Pere ja sõbrad leinavad 20aastasena surnud Instagrami influencer'it Sinead McNamarat, kes leiti miljardäri jahtlaevalt kriitilises seisus ning suri teel haiglasse.

Austraaliast pärit Sinead oli Mehhiko kaevandusmagnaadile Alberto Bailleresele (87) kuuluval superjahil juba neli kuud tööl olnud. 92meetrine jaht seisis Kefalloniá saarel dokis. Kreeka võimud on Instagrami staari surma asjus juurdlust alustanud. Ühe Austraalia väljaande andmeil oli oimetu Sinead olnud köie sisse mähitud. 

 
 
 
View this post on Instagram

FRIDAY FRIDAY FRIDAY 🍦 & bye bye Rhodes it has been a pleasure W/ @lahanaswim

A post shared by Salt Bby 💦 (@sineadmcnamara) on

BBC Newsi teatel olid Bailleres ja tema pereliikmed lahkunud Mayan Queen IV nime kandvalt jahilt mitu päeva enne intsidenti. 

McNamara postitas enam kui 12 000 jälgijaga Instagrami kontole sageli fotosid oma reisidest. Eelmisel kuul oli ta kirjutanud "Elan ja töötan laevas ja näen kõike, mida maailmal mulle pakkuda on. Päris hea elu mul vist jah."

Jaga artiklit

44 kommentaari

I
imelik..  /   00:41, 5. sept 2018
tema pildid ajavad iiveldama, tõesti kummaline, peaks ju olema noor kena tüdruk, aga esmatunne on ränk iiveldus.
H
harry  /   22:32, 4. sept 2018
Eessõna.
Tarkuse saladusest
11 Palju ja tähtsat on meile antud Seaduse ja Prohvetite ning nende järeltulijate läbi, mistõttu peab Iisraeli ülistama õpetuse ja tarkuse pärast.
Ometi ei pea targad olema ainult need, kes seda kõike on hästi tundma õppinud, vaid teadusejanuline olgu võimeline niihästi kõnes kui kirjas kasu tooma ka kodumaast eemal elavaile.Sellepärast minu vanaisa Jeesus, kes ennast oli pühendanud Seaduse ja Prohvetite ning meie isade muude raamatute uurimisele, saades nõnda küllaldase vilumuse, soovis ka ise kirjutada sellest, mis õpetusse ja tarkusse kuulub, et õpihimulised seda õpiksid ja nõnda üha rohkem kasvaksid Seaduse kohaseks eluks.Teid palutakse nüüd seda lugema hakata heatahtlikult ja tähelepanelikult ning olla andestajad, kui mõnikord näib, et minu hoolikalt tehtud tõlge paiguti on sõnastuselt puudulik. Nimelt ei ole heebrea keeles loetu alati just seesama teises keeles. Ja mitte ainult see raamat, vaid ka Seadus ja Prohvetid ning muud raamatud on algkeeles loetuna tunduvalt erinevad.Kui ma siis kuningas Euergetese kolmekümne kaheksandal aastal tulin Egiptusesse ja seal viibisin, leidsin eest suuresti erineva teadmiste taseme. Pidasin seepärast sel ajal vältimatuks ohverdada hoolsust ja vaeva, et suure valvsuse ja innuga valmistada selle raamatu tõlget, et seda valmis saada ja välja anda ka nende jaoks, kes võõrsil elades tahavad sellesse süveneda ja valmistuda õigesti elama Seaduse järgi.Kõik tarkus on Issandalt
ja on igavesti tema juures.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis