Sotsiaalkindlustusameti hoone (MATI HIIS)

Eesti Päevalehe pool pöördus noor pere, kelle nelja-aastane haruldase geenirikkega poeg vajab hingamiseks hapnikuaparaati ning lämbumise vältimiseks aspiraatorit. Paraku ei öelnud perele keegi, et aspiraatorit saab ka rentida ning selle ostmiseks neile samuti sotsiaalkindlustusametist (SKA) toetust ei antud.

SKA ei tahtnud perele aga toetust anda. Öeldi, et  aspiraator on meditsiiniseade, mis ei ole kantud abivahendite loetellu – seega ei mingit abivahendi toetust. Ometi on aspiraator lapsele igapäevane abivahend.

Kuidas lugu lõppes, loe Eesti Päevalehest.

Jaga artiklit

10 kommentaari

F
fernada   /   20:02, 25. sept 2018
Laen ja kiire investeering
Tere, proua, üksikisikud: Eesti, Sloveenia, Vene, Inglise, Sloveenia, Saksa, Leedu, Prantsuse, Belgia, Kanada, Portugali, Itaalia, Šveitsi, Taani ja kõikjal maailmas; otsime tõsiseid partnereid, kes suudavad meie teenusega kokkuleppele alla kirjutada
Me tahame teha koostööd kasumlike projektiarendajatega või igaüks, kes vajab laenu oma tegevuse taaskäivitamiseks või laenu, millega me töötame läbipaistval viisil oma projekti rahastamiseks. Anname laene vahemikus 5 000 kuni 50 000 000 eurot kõigile isikutele, kes on võimelised tingimusi täitma ja kellel on õigus hüvitada intressimääraga 3% aastas, mille tagasimaksmise kestus on 1 aasta kuni 30 aastat valmis. Kui teil on vaja laenu projekti või muudel põhjustel, ärge kahelge meiega lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahulolu meie äri
E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
N
No  /   12:37, 7. sept 2018
ja mis siis sellest loost tegelikult paremaks muutus. Üks tegelane sai ajakirjaniku abil ja ähvardusel vajaliku masina kätte - palju õnne. Ülejäänud kaabivad ka edaspidi kintsu ja tore lugu jälle unustatud. Ajakirjanik on kõigist vahenditest ka ilmselt kõige leebem valik. Lähen parem oma puudega ära sauna.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis