2
fotot

Ameerika ajakiri People on kuulutanud Sussexi hertsoginna Meghani aasta stiilseimaks kuulsuseks. Prints Harry näitlejannast abikaasa on meister kandma rõivaid, mis on ühtaegu majesteetlikud ja tavaolukorras kantavad. 

Ameeriklanna Meghan sai maailma üheks mõjukamaks stiili-ikooniks niipea, kui ta oli prints Harryga kihlunud. Iga tema ülesastumine pälvib suurt tähelepanu ning kui tegu pole just õudkallite kõrgmoekunstinäidetega, müüakse Meghani seljas nähtud riided kibekiiresti välja. Ta eelistab ühevärvilisi ja lihtsa lõikega šikke rõivaesemeid. 

"Meghan on aina uuesti ja uuesti tõestanud, et kõik, mis ta selga paneb, muutub läbimüügihitiks," kirjutab People. 

Kuningliku pere liikmeks saades on Meghan  rõivastumisetiketti järginud, kuid selle piire ka nihutanud - hiljuti kandis ta näiteks smokingistiilis minikleiti, mis näiteks prints Williami abikaasa Catherine'i seljas olnuks mõeldamatu. Ka pükskostüümilembust pole Meghan olnud nõus enesest välja juurima, mis sest, et Briti õukonna daame tavaliselt pikkades pükstes ei nähta.

Jaga artiklit

4 kommentaari

S
Sellise positsiooniga  /   18:48, 6. sept 2018
isiku stiilsuse määravad põhiliselt nõustajad, mitte isik ise. Riided valivad ja valmistavad talle ikkagi moekunstnikud. Millised, selle määrav kasutatav raha hulk.
J
Juulius  /   18:40, 6. sept 2018
Catherine riietus on stiilne ja väljapeetud. Ikkagi kõrgklassi kasvatus taga.Meghanil pole seda mitte. Kuid kuna Meghan on tumedamat tooni ja see olevat inn, siis tulebki seda Ameerika vananevat päritolu tulijat igal pool ette seada.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis