P
Parimad  /   16:14, 10. sept 2018
olid minu arvates Luts, Aksalu ja Ojamaa!
  /   13:52, 10. sept 2018
See, et napilt kaotas, on hale eneseõigustus. Õige oleks öelda, et kaotas kindlalt. Kreeka ikka võitis kindlalt 1-0, see kui napilt, et oma tähtsust.
T
to: sellepärast  /   12:15, 9. sept 2018
et selle treeneriga kvaliteeti ei tulegi.
V
Vanamees  /   10:24, 9. sept 2018
Jutuks hea küll ,peaasi et uues vorm sai tehtud !
V
vaataja  /   09:59, 9. sept 2018
Aksalu oli PARIM,päästis suuremast kaotusest!!!
A
am  /   09:34, 9. sept 2018
Kreeka täitis oma plaani 100 % .Lõi värava ja asus kaitsesse ning oli lõpus võimalus lüüa teine värav,aga mängija läks ahneks,tahtis ise ära lüüa passi asemel.eesti jalgpallis pole midagi muutunud.
E
eha  /   09:15, 9. sept 2018
kuidahi hådas palli valdamisega
V
vanevald76  /   08:50, 9. sept 2018
vana HEA kostja võis tagasi olla,aga mis kasu sest ,kui hamba peale sai-saab eesti endiselt (mida oligi arva).millal eesti võitma hakkab? eesti jalgpall :(
  /   08:45, 9. sept 2018
1-0 ei ole napil, vaid kindlalt. Kaotas 1-0.
E
Eesti koostööfilm  /   13:38, 9. sept 2018
Oleks viimastel minutitel löödud 1:0, siis jah oleks napp kaotus olnud. Värav löödi aga juba 14. minutil ja aega oli 75 minutit seisu parandada.
N
no  /   01:29, 9. sept 2018
jalgpalli mängitakse peaga ! nii lihtne see ongi!
K
Kes selle pasuna jama eest vastutab?  /   01:15, 9. sept 2018
Mind häirib hoopis see pasunakoor! Mingi Anne Veskit ei taha veel mängida? Kaerajaani pasunda oma kodus lõkke ääres, mitte jalka ajal. Suht üle viskab juba!
T
teadja.  /   01:03, 9. sept 2018
Ei saa aru, et miks valis Ohtuleht mångu parimaks Kostja. Kas t6epoolest hinnatakse mångijat sellejårgi, et kes våljakul rohkem jookseb, ja kes teeb mångujooksul vaid yhe korraliku loogi våravasuule. Mina valinuks mångu parimaks Mihkel Aksalu. Aga jah OL vaatab rohkem platsil olevaid mångijaid, mitte aga våravavahti.
M
ma kuulsin  /   11:08, 9. sept 2018
eile, et vaatajad võisid valida parima.
J
jaamaülem  /   23:53, 8. sept 2018
Ei aidanud täna Kostja ega Reimi lips ja soe vest. Ikka ei saadud minema.
W
wdwd  /   23:52, 8. sept 2018
Tuleb tunnistada, et Kostja mängis viimase 3 aasta parima mängu.. Vend tuleb oma ülbuse staadiumist välja viia.
K
Kostja  /   18:58, 10. sept 2018
mängib koondises hästi ning on täiesti arusaamatu, miks paremad klubid ei ole varem huvi tundnud tema vastu.