Ettevõtja Oleg Ossinovski hinnangul tehti tema poliitikust poeg Jevgeni ebaõiglaselt vastutavaks alkoholiaktsiisi tõusust tekkinud probleemides; kogu vastutus selle eest lasub tema hinnangul eksklikke prognoose teinud rahandusministeeriumil, vahendab ERR Uudised.

"Esiteks, ma leian, et Jevgeni on üks meie kõige säravamaid poliitikuid ja tal on võimalik rääkida tõde, mitte tegeleda populismiga. See on väga tähtis. Mis puudutab aktsiise, siis sotsiaalministeerium ei kehtesta aktsiise ja temal (Jevgeni Ossinovskil - toim) sellega mingit pistmist ei olnud, sest alkoholiaktsiisiga tegeleb rahandusministeerium. Ja loomulikult ei teinud rahandusministeerium oma tööd korralikult ära," rääkis Oleg Ossinovski ETV+ saates "Nädala intervjuu".

Kui Eesti riik tahab oma inimeste alkoholitarbimist piirata, pidanuks Ossinovski sõnul enne läbi rääkima ja tegema kokkulepped lõunanaabrite Läti ja Leeduga.

Jaga artiklit

99 kommentaari

A
arvamus  /   20:56, 9. sept 2018
Ju see oli siis noore ossi topis, kes telekas alkoteemadel pidevalt rahvast õpetas.
M
M  /   18:36, 9. sept 2018
Mina küll ei saa aru, et Ossinovski oleks intelligentne ja tark... pigem vastupidi. Tark inimene ei aja suust välja rumalat juttu ja võtab siiski kuulda hüva nõu, ei allkirjastaks seadust, et inimesed võivad haigekassa kulul oma sisemisele tundele tuginedes kaks korda aastas oma sugu vahetada, et rahvusriike pole vaja jne.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis