7 kommentaari

O
Oleme  /   23:49, 25. okt 2018
hoolimatud. Haiged. Ravimatud.
K
Kaarel   /   15:32, 3. sept 2018
See hüpnootiline Lätti sõit on ikka meie ajakirjanike suur "selgitustöö".Igas asendis,igast pasunast ,24/7 anti turmtuld,et Lätis on ja Lätist saab ime odavalt.Isegi mitte tarbija hakkas selle kisa peale ennast kehvasti tundma,et kuidas nõnda,KÕIK JU SÕIDAVD,KÕIK JU TOOVAD.Seriaalidesse kirjutati ka sisse.No kes siis sellele reklaamile ja sundusele ikka vastu peab.Ma ise pole sinna veel saanud,aga sõbrannal juba silmad kilasid,et tema läheb ka,kuigi ise nagu ei tarbigi.Aga vähemalt läheb nõnda normaalsete eestlaste nimekirja
Õ
õõk  /   20:28, 2. sept 2018
Alkohol on haisev mürk. Kes seda joob, haiseb. Kes seda joob, öögib....on ju haisev mürk ?
T
to öök  /   22:57, 2. sept 2018
Allkohol ise ei ründa, ikka inimene ründab alkoholi. Ja nii nagu kõigega siin elus - tuleb tunnetada piire. Kes juua ei oska, peab sellest loobuma. Muide, öögivadki need, kes juua ei oska. Mõõdukas tarbimine ei pane öökima ega põhjusta peavalu. Ja nagu teame klassikutelt, et pühad mehed ongi need kõige suuremad ketserid - seega suurimad alkoholi needjad ongi endised padujoodikud.
G
gabriel, mis meist saab  /   14:50, 3. sept 2018
Ja nii ongi. See alkoholi needmine on enamasti nagu iseendale sisendamiseks, et mitte järjekordselt libastuda. Ise mõõdukalt tarbida ei oska, siis vaja uriseda teiste kallal.
U
uuringuOÜ "Siililegi selge"  /   20:11, 2. sept 2018
On palju tarku uuringuid tehtud alkoholi kahjulikust mõjust. Aga see on ainult pool tõest. Teine pool tõest on, et tänu alkoholile jääb ka mõni ellu aga seda ei uuri keegi. Näiteks liikluses loetakse neid kes purjus roolivad aga nemad on vaid väike tõrvatilk (õlle)potis. Suurem osa napsutajaid ei osale vindisena liikluses ja tänu neile jääb palju liiklusõnnetusi olemata. Ka sport on tervisele ohtlikum kui õhtul teleka ees paari õlle nautimine. Minge EMOsse ja küsige palju traumasid on tugitoolisportlastel ja teistel päris "tervise" sportlastel?
Mõelge sellele, kodanikud alkohoolijad...
N
no  /   19:55, 2. sept 2018
mõnele pole ikka veel kohale jõudnud, et "Maksud sõidavad" pole mitte alkoholiaktsiisist tingitud, vaid kogu praeguse jabura maksupoliitika tulemus.See, et neist mõni ka ehk aeg-ajalt mõne õlle toob on hoopis viimasejärguline ja ei anna tindisolkijatele mingit õigust kogu üritust viinarallina serveerida!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis