Eesti orvpallikoondislased treeningul. (Stanislav Moškov)

Õhtulehe korvpallisaates "Viies veerandaeg" rääkisid ajakirjanikud Ville Arike ja Ats Kuldkepp Eesti korvpalliliidu peasekretäri Keio Kuhiga koondisekalendrist. Kurikuulsaks saanud FIBA "aknad" pole ennast õigustanud ja sisuliselt kõik koondised peavad leppima pooliku koosseisuga. Erandiks pole ka Eesti.

Muuhulgas saavad vastuse järgmised küsimused: kas talvel on mängijaid klubidest lihtsam kätte saada ja kas FIBA-l on üldse mõne klubi üle võimu? Milliseid järeldusi on FIBA ebaõnnestumistest teinud? Kas praegust süsteemi on võimalik üldse muuta? Kui suur on lootus, et Kreeka, Hispaania ja Saksamaa esiliigades mängivad Eesti koondislased saavad talvel koondisele appi tulla?

Head kuulamist!

Jaga artiklit

1 kommentaar

L
Lugeja  /   14:40, 6. sept 2018
Loodan väga, et ükski koondise mängija seda saadet ei kuula. Seda Ats´i virisemist ja pessimismi on ikka valus kuulata. On kes on, enamus nende jaoks on need mängud nii täna homme Belgiaga, kui ka MM kvalif mängud tähtsad ja kindlasti soov ennast tõestada. Kutid pange täiega ja loodan väga, et järgmise nädala saates peab ajakirjank oma täna öeldut vadandama

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis