018
Pange ta minuga ühte ruumi kinni... aastaks. Siis saame armastada üksteist!
!
!!!!!!  /   15:59, 1. sept 2018
Üksik mees, jäta igaveseks meelde, kui on kaks inimest, siis ütled, teineteist, rohkem kui kaks, üksteist. Eesti keel.
Ü
Üksik mees  /   16:36, 1. sept 2018
Seda veelgi parem!
S
Sa  /   16:19, 1. sept 2018
oled haige ja vajad ravi!😶
Ü
Üksik mees  /   16:35, 1. sept 2018
Sest ta on minule raviks!
H
Hapukurgi hooaeg?  /   14:51, 1. sept 2018
Kohe mitu lugu iga päev ja ühes lehes. Selge, ÕL ju ekre häälekandja, peab viha üles kütma, Putini teenistuses?
.
..  /   15:06, 1. sept 2018
ÕL minnid tegelevad ainult tõlketööde -ja teiste eludes sobramisega.Rohkemaks pole võimeid.Mõnuga urgitsetakse ,Lusti, teemaga,sellepärast neid lugusid mitmeid päevas.
  /   14:50, 1. sept 2018
Eks seal tuleb juba põhiseadused mängu ja ka sotsiaal seaduste rikkumiseni. Vangi ta ei lähe kuna ei ole laipu aga Tingimisi saab!
J
jorr  /   14:31, 1. sept 2018
katrin lusti videolood on kõik kuidagi poolikult ja kiiresti treitud. nii mõnigi lugu on suure kisaga alustatud, et teine osapool süüdi, hiljem loo käigus tuleb välja, et tegelikult on lood teistmoodi. samas on lusti saade üles ehitatud just nii, et reklaamide põhjal saab vihane rahvahulk juba tõrva sulatama hakata ning hangud valmis panna, kuid saates saab kahjustada hoopis süütu osapoole maine ja seda enam ei paranda kunagi. teate seda anekdooti, et "kui ma kasutan ühes lauses sõnu kosmonaudid ja pe__rastid, siis panite tähele, ma ei öelnud kosmonautide kohta otseselt mitte midagi, aga ikkagi jäi kuidagi halb mulje juurde."
S
Saate formaat  /   14:17, 1. sept 2018
on selline et tuleb lahendusi leida probleemidele millega inimesed saatetegijate pole poorduvad.Tulebki minna ja see ebaseaduslik kassimyyja voi pedofiil paljastada.Milleks Lust kinni panna?Tuleb sellistele tuul allateha ja inimesi teadvustada et sellised hullud elavad meie hulgas.
S
sa nagu  /   14:52, 1. sept 2018
ekre, ainult 2 teemat tal olnud?
14:52 ja 14:41-le  /   20:11, 1. sept 2018
Sa paistad kõva ekre patrioot olema,muudkui reklaamid nii et suled sahisevad iga päev ja pea iga artikli all ühte ja sama joru, peaasi, et silma hakkaks!
E
e-maalt  /   14:17, 1. sept 2018
nad panevad ta kinni.
  /   14:09, 1. sept 2018
ja kus siis on see tõealus,mille järele noored korralikeks kasvaksid, iga päev käib mingi sogamine igal alal, kui asjad on käest lastud, siis veel süüdistada neid, kes üritavad paaskategijaid avalikustada, on lasteaed.
K
Kurb!  /   14:06, 1. sept 2018
....on lugeda selliseid kommentaare!
K
kurva kuju rüütlile  /   20:21, 1. sept 2018
Võta kommentaariumi kui huumorit täis ajakirja,mida on naljakas lugeda. Kui sa isiklikuks ei lähe,teeb ka su tuju paremaks. Ole positiivne.
A
Aususe eest kinni??  /   14:05, 1. sept 2018
Naeruväärne. Palju õnne, Eesti!
L
laimata  /   14:53, 1. sept 2018
inimesi, ilma tõestusmaterjalita, on ausus?
K
kus  /   15:36, 1. sept 2018
sa laimu näed?
T
to laimata  /   15:45, 1. sept 2018
too 1 näide?? pedofiili nime ikka igaüks välja ei kanna, ikka tegusid on vaja enne!
  /   13:38, 1. sept 2018
kulub marjaks
A
ahaaparasparas  /   13:39, 1. sept 2018
meeldiv uudis
M
mrk  /   13:35, 1. sept 2018
Lusti loogika järgi võiks seadust "ühiskonna hüvanguks" rikkuda veel paljudes teistes kohtades. Näiteks võiks politsei hakata vahistama inimesi mitte seaduse alusel vaid nõnda nagu ametnikule parasjagu "ühiskonna hüvanguks" vajalik tundub. Või milleks vahistada - võiks näiteks igale näole kes ei sobi kohe otsuse kuulutada ning ka täide viia. Samadel alustel saaks ju laiendada näiteks ka prokuratuuri tegevust. Kindlasti toimetavad ka Odini sõdalased paljude arvates ühiskonna hüvanguks - ehk lubaks ka neil edasi toimetada nagu natsi saksamaal juutide vastased patrullid - ikka ühiskonna hüvanguks!
I
irw  /   15:57, 1. sept 2018
Kindlasti on siin kommijate hulgas palju neid inimesi, kelle eelmine riigikord ka ühiskonna hüvanguks maha lasi, vangi pani, asumisele saatis. Ilmselt tahetakse sellist aega tagasi.
I
irw  /   16:00, 1. sept 2018
Ja kuna eelmine kommentaar läks modereerimisele, siis Lusti toetavad inimesed, kes pooldavad seda käitumist, mis eelmise korra ajal- pole inimest, pole probleemi- kõik ühiskonna hüvanguks.
  /   13:25, 1. sept 2018
Selline ajakirjandus, mis kopeerib ühte uudist mitmeid päevi, ei ole ajakirjandus. Kristel Veerus ja Maarit Stepanov, võtke kasvõi Lustist eeskuju ja tehke oma elus midagi. Ärge lösutage oma mugaval istmel ning korrutage nagu papagoi ühte ja sama uudist, et teenida oma leivale vorstiviiluke välja. Inimene ei ole loodud selleks, et tuimalt vegeteerida. Isegi oma eksimustes saab ta elukogemusi ja need viivad teda edasi. Teie aga jäätegi ühe koha peale tammuma.
P
Peavoolumeedia  /   13:40, 1. sept 2018
Uudised saadetakse Keskkomiteest
Ü
Ü.U.  /   13:21, 1. sept 2018
Luist on fenomenaalne kodanikujulgusega tõeotsija, kes peaks au kohal olema ühiskonnas!!
.
..................  /   13:52, 1. sept 2018
Mulle ta meeldib.Tal on julgust,kuid kõik asjad jäävad meil poolikuks. Rahvast ei hooli keegi.
M
Marta  /   13:59, 1. sept 2018
Usun, et temas on võrratult rohkem kuulsusejanu ja tähelepanuvajadust kui mingi "rahva" olukorrast hoolimist.
K
Kui  /   16:25, 1. sept 2018
tal neid isikuomadusi ei oleks,siis ta ei sobiks ajakirjanikuks!😋
B
Bla  /   14:53, 1. sept 2018
Pigem on see siiski meelelahutus kui tõeotsimine, umbes nagu Võsareporter. See oli ka tegijate algne idee. Sellest ka kõik need probleemid.
E
eix  /   00:23, 2. sept 2018
Kunagi saab Lust omale kas ausamba või oma nimelise tänava kui suudab presidendi südame võita, sest Lusti lood on huvitavad ja see tore kui keegi tõde ka taga ajab, Lõpuks õiglus võidab ja Lust saab tingimisi ainult nagunii, kohtud teevad kaua seda ju , ega nad ei saa kohe paugupealt süüdi mõista kui tõendid pole, Minu teada saab inimest kinni pidada 72 tundi, ja keegi pole otse kohtupingi läinud enne ikka ootab vangis oma saatust või ülekuulamis ruumis, Lust on tugev ja võidab ära selle kohtu ceisi, ja seletab teleka vahendusel ka.Õnne Lustile
I
Infosõda  /   13:20, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
to infosõda  /   16:47, 1. sept 2018
kustotsast ta räpane on? puhas ja ilus tüdruk.
sa mingi poistearmastaja?
A
Arvamus  /   13:19, 1. sept 2018
Valitsev klikk näitab hambaid.
V
vastu lause  /   13:13, 1. sept 2018
Kui Lusti üritatakse tõkestada väärtegude paljastamisel,siis tuleks ära keelata ka politseil kodanike korterisse sisenemisel ja kõik sama teemalised saated,mis vahet seal on.Õigus organid ei puutu aga inimesi ,kellelt pole enam midagi võtta.Tambitakse neid ,kellelt raha teenida.Kultuuri sildi all tegutsevad aga filmid ,saated ,mis teevad suurt kahju noorte arengule,see on lubatud.
Ä
Ära peksa segast  /   13:34, 1. sept 2018
Probleem selles ongi, et Lustile pole selleks keegi õigust andnud. Politseil on see kohustus
T
TO 13:34  /   16:48, 1. sept 2018
kellel kohustused, need ei tee. kellel tahe pahesid paljastada, neid karistatakse.
T
to ära  /   18:24, 1. sept 2018
kaameratega on sisse tuldud varemgi!
Ü
Ütle  /   12:39, 1. sept 2018
Parandan- purjuspäi kak-lemise eest...
Ü
Ütle kes on su sõber  /   12:34, 1. sept 2018
Lus-tiga koos läheb kohtu alla saate režissöör Indrek meltsas, kes oli lusti elukaaslane. Mida me temast teame? Et ta tegi Hans h. Luige tentsikuna väikeaktsionäri-dele selgeks, et õigem on aktsiatest loobuda. Milliseid mõjutusvahendeid ta kasutas? Kas selliseid nagu lusti poolt reklaami-tav jõhker võlgade sissenõudja?
Veel teame, et ta viidi ruhnu saarelt Saaremaale kainestusmajja purjuspäi käitlemise eest. Kakles ta muuseas paljastava saate tellijaga. Millegi pärast on väga paljud lusti saadete nn. Kannatanud kahtlase mineviku ja olevi-kuga tegelased.
Ja veel teame me meltsasest seda, et ta oli koos Hardo aas-mäega viimase surma hetkel. Selles loos peaks ta väga rahul olema sellega, et prokuratuur tema juttu uskuma jäi.
Kui selline hirmuäratav tüüp koos lus-tiga saate kangelasega suhtlema hakkab, siis...
I
Ildekaart  /   16:15, 1. sept 2018
Ütle nüüd seda Indrekut, või tema käitleb purjus peaga Ruhnu saarel. See on tõesti väga paha, nüüd kogu saar läbi käideldud.
D
düsgraafik  /   12:32, 1. sept 2018
Olgem ausad kas kellekille füüri ei ole makstud jne.
D
düsgraafik  /   12:29, 1. sept 2018
Savisaar on tagakiusatav ja poliitiline ohver.
Ma olen sada protsenti et lihasööja bakter talle torgati.
Kuidas käituti siis kui oli koomas.Metsas nuhivad vankrika sala agendid.Sala käiakse kodus,hoovis jne
M
Miks kiustakse  /   13:08, 1. sept 2018
Savikas paljastas oma raamatus Tõde Eestist teisi võimureid. Seal oli näiteks peatükk, et Laar hävitas võõrpankade kaudu Eesti keskklassi 2900 Eurose palgalisa eest.
J
Jürka  /   14:01, 1. sept 2018
Ja sina, püha lihtsameelne, usud siis kõike, mida meie puhas prillikivi Savisaar paberile ladus?
P
Prill  /   19:40, 1. sept 2018
See oli veel sel ajal, kui Edgaril polnud põhjust pada ajada. Ega ta praegugi ei valeta. Sõprust Kofkiniga pole ju mõtet salata.
L
Lihtsalt uskumatu!  /   12:24, 1. sept 2018
Üks julge naisterahvas, kes tahtis õiglust ja ausust esile tõsta, pannakse pokri!? Mis riik meil on? Kuriteod, narkomaania, pedofiilia jne. vohab me riigis peatamatult aga ärge jumalaeest nendest rääkige, veel rohkem avalikustage! Kuhu me oleme omadega jõudnud?
I
irw  /   12:51, 1. sept 2018
meil on õigusriik ja ka robin hoodi mängija peab seadusi järgima. õigus ja õiglus on erinevad asjad.
M
mari  /   12:12, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
R
Raha võimurid  /   12:22, 1. sept 2018
Siin võin kõigile peale astud, välja arvatud eliidile ja pankuritele.
K
keskerakond ja sotsid  /   11:57, 1. sept 2018
olid isegi üle piiri kuid ei mingeid karistusi.
  /   11:56, 1. sept 2018
Eks seda saab lähitulevikus näha, kas prokuratuur ja eeskätt peaprokurör in sama põhimõttekindlad ka teistes sarnastes kaasustes, kus lahkuda keeldujaks on omavoliliselt elukohta sisenenud ametnik või on tegu prokuröri psühholoogilisest seisundist tuleneva ametikoha eeliste meelevaldse kuritarvitusega. Variante on mitmeid, niiet jätke meelde, ametnikud- kõik teie teod seoses K.L. süüdistusega on erakordse tähelepanu all ning leiavad käsitlust hilisemates kohtukaasustes.
R
Raivo  /   11:51, 1. sept 2018
Swadus on kõigile
J
jälgin huviga asjade arengut  /   11:47, 1. sept 2018
Minu arvates on tegu soolise diskrimineerimisega-kui ähvardad kedagi (isegi riigiametnikke) võsa-petsi, allase-aini või rooli-roberitga, siis kartsid kõik ja nii mõnigi asi hakkas õiges suunas liikuma. Aga katrin lintsitakse samade asjade eest ära. Kellelegi jäi ta väga ette, oolo või need ilusalongi tipsid?
B
Bla  /   11:45, 1. sept 2018
Saate formaat on labane, samas teemad on olulised.
A
ABC  /   14:05, 1. sept 2018
Teemad on olulised, aga nende käsitlemine peaks olema teistsugune. Erapooletum, seda esmajärjekorras. Isiklik suhtumine on liiga silmapaistev.
N
no  /   11:20, 1. sept 2018
ju seal prokuratuuris on ka metsa kambajõmme,kes tegelevad peeaukudega
P
Pole hullu,  /   11:10, 1. sept 2018
ongi hea et prokuratuur nn. kriminaalasja algatas. Uurimis ja kohtusüsteem tirib ise ennast oma silmakirjalikuses vabatahtlikult rahva ja K. Lust eest alasti. See kiirendab uurimis ja kohtureformi protsessi kui see EKRE algatusel ükskord teoks saab.
E
Eesti kohus  /   11:19, 1. sept 2018
K
Kristiina  /   22:53, 1. sept 2018
Veel hullem,et iraaklast varjati.. Tõsi ma ootan,et see libe Kärt Anvelt lendaks sama ora otsa.. Normaalseid ajakirjanikke tegevaid on vaid üks. See on Ibrus..
M
M  /   11:05, 1. sept 2018
Mida saaks Lusti kaitseks teha? Koguneme !
L
Lauluaeg  /   11:58, 1. sept 2018
Lusti pea kohale ilmusid mustad murepilved.
Selge, sakslased!
Heldeke! Lauluaeg!
Lembitu oli surnud, lahinglehm lüpsmata...
Tõmbame sakslastel maa alt ära ja siis nad kukuvad alla.
Ära mängi tulise munaga!
A
ABC   /   14:07, 1. sept 2018
Eks sa mine ja kogune!
K
Kodanik  /   15:39, 1. sept 2018
Tee FB konto K.Lusti kaitseks.
M
M / 11:05, 1. sept 2018 -le  /   20:14, 1. sept 2018
Trahviraha annetame! Mis neist jõuluannetustest ikka oodata, ratastoole nad invaliididele selle eest ei kingi.
E
EV100  /   10:47, 1. sept 2018
see on huvitav, et pedofiili vastu ei algatata midagi aga Lusti kiusatakse 100-ga... Nii tore on see elu meil siin Liivimaal...
  /   11:14, 1. sept 2018
täpselt nagu riigivargaid ei puututa erinevalt leivapätsi varastest.
J
Jürka  /   14:08, 1. sept 2018
Leivapäts on varga käes, kui ta kinni võetakse, kõik on kohe selge. Muude kuritegude puhul tuleb esmalt kuude viisi koguda tõendeid ja otsida tunnistajaid, ning alati ei pruugigi see õnnestuda.
P
prokurööri  /   20:40, 1. sept 2018
jaoks ei ole lusti filmitud materjal tõestus toimunud asjast
K
kassitapp  /   21:24, 1. sept 2018
Ja oma pahameelt on väljendanud 14 pedofiili.
K
Katrini  /   10:46, 1. sept 2018
suurim viga on see, et lasi juuda enda tagalasse ründama.
M
Mõlema juhtumi puhul esindab kaebuse esitajaid jurist Reimo Mets  /   10:39, 1. sept 2018
"Kriminaalasja aluseks on kaks „Kuuuurija“ lugu: möödunud aasta septembris eetrisse läinud väidetava pedofiili paljastamist näidanud saatelõik ning novembris teleekraanile jõudnud kassivabriku paljastamise lugu. "
Pedofiili lugu pole näinud, aga kassiloo kangelased olid ju ise kriminaalsed tüübid - mees oli tapmise eest kinni istunud ja ründas hoovis kaamerameest ja politseinikku.
Kas nemad ka mingi karistuse said haigete kasside müümise eest? Lisaks veel need füüsilise vägivallaga ähvardused klientidele?
Tubli, KATRIN, et kokkuleppemenetlusele ei lähe! Las süüdlased saavad nina peale ja taovad kohtukulud kinni.
Н
неля  /   11:54, 1. sept 2018
он не педофил. педофилы в тюрьме сидят! так же никто полицейских и оператора не трогал , было все наоборот , вы знакомы с уголовным делом? а я его читала !!!и показания полицейских тоже.. луст и ее оператор дают ложные показания и везде врут что на них напали, их никто не трогал!
N
nelja  /   12:16, 1. sept 2018
saa aru,. et Lust ei läinud sinna isiklikust huvist, ta esindas avalikkust. kui ta valetab, et neid rünnati, tuleb vastaspoolelt ehk nn ründajal tõestada, et lust valetab.
A
ABC  /   14:10, 1. sept 2018
Mulle tundub, et Lust läks sinna ikka just avalikkust huvitava kaasuse pärast, sooviga teenida suurt kuulsust ja poolehoidui.
N
nelja  /   14:37, 1. sept 2018
nii ma kirjutasin, et just avalikust huvist mitte isiklikust. midagi pole teha, et sellega käib kaasa ka nii heakskiit kui nurin. paraku eestlased eriti noored, kes pole nõukaajal elanud ei ole õppinud tundma slaavlaste temperamenti, olgu ta siis esimest põlve advokaat, prokurör või tava ärikas. hirmutamine on esimene võte, teine juba ametlik pöördumine ja mis siis kui kaotavad, sest nemad ei karda kaotada, alati on nad õiged omade keskel. nii lihtsalt on.
T
to: неля / 11:54,   /   22:36, 1. sept 2018
https://www.facebook.com/tv3eesti/videos/kassivabriku-k%C3%BClastamine-t%C3%B5i-katrin-lustile-kaasa...
Kuule, неля !
Ma pole öelnudki, et kassivabriku müüja mees Aleksei Zuiko pedofiil oli - ta on tapmise eest vangis istunud! Kassiklubi president Rozkova ütles “Kuuurijale”, et Oksana abikaasa Aleksei olevat ähvardanud teda ka maha lüüa.
*
"12. okt 2000 - Ida-Viru maakohus mõistis eile huligaansel ajendil toimepandud tapmises süüdi Aleksei Zuiko, 19, ja karistas teda kümneaastase ..."
*
Ja kallaleminekut vaata sellest videolõigust.
Ühed rõvedamad inimesed, kes üldse Lusti saates on olnud. Üle kuue aasta müüb Briti lühikarvalisi kassipoegi Nataliks, Oksanaks ja Kseniaks kutsuv naine. Tema müüdavad kassid surevad paari nädalaga.
P
Penskar 66+  /   00:00, 2. sept 2018
Kuule kassitapja, kas sa eesti riigist ja keelest oled midagi kuulnud, väidetavalt tõite meile 40 datel suurt kultuuri, aga miks te omale sinna ainult riismed jätsite. See ei ole koht, kus kirillitsaga eestlasi tigedaks ajada.
K
Kui juba Mets  /   19:13, 1. sept 2018
..siis on sotsid platsis oma kapipoiste õigeks mõistmisega. Kuidas julges Lust puutuda Madise nõunikku, seal kiviall ongi kõik vähid. Kui silmakirjalik on kogu justiitssüsteem, vastik vaadata.
K
küsimus  /   10:39, 1. sept 2018
kAS lUST ON kLANNILE JALA PEALE AS
Kas Lust on klannile jala peale astunud,et häbiväärselt kaasatakse riigi uurimis institutsioone ?
N
nõmmekas  /   10:37, 1. sept 2018
See on meie kuritegeliku ilma hirm. Lust on kõige väiksem probleem.
Film on valmisja nimekiri on ka valmis koos summadega ja nimedega. See on paukude pauk.Ega see meie teles ilmu ja seda takistada ei ole kellelgi võimu siinmail.
S
siuts  /   10:23, 1. sept 2018
iga kompimine peab jääma seaduse piiridesse. Mitmed ajakirjanikud on ületanud seaduse piirid aga inimesed ei ole neid kohtusse kaebanud sest pole tahtnud rohkem avalikku tähelepanu, teada on , et meedia võib inimesed maatasa teha. Ei tunne Lustile kaasa, pigem tuli esimesele oinale oma mihklipäev.
D
doktor  /   11:31, 1. sept 2018
siuts, siuts: "ei ole kaebanud, ei ole kaebanud???? eesti keele grammatika???
D
doktorile  /   18:55, 1. sept 2018
kaebus, kaebama. Kui pead silmas " kaevanud" siis labidaga kaevatakse.
M
mari  /   12:17, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
to : mari  /   18:57, 1. sept 2018
loe uudiseid ja "uudiseid" siis saad aru, mis ümberringi toimub. Ei pea ise kurja tegema, piisab lugemis-ja mõtlemisoskusest.
I
Iga päev  /   10:13, 1. sept 2018
uus artikkel?
K
KES  /   10:05, 1. sept 2018
seadusi ei tunnista ning kipub "urgitsema", sellel pole minu arvates kohta EESTI VABARIIGIS!!!
I
Ime lutti  /   12:29, 1. sept 2018
prill!
J
ja  /   10:05, 1. sept 2018
ega väga agaraid ja julgeid meil ei sallita.mida libedam ja pugejalikum,seda parem.kui oskad teatud inimesi kiita ja ülistada,seda parem ajakirjanik oled.selliseks tahetakse ka lust teha.näis,kas ikka õnnestub.aga prokuratuuriga on raske võidelda.kel või ja raha,sellel ka õigus.
L
Leo  /   10:03, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
millal õiglus saabub?  /   10:18, 1. sept 2018
Ei lusti ta sugugi, rasket tänuväärset tööd teeb. Aga töllide meelest las Toobal peab narkopidu ja kinnimajja saadame Lusti. EESTI? Katrin, Sinuga on palju mõttekaaslasi ja ole tugev. Kui hakkad end ise kohtus kaitsma, teed vea. Seal on nii teravad hambad, et jääd lõugade vahele kinni. Otsi abi ja võida, palun.
T
Toivo  /   09:55, 1. sept 2018
Õnneks on selline inimene (Lust) kes julgeb selliseid asju välja kaevata ja esile tuua... ainult et tema peaks ka veits seadust õppima ja mitte igasse korterisse ukse ingepoolt sisse tungida!
M
Minu teada  /   10:34, 1. sept 2018
Lust ei "tunginud" sisse. Täpselt mäletan, ta kutsuti korterisse. Pärast kui aru saadi, milleks tuli, soovitati (räpaselt) tal lahkuda.
T
Tiit  /   09:49, 1. sept 2018
kuritegu ja väärtegu on kaks ise asja. Omalgi kohtuhirm - kui lapselaps sõna ei kuula võtan püksirihma maha.
M
mhh  /   09:49, 1. sept 2018
Tahaks päris näha neid pätte ja kriminaale kes siin kommenteerivad Lusti vastu ? Mis te nalja teete siin v ?
A
aga  /   11:02, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
mhh  /   11:36, 1. sept 2018
mismoodi ta laadakakleja on kui ta avalikustab kriminaale ja kaitseb sellega rahvast, et rohkem ei tuleks nende poolt kannatajaid. Või sulle siis oleks meeldinud kui sa oleksid mõne sellise poolt ära kasutatud saadud ? Nüüd vähemalt tead , et millistest inimestest eemal hoida. Peaksid Lusti tänama mitte maha tegema.
Õ
Õigusriigis on kohus mitte Lust  /   12:05, 1. sept 2018
Kohus on riigi loodud organ (ka vastutav asutus), mis vaatab läbi ning lahendab vaidlusi. Kohus teostab kohtuvõimu.
Kohtute seaduse § 7 lõike 1 kohaselt on kohtuasutusteks maakohtud, halduskohtud, ringkonnakohtud ja Riigikohus. Kohtuasutusel on oma eelarve ja pitsat. Kohtuasutuses töötamine on kohtuteenistus.
Kuigi peamiselt lähtutakse kohtus sellest, et vaidlevate poolte vahel on erimeelsused arusaamas faktidest (faktiküsimused) või õigusest (õigusküsimused), võib mõningatel juhtudel vaidlus jääda potentsiaalseks. Nii näiteks on abielu lahutamisel enamasti poolte vahel kokkulepe ning kohtu roll on pigem lahutuse vormistamine kui ühe poole kasuks otsuse tegemine.
.
...  /   12:37, 1. sept 2018
Õigusriik ? Miks siis kurjategijaid kaitstakse ? Pigem uurigu neid asju millega kurjategijad hakkama on saanud ja tänama Lusti , et ta aitas pätid päevavalgele tuua.
B
B.Hill  /   17:04, 1. sept 2018
Kas mhh ka kursis on, palju nendest valesüüdistused on?
M
mhh  /   18:03, 1. sept 2018
Eks pätt ikka arvab , et tema pole kunagi milleski süüdi. Libekeeled suudavad kõik musta valgeks rääkida.
1
17:04/ Seda ütled Sina  /   19:22, 1. sept 2018
..et valesüüdistused. Ütle kulla mees, millal enne on kurjategijad ennast süüdi tunnistanud? Alles viimases hädas, kui sõrmed sahtlivahel. Ja nüüd äkki Sina kohe tead, et fiilid olid süütud seal saunalaval hullates? Krieger tuikus kainusest, tibid röövisid üksteist suurest armastusest jne.
K
kurjategijaks  /   20:43, 1. sept 2018
ei saada siis, kui lust sind süüdistab, vaid kui kohus su süüdi mõistab
T
To mhh  /   17:02, 1. sept 2018
Pole ma ei pätt, ei kriminaal vaid tavaline mõistusega inimene. Paari Lusti saadet olen tänu meediakärale vaadanud. Pakkusid samapalju huvi kui Benny Hilli shõud. Minu ja paljude teiste inimeste silmis on võõrasse eluruumi vägivaldne sissetung ja inimese süüdimõistmine ilma kohtuta kuritegu. Lustile pole seadusega, sellist voli kahjuks antud, kuigi sa vist väga sooviks seda
M
mhh  /   18:09, 1. sept 2018
Paneme jah kõik head inimesed luku taha ja jätame kurjategijad võitjateks ! Mõtled ka vähe v ? Kes iganes Lusti vastu süüdistusi esitab püüab lihtsalt lollide eesti seadustega oma nahka päästa. Ega lust niisama ju kellegi koju ei trügiks kui poleks põhjust .
M
mhh  /   10:32, 2. sept 2018
Sa siis oled sellised mõtlemisega , et paneme kõik head inimsed vangi ja jätame kriminaalid vabadusse :D Sinusuguste pärast siin riigis ongi kõik paigast ära . See , et Lust kuskile sisse tungid on tegelikult ülimalt suur liialdus :) kuidas saab väike pisike naine kuskile sisse tungida ? Ta lasti sisse . JA nüüd lihtsalt krimaalid püüavad nõmedate eesti seadustega oma nahka päästa.
U
Uunu  /   09:49, 1. sept 2018
Loodame, et kui EKRE tuleb võimule, siis istub terve praegune kohtusüsteem ja prokuratuur takkapihta ise täiega kohtupinki.
V
vot  /   10:04, 1. sept 2018
seda nad kardavadki ja seepärast ongi neil püksid püüli sõelumas. Täpselt nagu omalajal ei tohtinud vabadusest rääkida, võisid saada koheselt 25+5 hea juhul, tavaliselt oli siis su keha mõne grammi võrra raskem, sest riiki juhtisid kurjategijad ja nende järglased.
K
küsimus  /   09:47, 1. sept 2018
Kuidas saab Lust ette teada,mis moodi inimesed ja kurikaelad igas olukorras käituvad,hea,kui ta meeskond kõik linti võtab.Niisama vaevalt Lust kedagi häirima läheb.
V
Viplala   /   09:46, 1. sept 2018
Mitu päeva jutti te jahute sellest ausalt keda guvitab
A
Arne  /   09:40, 1. sept 2018
Miks maksab ainult kuiriteo toimepanija sõna selle riigi kohtus alati ? Lust ei käiinud ju korterites üksi sees, vaid ikka koos võttemeeskonnaga.
P
Pets  /   09:48, 1. sept 2018
Prokuratuur plaanib Postimehele teadaolevalt esitada septembris Katrin Lusti ja tema „Kuuuurija“ võttemeeskonnale kriminaalsüüdistuse
A
Arne  /   14:15, 1. sept 2018
Miks peab PM teada olema mida plaanib proks?
P
politseil on lihtsalt häbi,  /   09:40, 1. sept 2018
et Lust julgeb aga nemad mitte.
P
Prokuratuur ihkab verd  /   09:39, 1. sept 2018
Kohtupink pole veel häbiasi. Vaatame parem, mida kohus ütleb.
R
Riigel  /   09:37, 1. sept 2018
K.Lust ja Kuuuurija ajavad kohati õiget asja aga on ka saateid ,kus kajastatakse teemat vaid ühe poole seisukohti arvestades ehk erapoolikult,rikkudes teise poole privaatsust ja head mainet alusetult. Iga kord ja igal pool ei saa jalaga ust lahti lüües labaselt sisse murda.
P
Priit  /   09:46, 1. sept 2018
Ma saan aru teie mõttekäigust, aga mis privaatsust on soovida pättidele, kelle ohver võid olla järgmisena sina !?
M
maamees  /   09:35, 1. sept 2018
Ju ikka Kuuuurija astus mõnele sulile väga valusasti kannapeale ja nüüd siis ähvartatakse kohtuga.Las pätid sulid tegutsevad,neid oi tohi meie riigis segada.
J
ja  /   10:39, 1. sept 2018
Kahjurõõmsalt hõõruvad käsi sulid ja kelmid, kelle tegusid on Lust päevavalgele toonud. Ilumaailma solkijad, oma kaaslasi, tuttavaid julmalt petvad kehastuudiote häbematud pidajad ja nende elukaaslased
Juurika Jorss  /   09:32, 1. sept 2018
Huvitav, et lahkelt tuppa kutsumise peale sisenemist kassipoja ostmise ettekäändel loetakse suureks kuriteoks, aga võttegrupi ründamist ja peksmist loetakse vist hädakaitseseisundiks ja krminaalasja ei algatatud, kuigi tavaliselt pätile vastu hakata julgenud saavad heal juhul trahvi, kui pätt saab hea advokaadi, saadab kohus trellide taha.
M
Muretu  /   09:59, 1. sept 2018
Mainitud pätid ja pedofiilid lähevad rõõmsalt hõisates kohtusse Katrini vastu tunnistama ja tunnevad end kindlamalt, kui kunagi varem.
V
veel muretum  /   10:32, 1. sept 2018
ega maailmaparandajajaid ei oska keegi hinnata,kuna olendite silmarig on piiratud, seega jäägem iseendi sisemõtlemise piirkonda, kuna tuleviku tunnistamine on ettemääramatu ja ajatu
N
naanu  /   09:31, 1. sept 2018
eesti hambutule ja eliidikartlikule ajakrjandusele on õigest rahvusest naisproku jaht lustile ka mokkamööda, nii saabki õigustada enda südant püksis....
V
Vaevalt  /   09:29, 1. sept 2018
Loos kirjeldatud tegu pole kuritegu vaid äärmisel juhul väärtegu. Lahkumisnõude täitmata jätmise eest võib maksimaalselt aresti määrata aga tõenäolisemalt saab lihtsalt trahvi kuni 1200 eurot. Õhtuleht võiks omale asjad selgeks teha enne loo avaldamist.
J
Jan  /   09:26, 1. sept 2018
Lusti seiklused luukerede kallal kapis on lapsemäng võrreldes VõsaPetsi saavutustega.
Aga harjugem juba ära uue reaalsusega - nüüd ongi kurjategijad õiged.
Eesti pedofiilid peaksid astuma kuskile kogudusse, siis saaks jumala nime all lapsi rüvetada täiesti õigeks jäädes; et veel arenguruumi on.
K
Kogudused  /   11:04, 1. sept 2018
ja igasugu sektid ongi täis vargaid, sulisi, pedofiile ja igasugu teisi endisi ja praegusi kriminaalseid tegelasi.
O
Osad  /   09:23, 1. sept 2018
On olemas selline mõiste nagu uuriv ajakirjandus. Mõned pole vist sellest midagi kuulnud, teised ei taha tunnistada. Fakt jääb faktiks, kuid õige ajakirjanik toob probleemi esile, selle eest ei panda õigusriigis teda veel trellide taha. Ajakirjaniku kohtuga ähvardamine annab tunnistust probleemi olemasolust ja vajadusest mahavaikimiseks. Õnn, et on veel olemas kartmatuid ajakirjanikke!
J
jorma helmuth  /   10:32, 1. sept 2018
Ei tee ajakirjanikust musta lammast,antud isik teeb tööd ja isuga-myts maha-agaaa köigil meil inimestel on omad töekspidamised,öigused,kohustused ja need on riigi ees .POLE SEE KYLL ERITI ÖIGE ET AJAKIRJANIKUL ON LUBA SEADUST RIKKUDA,KUNA TA ON UURIV AJAKIRJANIK.Tänapäeva keelud käsud on viidud viimase völlini ja mönes kohas vöib komistuskivi olla pealtnäha ohutus kohas tavalisele inimesele aga seadus arvab teisiti.President rikkus kah,kui uskuda ajakirjandust,jalgrattaga liigeldes mingit seadust.Tahtsin lihtsalt öelda et seadust ei maksa alahinnata,kuigi see meile ei meeldi.Leidke inimene ,kyll leiame syy ja karistuse.
N
Nojah  /   09:20, 1. sept 2018
Eks politsei riik näitab oma võimu, kui mõni proovib tõde päevavalgele tuua.
E
eksid  /   09:55, 1. sept 2018
eesti on pättide riik,kus politsei ja kapo on pättide turvateenistus!
M
Matvei Murakas  /   09:18, 1. sept 2018
Õigusriigis käibki asi niimoodi,et Danske Panga rahapesijad on ausad ja lugupeetud härrad ja pättide tegevust paljastav ajakirjanik on kurjategija,kelle üle on prokuratuur valmis kohe menetlust alustama.Danske Panga kohta tuli kolm korda prokuratuuri poole pöörduda,alles siis viitsis keegi liigutama hakata.
K
Kus on uudis  /   09:16, 1. sept 2018
Uurimine algatati juba novembris. Mis on selles loos uudisväärtusega (kellegi hinnangud???) Miks see lugu on uudisterubriigis?
Õ
ÕIGES RIIGIS  /   09:16, 1. sept 2018
KÕIK PEAB OLEMA LÄBIPAISTEV, MITTE VARJATUD KUJUL ELADA .ÕIGE NAINE TEEB OMA TÖÖD -HÄSTI!!!!
L
Lugedes Lustist kõiki kommentaare,  /   09:12, 1. sept 2018
mõtlen: kas tõesti on Eesti ühiskond nii haige?
M
mis...  /   09:21, 1. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
N
No näed siis!  /   10:28, 1. sept 2018
Ega sinagi ei saa oma haigusest aru.
P
Priit  /   09:12, 1. sept 2018
Lust pole tegelikult milleski süüdi. Juriidiliselt jah võivad teatud instansid nokkima hakata, kuna tunnevad endal süüd ! Oma viga neil, et elada ei oska. Lust tõi välja elu pahupoole, mis see probleem nüüd on, mittejuriidiliselt ma küsiks ?! Pigem mingi haiglane käitumine ja arusaam, et neile pandi ära, see on puhas oma süü, elage nagu peab ja seega pole ka Katrin teid segamas. Kui elada ei oska, on Katrini külaskäik igati põhjendatud !
O
oot-oot  /   09:18, 1. sept 2018
Lust pole milleski süüdi siis kui ta on süüdimatu, aga sellisel juhul tuleb ümber kvalifitseerida ka tema tegevus
T
To oot,oot  /   09:35, 1. sept 2018
Kuule oot, oot tuleb välja et KATRIL LUST ,kes toob elamise pahupoole välja ja ausalt elavad inimesed on süüdi, no ikka arusaamad, sellepärast kannatabki rahvas ,et ülbikud on igati üle piiri läinud ja tore et on üks julge naine kes toob pahad rahva ette
P
Priit  /   09:37, 1. sept 2018
Tema tegevus on õige ja ka sinule kaasmaalane võib-olla teinekord kasulik. Kas nüüd inimeste probleemide lahendamine, nende aitamine on muutunud kuriteoks ? Juriidiliselt ei teinud ta otseselt midagi paha, õiguse jalule seadmine ei ole kuritegu. Jah ta tungis, kui nii väljendada, eravaldusesse, aga taandus, kui talle öeldi, et siin ei filmi ja kõik. Ma ei näe siin probleemi, et inimene, kes tahab ühiskonda parandada, teda nüüd nii karistada !
P
Priit  /   10:59, 1. sept 2018
Lust ei ole süüdimatu, kui ta seda oleks, mida otsustab psühhiaater, siis ta ei saaks teha sellist saadet, vaid istuks hullaris ! Teeme enne selgeks kes on süüdimatu ja kes mitte ! Süüdimatu on isik, kes ei anna endale aru, mida ta korda saadab !
N
Nii ongi  /   12:49, 1. sept 2018
Et Lust ei saa aru, mida ta teeb - teeb räpast ajakirjandust - faktiliselt tõestatud!, Nüüd kriminaaluurimise all - ootame ära! Aga see jutt, et talle tehakse ülekohut - tõestagu, või on see tema luule
L
lollide maa  /   09:11, 1. sept 2018
Lust tegeleb õigete asjadega aga ta astus võimu organite konnasilma peale ja nüüd püütakse teda toore jõuga maha suruda,liht labasel viisil sõna jõul.Võim ise teab ,kui palju seal majas raha liigutatakse,kõike püütakse salastada.Just nemad kahjustavad ausaid kodanikke kõige rohkem.Nad kardavad paljastusi,mida Lust soovib päeva valgele tirida.
M
Miks Õhtuleht toetab musta mängu?  /   09:05, 1. sept 2018
Õhtuleht on ühinenud Pressinõukoguga ja tunnustab kutse-eetika. Miks nüüd kaitstakse Inimest, kes on korduvalt süüdi tunnistatud koodeksi rikkumises. Lust mängib mustalt - kas Õhtuleht toetab musta mängu? Miks samapalju ei ole siin sõna antud Prokuratuuri esindajatele??? Jah, me teame mõlemad, et Prokurör ei saa rääkida, sest ta järgib õigusriigi tavasid. Miks siis Õhtuleht organiseerib - järjekordne kallutatud rünnaku õigusemõistmise sõltumatuse vastu.
V
Vana  /   09:04, 1. sept 2018
Appi, nad panevad ta kinni!
P
Priit  /   09:13, 1. sept 2018
Ei pane midagi, ma annan oma sõna !
E
Ega ikka  /   09:13, 1. sept 2018
ei pane küll!
M
Mille eest?  /   19:01, 1. sept 2018
Kriminaalset ei ole ta midagi teinud, võib-olla mingi väärteo saab välja otsida ja mingi trahvi, aga ka see on kaheldav. Meil ei panda ka raskeid kriminaalkuritegusid sooritanud inimesi mõnikord kinni ja mille eest siis Katrinit. No, aga kui tahetakse, siis midagi ikka veidi leitakse?
K
kessu  /   09:02, 1. sept 2018
Katrin Lust pea püsti. Las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi.