20 kommentaari

V
Vanake  /   21:15, 10. sept 2018
Telekat on vaja meeleheitel koduperenaistel, liikumispuudega koduseinte vahele aheldatud inimestel, seebisõltlasetest pensionäridel, polikliiniku ooteruumis ja haigla nn puhkeruumides. Enamik tuttavaid vaatab huvipakkuvaid saateid hiljem järele. Otse telekast ei tule ju muud kui reklaamid väikeste saatevaheklippidega. Võrrelge kas või Pilvede all saate - ja reklaamimahtu. Reklaam kestab kauem.
S
See   /   09:27, 9. sept 2018
Pausti lugu sisaldab isegi mingil määral tõde aga ikka paistab läbi õeluse ja kadeduse vari.
P
Pauts jätku meietamine  /   12:52, 9. sept 2018
kirjutagu mina vormis kui õelutseda tahab.
Ä
ätt.  /   08:31, 9. sept 2018
Televisioon on ajaraiskaja-õige,ETV koos ETV+ ga toodab maksumaksja raha eest tõelist rämpsu.
Isegi korralikku uudistesaadet pole nad sellel tulipunasel taustal korralikult tegema.Kogu ERR vajab korralikku puhastust !
T
to Pauts  /   09:55, 8. sept 2018
Ei ole ikka nii, et midagi üldse pole vaadata.
Mina kasutan ajamasinat; see võimaldab mulle igavad saatelõigud ja reklaami välja kerida.
Mind aga üldse ei huvita näiteks see Sinu kiidetud Netflix.
O
oma solgiga.  /   07:18, 8. sept 2018
Üksi mu lastest ei vaata telekat mõtlesin et miks visakasin ka teleka välja prooviks aastat 5 tagasi, sain juba teisel nädalal aru see on ju lihtsalt aja tapja.
S
Sama siin  /   20:37, 7. sept 2018
Alustan igal õhtul teleka vaatamist AK uudistega. Hiljem siis Reporter, Kuuuurija, Radar, Pealtnägija. Viimasel ajal ei vaata ühtegi saadet lõpuni. Ainuke, mis paelub, on Kuldvillak.
O
olge ise ka tublid  /   01:55, 8. sept 2018
Olen küll suur telemängude huviline, aga see Kuldvillak on oma aja ka ammu-ammu-ammu ära elanud. Vaatan seda puhtalt inertsist ja põhjusel, et Eesti kanalitel polegi enam mitte ühtki teist klassikalist telemälumängu, kus tavainimesed osalevad! Need üksikud telemängud lisaks, kus osalevad kohalikud kuulsused (Me Armastame Eestit; Eesti Mäng), pole päris see, need võivad ka olla, aga mingit mängupinget need ei paku kopika eestki.
Nii et erakordselt hapu seis on nende telemälumängudega Eesti kanalitel, eelmine hooaeg polnud enam Kes? Kus? Millal? ka, mis küll pakub teatud mängupinget, ent toimub samuti vaid valitud mälumängurite vahel, lisaks labastati seda poliitikute võistkondadesse toppimisega.
Toome võrdluseks, et UK viiel põhikanalil käib igal hooajal kokku umbes kümmekond erinevat telemälumängu, seda lisaks kõigile muudele telemängudele. Väga piinlik seis, kohalikud telekanalid panevad rõhu kõikvõimalikele mannetutele kodukootud seepidele, mõistmata, et kõik ei ole seebisõbrad. Mälumänguhuvilisi pole Eestis palju vähem kui seebihuvilisi, seda tõendab ka Kuldvillaku üsna kõrge reiting - seda vaadatakse, kuna midagi paremat ses vallas kohalikel kanalitel pole!
N
no  /   12:01, 8. sept 2018
seebid on lihtsalt odavamad. Nii sisseostetavad, kui omatehtud.
O
olge ise ka tublid  /   15:00, 8. sept 2018
Nii ja naa, aga pigem vaidleksin sellele vastu. Minu väide on, et mujal maailmas telemälumänge tehaksegi nii massiliselt eelkõige kahel põhjusel: nende tootmine on suhteliselt odav ja nende vaadatavus on suhteliselt kõrge. Olen kuulnud Eesti teleinimestelt, et Eestis küll on see tootmiskulude vahe palju väiksem või peaaegu olematu - umbes samapalju kulub nii seebikaosa kui telemänguepisoodi tootmiseks, aga seebikaid eelistatakse eelkõige põhjusel, et neil on ka kordusväärtus.
K
kadedus  /   20:04, 7. sept 2018
lööb pautsil üle pea.
T
To kadedus  /   20:39, 7. sept 2018
mida siin kadetseda on? Üks jura iga kanali pealt. Teed teleka lahti ja paari minuti pärast paned kinni.
9
9mm  /   19:57, 7. sept 2018
Ma mäletan antud nesterahva hüsteerilst kiljumist, mis kostus Muhust Peterburini - siis, kui Pautsi seriaalikese kohta tõde öeldi.
  /   19:57, 7. sept 2018
*naesterahva
J
Jaan   /   19:43, 7. sept 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
To Jaan  /   20:41, 7. sept 2018
Milline naine sinusugust tahab? Mehel pole muud teha, kui halvustavaid kommentaare jagada? Sellega ju reedad oma üksindust ja kibestumist. Kui sul oleks naine, siis sa mööda kommentaariume ei kondaks.
P
Pauts-muhulane-  /   19:42, 7. sept 2018
pritsib järjekordselt sappi
P
Pauts halvustab  /   19:23, 7. sept 2018
kõigi teiste loomingut, aga ise kirjutab mingi pika heietuse ja arvab, et see on huvitav. Ei ole!
Ja tema suurim viga on üldistamine. Oma suhtumised-meeldimised-mittemeeldimised kannab ta alati teistele üle nagu mingi universaalse tõe. Ei ole see mingi absoluutne tõde - see on ainult Pautsi nägemus ja ettekujutus.
  /   17:35, 7. sept 2018
No tõesti ei vaata telekat juba aastaid, miks ma siis peaks väitma, et vaatan? Owet tean ammusest ajast ja habemega või ilma, haritud, meeldiv ja arukas inimene, meeldiva hääletooniga ja hea diktsiooniga, lihtsalt armas inimene. Minu telekas sai ammu utiili saadetud ja uut nurka tolmama ei ole soetanud, ma ei jõua nagunii seda vaadata, uneaega jääks napiks, aga see ei tähenda, et ma Owele põialt ei hoia.
N
Nimekaim  /   17:02, 7. sept 2018
Püha müristus, küll see vanaonu võib nii igavalt kirjutada. Isegi penskarid ei taha seda venivat jampsi lugeda. Liiati siis veel teiselt. Mees, mine tööle!
K
Kas Katrin  /   18:58, 7. sept 2018
on vanaonu nimi? Aga pikk jutt, s... jutt, tõesti ei viitsinud palju lugeda.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis